Jakie macie zdanie na temat nowej praktyki uprawianej przez reklamodawców na polskim yt? Chodzi mi o płacenie twórcom za reklamowanie produktu w trakcie filmu. Coraz więcej kanałów widzę, że działa w ten sposób. Dla mnie z jednej strony spoko, bo jak tylko pojawia się sponsorowany fragment to przewijam film o tę minutę czy dwie i tyle, ale z drugiej nie zawsze jestem przy kompie jak coś leci i nie mam jak przewinąć.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie wynagrodzenie mozna sobie życzyć na stanowisku "specjalista ds. marketingu", nie mając doświadczenia?
Pytają i nie wiem co powiedzieć

#marketing #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lastro:

Na twoim miejscu przemyślałbym dobrze swoje miejsce na rynku, ale o tym zaraz.

Jeżeli teraz gadasz już z jakąś firmą to doprowadzać to do końca, nawet za te 2500-2800 na rękę, wątpię, że dostaniesz więcej, jak jesteś tak łatwo
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę założyć nowe konto na Instagramie.
Mam już jedno swoje prywatne, ale chcę mieć też inne. Przy zakładaniu od razu blokadę dostaję bo ,,wykryliśmy podejrzany ruch''. Chcą numer telefonu do weryfikacji.
Teraz to jest standard? Nie da się założyć konta na ig tak po prostu?
Są na to jakieś metody? Jak w takim razie różni marketerzy i ludzie z reklamy, czy randomy prowadzący różne profile ze śmiesznymi obrazkami działają na Ig, skoro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goedenavond:
Spoko, ale ja widzę, że jak młody grafik robi stronę to jest albo abstrakcyjnie z ficzerami, albo przejrzyście i intuicyjnie.

Tyle w temacie, dzięki za wylew w moją stronę.
  • Odpowiedz
Mam takie wrażenie, że restauracje i knajpy w Polsce zupełnie przespały 'informatyzację' w ostatnich kilku latach i teraz muszą walczyć z potężnymi prowizjami na aplikacjach. Ciekawe ile % zamówień jest z apek, ale stawiam że w dużych miastach to spory procent. Taka przeciętna restauracja płaci pewnie dobrych kilka kafli miesięcznie prowizji aplikacjom, jak nie kilkanaście. Sick. To za tyle mieliby system na swojej stronie i każde zamówienie bez prowizji. Pewnie ta hydra
SzalonyFanMalysza - Mam takie wrażenie, że restauracje i knajpy w Polsce zupełnie prz...

źródło: comment_1600770986zERfdve6Sv8uVf16kUGbTB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzalonyFanMalysza nawet gdyby moje ulubione lokale miały swoje strony internetowe gdzie można zamawiać, to i tak bym tego nie robił. Korzystanie z jednej aplikacji gdzie mam wszystkie lokale w mieście jest po pierwsze znacznie wygodniejsze, a po drugie znacznie częściej zdarzają się dobre promocje.
  • Odpowiedz
@hellb0y:
Hej

Jak oceniacie skuteczność mailingu? Mam sklep online, około 3000 adresów mailowyc wraz ze zgodami i zastanawiam się czy warto? Jeśli tak to jaki serwis poecacie?


Wiesz kto narzeka na mailing? Ludzie, którzy mają bazę kilka - kilkanaście tysiecy rekordów, ślą do wszystkich ten sam spam i dziwią się, że nie ma zwrotu. Ty byś na taki spam odpowiedział? Ja nie. Im lepiej znasz klienta, im bardziej go stargetujesz tym więcej
  • Odpowiedz
@hellb0y: Sam korzystałem zwykle z mailchimpa, ale jak robiliśmy coś dla innych klientów to każdy miał w sumie swoje ulubione narzędzia i trudno było przekonać go do innych.

Wiesz, tak naprawdę dzisiaj te usługi są już na takim poziomie, że niezależnie z którego z dużych systemów korzystasz to i tak powinno być dobrze.

Kwestia tego co i jak wysyłasz, ale to wiesz :-)

Pozdro i powodzenia
  • Odpowiedz
Czy ktoś tutaj specjalizuje sie w marketingu internetowym i moze mi powiedzieć o co chodzi w optymalizacji stron intenetowych? Lub inaczej mowiac - na wskazywaniu obszarów, w których można lub należałoby wprowadzić zmiany

O co w tym chodzi? Zmiany pod jakim względem? Chyba nie chodzi o wygląd, bo tym sie raczej graficy zajmują no nie?
Mamy np. taką strone: https://atumenergy.pl/ - I jak ją można byłoby zoptymalizować?

#marketing #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej mirasy, co sądzicie o softwarze typu LeadsGorilla albo mapify360? Mój wyczulony na scamy nos coś zwachal ale nie wiem gdzie. To dziala niby w taki sposob ze poprzez google albo fb api wyszukuje leady, generuje raport i wysyla do biznesow. Gdzie jest jakis haczyk?

#marketing #emarketing #pr #internet #it #seo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach