Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
czy hinduscy rekruterzy na linkedinie z ofertami np. z UK są legit, czy to jakiś scam jest? #pracbaza #linkedin #programista15k #rekrutacja
@Piekny_Krolewicz niektóre legit, niektóre nie
@Piekny_Krolewicz: legit, ale nie polecam. Rekrutują tak samo jak programują
- 2
#rekrutacja #pracait , przyjalem JEDNO zapro od hindusa z oferta , patrze przychodzi drugie, przyjalem (bo szukam roboty..w sumie) przychodzi trzecie...
niech ktos zatrzyma te karuzele zbotowienia, bede przyjmowal dalej i zobacze kiedy im sie konta skoncza.
#linkedin
niech ktos zatrzyma te karuzele zbotowienia, bede przyjmowal dalej i zobacze kiedy im sie konta skoncza.
Zahibernowalem konto na #linkedin Nie mam juz sily czytac tego korpo-gowna, korpo-uwielbienia, kolczingu itp. Czy ci ludzie naprawde wierza w te bzdury ktore wypisuja?
konto usunięte via Wykop
- 1
@Big_Fomo: też to zrobiłem prawie rok temu, najlepsza decyzja ever. Ci ludzie żyją tym wszystkim tam.
- 0
@RussianBoi2: ja bede sie rozgladal za robota...wiec nie wiem czy nie bede musial tego przywrocic :/ ale jak pokazywala mi znajoma swoja kolezanke z pracy, jakie lizodupstwo robi...to az rece opadaja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LittleOpa: Najmniej przydatne stanowiska w firmach idą do odstrzału (nie mylić z kadrową)
Podrzuci mi ktoś link do tego filmiku jak wygląda dzień w pracy jakiejś dziewczyny chyba w #linkedin. Co sobie łazi i nic nie robi XD
#kiciochpyta
#kiciochpyta
- 0
@langusta_nad_jeziorem o dokładnie o to mi chodziło XD Dzięki wielkie.
przegladam sobie komentarze na #linkedin i jezeli pan ze screena nie troluje to wychodzi, ze ta firma to jest jakies gniazdo januszy. z kazdym dniem kolejni sie ujawniaja
#sii #afera #pracait #januszebiznesu #januszex #programista15k
#sii #afera #pracait #januszebiznesu #januszex #programista15k
źródło: comment_1669851972g2ar4tWEztcoYP0vuZ2axx.jpg
Pobierz@Big_Fomo: mentalność chłopów pańszczyźnianych
@Big_Fomo no ale co jest w tym dziwnego ze w SII sa ludzie ktorym sie tam podoba? Osobiście nie pracowalem w SII, ale sporo moich ziomkow tak i nikt nie narzekał. Wielu wciąż tam pracuje. Dlaczego twierdzisz ze każdy pracownik SII jest chlopem panszczyznianym? Dlaczego mimo wielu kontraktowni na rynku, to wlasnie SII wybilo sie na lidera? Które kontraktownie sa lepsze?
Polcam przejrzec komentarze na linkedin. Korposzczury maja dylemat czy krytykowac firme ( w koncu obecny i przyszly pracodawca moze to zobaczyc ) czy przyznac racje ze CEO to gbur i cham. Takich fikolkow dawno nie widzialem
Uwaga #rakcontent , za lekarza nie zwaracam #linkedin #it #sii #mobbing
klik tutaj==>>>>linkedin
Uwaga #rakcontent , za lekarza nie zwaracam #linkedin #it #sii #mobbing
klik tutaj==>>>>linkedin
źródło: comment_1669735861TAHWvi5McDUEA06wjmNYuB.jpg
Pobierz- 13
@Big_Fomo: najlepsze co korposzczur może zrobić to skrytykować styl w jakim prezes napisał (bo to jest nie do obrony), ale pochwalić intencję (że jesteśmy jedną wielką szczęśliwą rodziną, więc po co nam zwiazki).
A najlepiej stulić mordę, bo nigdy nie wiadomo czy i ty nie będziesz w styuacji, gdzie jednak o tym wyśmiewanym zwiazku pomyslisz ciepło, bo poleci seria zwolnień grupowych, a ty nie będziesz 30+, a 55+ i wizja
A najlepiej stulić mordę, bo nigdy nie wiadomo czy i ty nie będziesz w styuacji, gdzie jednak o tym wyśmiewanym zwiazku pomyslisz ciepło, bo poleci seria zwolnień grupowych, a ty nie będziesz 30+, a 55+ i wizja
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 356
Co to jest botox leave? XD
#programowanie #programista15k #heheszki #korposwiat #pracbaza #pracait #logikarozowychpaskow #linkedin
#programowanie #programista15k #heheszki #korposwiat #pracbaza #pracait #logikarozowychpaskow #linkedin
źródło: comment_1669722468flBV3pb2LqGSmP4DgaX6am.jpg
Pobierz- 702
@saggitarius_a: No jak idziesz na zabieg wstrzyknięcie botoksu to masz urlop płatny, czego nie rozumiesz? xD
@coffee_addict_frv: nah, za duże pole do kombinowania z menstruacyjnym. Jeśli ktoś nie może z tego powodu funkcjonować, idzie do lekarza a przynajmniej pójść powinien. Zwróć uwagę, że kobieta ma ten problem co miesiąc od 12 mniej więcej roku życia i był czas, żeby znaleźć sposób na funkcjonowanie w tych dniach - leki przeciwbólowe, kompresy, etc. Równie dobrze można wzywać do urlopów migrenowych.
