Wpis z mikrobloga

@hellb0y: Zblizona do Twojego. Przetestuj jakiegos freshmaila czy mailchimpa i zobaczysz, moze u Cibie zaskoczy dobrze. Lepiej przetestowac niz bazowac na opinii ludzi z Internetu ;)
@hellb0y:
Hej

Jak oceniacie skuteczność mailingu? Mam sklep online, około 3000 adresów mailowyc wraz ze zgodami i zastanawiam się czy warto? Jeśli tak to jaki serwis poecacie?


Wiesz kto narzeka na mailing? Ludzie, którzy mają bazę kilka - kilkanaście tysiecy rekordów, ślą do wszystkich ten sam spam i dziwią się, że nie ma zwrotu. Ty byś na taki spam odpowiedział? Ja nie. Im lepiej znasz klienta, im bardziej go stargetujesz tym
@hellb0y: Sam korzystałem zwykle z mailchimpa, ale jak robiliśmy coś dla innych klientów to każdy miał w sumie swoje ulubione narzędzia i trudno było przekonać go do innych.

Wiesz, tak naprawdę dzisiaj te usługi są już na takim poziomie, że niezależnie z którego z dużych systemów korzystasz to i tak powinno być dobrze.

Kwestia tego co i jak wysyłasz, ale to wiesz :-)

Pozdro i powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellb0y: mailing może być spoko opcją, a koszt nie będzie zbyt wysoki przy takiej grupie odbiorców. Dużo zależy od grupy adresów i przy jakich okolicznościach były zbierane. IMO najlepiej wykupić podstawowy pakiet na FreshMailu i puścić kilka wiadomości z ofertami, bonusami. Inaczej nie sprawdzisz, jak dana grupa konwertuje.