#pytanie #ankieta #marketing
Jezeli jakas korporacja wysyskuje ludzi w jakichs biednych krajach trzeciego swiata (gdzie warunki pracy sa zle) ale oblepi swoje logo w Tęczaczowe kolory i da jakis wpis o blm to znaczy ze sa dobzi?

Wzne jest dla mnie aby korporacja

  • dostarczala dobre uslugi/produkty 57.1% (12)
  • nie wyzyskiwala ludzi 23.8% (5)
  • miala Tęczowe barwy 14.3% (3)
  • napisala ze nie sa rasistami 4.8% (1)

Oddanych głosów: 21

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie macie wrażenia ze ostatnio zniknęły wszystkie loterie i konkursy?

Kiedyś pamietam zawsze było coś w chipsach, jakies tazo albo inne znajdzki, nawet kasa. Albo jakies figurki w płatkach, albo jakies kody pod nakrętka z coca-coli można było wygrać samochody, aparaty, telefony. A teraz tego nie ma. Przestało działać?

#przemyslenia #marketing
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu smucilem się nt opinii na Google która jadą mi jakieś parchy po fachu i inne ciule.
Poradził mi ktoś z was kontakt z supportem Google,
pomyślałem taaa jasne, ktoś tam ruszy się i cokolwiek sprawdzi czy zrobi, szkoda zachodu

Otóż nie, ktoś tam coś robi i to całkiem sprawnie!
Kilku dzbanów już poleciało, z jednym fizycznym klientem będzie spór sądowy bo typ pisze ze mu płytę celowo uszkodziliśmy ale to historia na inny
Pan_Slon - Jakiś czas temu smucilem się nt opinii na Google która jadą mi jakieś parc...

źródło: comment_1598687751YQczV21PxTMor0b3CL3A5e.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki. Zna się tu ktoś na zrzutkach i zbiórkach? Mam 15 lat i tworzę darmową aplikację mobilną ułatwiającą skupienie i zorganizowałem zbiórkę na chociaż częściowe pokrycie kosztów publikacji/rozwoju.

Chciałbym poznać wasze sugestie na temat tego, co mogę zmienić/poprawić i gdzie mogę ją udostępnić, żeby ktoś ją wyświetlił. Jeśli chcielibyście pomóc mi ufundować mój projekt lub podnieść posta, abym znalazł odpowiedź, macie od tego plusiki.

Proszę o konstruktywne pomysły i feedback ( ͡° ͜ʖ
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eunoia:

Michał.
Rzecz polega na tym, że aby ludzie dali Ci pieniądze muszą Ci ufać. Muszą wierzyć w Twoje słowa i jakoś utożsamiać się z tym, co robisz. Jeżeli przyjdzie do Ciebie pan pijak pod Biedronką i powie, że jak dasz mu 10zł to da ci pomysł na biznes mu nie uwierzysz, jednak gdy o wsparcie poprosi Cię znajomy, którego dobrze znasz, to przynajmniej pomoc rozważysz. Rozumiesz aluzję?

Tak działa internet,
Boomkin - @Eunoia: 

Michał. 
Rzecz polega na tym, że aby ludzie dali Ci pieniądze...

źródło: comment_15986833237nnxteUzKS8ybXAM5Im4qN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Będę studiował #zarzadzanie zaocznie. Zastanawiam się do jakiej iść pracy żeby nabierać praktycznej wiedzy. Wiem że to szeroko pojęty kierunek i nic z niego nie będę mial xd Zastanawiam się nad handlem, marketingem lub bycie managerem. Sam jeszcze nie wiem co chce robić więc chciałbym usłyszeć opinie. Jaka jest ścieżka kariery, od czego zacząć, co radzilibyście młodej osobie która dopiero chce zacząć pracować. Czego mam uniknąć. Może
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, praca w handlu. Co polecacie? Macie jakieś doświadczenie i chcecie się wypowiedzieć na temat

-Agent Nieruchomości
-Przedstawiciel ds Fotowoltaiki
-Przedstawiciel handlowy FMCG

...Lub
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wilczek03:
Przy obecnym covidowym kryzysie i na start poleciłbym zdecydowanie FMCG łatwo szybko przyjemnie i można zbudować sobie jakiś podstawowy portfel klientów - kontakty w handlu ogólnie się przydają - nieruchomości są trudne do ruszenia z uwagi na faktycznie wysoką marżę, ale popierwsze na wypłaty trza trochę niestety poczekać - pozatym dół w branży obrotu nieruchomościami (z powodu pustek w portfelach Polaków) zdecydowanie utrudnił sprzedaż...
Przedstawicieli ds. Fotowoltaiki pełno, ale
  • Odpowiedz
  • 1
@Roksanos serio. Zwykle jak już przejdzie ktoś przez cały proces zamówienia, to nie porzuca tego. Czasem zdarzają się ludzie którzy jednak nie zapłacą, lub jakieś sporadyczne testy czyjeś
  • Odpowiedz
@krampus0101: jak najbardziej wystarczy rozmowa :) tylko że wbrew pozorom jesteśmy małą firmą która ma 5 pracowników, dlatego pojechanie do klienta 500 km nie za bardzo wchodzi w rachubę, co nie znaczy że szefu nie jedzie jak jest potrzeba, ale to z reguły już do naszych stałych klientów którzy np kupują trzecia lub kolejna stronę.
A tak w ogóle ja tylko dzwonię do ludzi, to szefu ustala z grafikami i programistami
  • Odpowiedz
drogie miraski, z uwagi ze wyszedł mi pozytyw #koronawirus to zostałem zamknięty w 4 ścianach z ograniczona możliwością pracy. Z uwagi że zawsze jarałem się #fotografia to stworzyłem instagram z gotowymi filtrami. Czy ktoś mógłby mi doradzić jakieś tipy #marketing bo nie znam się na tym całkowicie, a chciałbym połączyć coś co lubię z czymś pożytecznym?

pic z jednym z filtrów dla uwagi.
kkkkk - drogie miraski, z uwagi ze wyszedł mi pozytyw #koronawirus to zostałem zamkni...

źródło: comment_159847523240TJ7f7J7Q7g8SHkSxCZil.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak najłatwiej obrobić dokument z danymi ze sprzedaży, mogę go dostać w formacie .xls lub .csv, czym to najlepiej zrobić? Może jakiś prosty program, tylko w jakim języku? Umiem tylko trochę frontend i coś tam kiedyś w powershellu robiłem. Chodzi mi przykładowo o zliczanie konwersji, czyli ile sprzedanych sztuk na ile kliknięć, może tworzenie wykresów na podstawie danych.

#programista15k #programowanie #marketing #ecommerce
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cherrz: najprostszym sposobem to chyba będzie excel. xD

Jeżeli z jakiegoś powodu odpada to każdy popularny język ma jakąś bibliotekę do obsługi takich plików. Umiesz frontend to zrób to sobie chociażby w node, whatever.
  • Odpowiedz