Psacierzyński, o ja pier.... Kolejny objaw utożsamiania zwierząt
Psacierzyński, o ja pier.... Kolejny objaw utożsamiania zwierząt
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 4
@NiBBonacci: linkedin tak samo działa jak każdy inny portal tego typu, gowork, znany lekarz itd itd. jak nie zapłacisz to masz negatywne komentarze, jak płacisz to 5 gwizadek i same pozytywy, może 1-2 z 3/4 gwiazdeczkami że zupa była za słona, business is business, money talks
Ej, jak założę konto na #linkedin to będą do mnie pisać z ofertami, czy to mit taki?
#pytanie #rynekpracy
#pytanie #rynekpracy
@Ehrenberg: Zależy w jakiej branży robisz, ale tak, będą pisać
Dla takich zajebistych firm pracował, a nie może może znaleźć pracy od 6 miesięcy? I oczywiście smutne zdjęcie, chlip chlip xD nawet mi go nie żal #bekazhr #korposwiat #linkedin
źródło: comment_1669566949ycOlI5FNrjCnrzYJ8T1kcD.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 3
@Young_Senior: możliwe, że problem w jego oczekiwaniach finansowych
czy rekruterom na #linkedin wyświetla się czy jestem "responsywny", tj. czy odpowiadam na wiadomości?. Pytam ponieważ ostatnia wiadomość z ofertą pracy jest z 17.11, wcześniej dostawałem kilka ofert dziennie ale przestałem odpisywać bo zwyczajnie mi się nie chciało. Czy wy odpisujecie każdemu jakąś formułkę, nawet jeśli nie jesteście zainteresowani, czy ma to w ogóle znaczenie?
#programista15k #pracait
#programista15k #pracait
- 4
@muchatse: Ja nikomu nie odpisuję ani nie akceptuję zaproszeń do nawiązania kontaktu o ile w danym momencie nie rozważam zmiany pracy. Ale tak, jak odpisujesz to lepiej wpasowujesz się w algorytm Linkedina i wyskakujesz częściej rekruterom. Rekruterzy widzą też jeśli odczytasz wiadomość, ale nie odpiszesz.
Jaki kryzys człowieku koniec roku jest firmy liczą teraz każdy grosik przed zamknięciem budżetu. w styczniu, lutym będzie znowu wysyp bo nowy rok budżetowy. Tak to już działa ale widzę że świeżaki junioraki jakiś kryzys pompują...
- 2
szukamy pracy w krajach UE
-korpo (stanowiska procesowe związane z zakupami i logistyką)
-miękkie IT (PM, PO, BA)
polecacie jakieś portale poza Linkedin? najpewniej będzie chodzić o pracę z samym ang, bez języków narodowych - no chyba, że przyda się znajomość języków krajów z których uciekają ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korposwiat #pracazagranica #linkedin #pracbaza #pracait
-korpo (stanowiska procesowe związane z zakupami i logistyką)
-miękkie IT (PM, PO, BA)
polecacie jakieś portale poza Linkedin? najpewniej będzie chodzić o pracę z samym ang, bez języków narodowych - no chyba, że przyda się znajomość języków krajów z których uciekają ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korposwiat #pracazagranica #linkedin #pracbaza #pracait
Czy #goldenline to lepsze miejsce do wystawienia swojego CV jeśli szuka się pracy w Polsce niż #linkedin?
#praca #pracbaza #hr
#praca #pracbaza #hr
@Asarhaddon: lata temu tak. Obecnie ten serwis umarł.
@Asarhaddon: goldenline vs linkedin to jak sympatia.pl vs tinder
czy jak sie ma wiecej kontaktow na linkedinie to czesciej sie pojawia profil w wyszukiwaniach? #linkedin #programista15k
- 0
@zielona-rzapka: teoretycznie tak, bo na nowych kontaktów widzisz znajomych znajomych. Ale nie przywiązywałbym wagi do ilości kontaktów jeśli nie chcesz publikować niczego. Twoje posty widzą ludzie na liście znajomych, jak ktoś kliknie like-a, to jego znajomi też widzą twój post. To ma znaczenie dla rekruterów, by ludzie widzieli co publikują.
Wg. mnie ma niewielkie znaczenie by ciebie rekruter znalazł: szukają po lokalizacji z zewnętrznych tooli, nie wchodząc nawet na linkedin.
Wg. mnie ma niewielkie znaczenie by ciebie rekruter znalazł: szukają po lokalizacji z zewnętrznych tooli, nie wchodząc nawet na linkedin.
@zielona-rzapka: to ma wpływ na to ile osób zobaczy Twoje wpisy(Twoj zasięg) Raczej na wyszukiwanie nie ma wpływu
Ale wysryw, że też ci rekruterzy nie wstydzą się pisać takich rzeczy pod swoim nazwiskiem xD
#pracbaza #korposwiat #hr #linkedin #programowanie #programista15k
#pracbaza #korposwiat #hr #linkedin #programowanie #programista15k
źródło: comment_16688073771hVnatoi2M8752UvjPxIrS.jpg
Pobierz- 49
@NoMoreTearsJustSmile: tak, na pewno zatrudnię się do firmy, w której za mało by mi płacili, tylko dlatego że pani headhunter ładnie się uśmiechnęła xD
@NoMoreTearsJustSmile: przecież musi udowodnić, że jest potrzebna
Siemanko,
dostałem ofertę na linkedinie zgodną z tym czym się zajmuje, nie było żadnych problemów z uzyskaniem informacji o widełkach. Problem polega na tym, że oferują na B2B pensje o 5 razy wyższą niż otrzymuje pracując na etacie. To standardowy zabieg rekruterski i wysyłanie ofert do każdego kto ma w nazwie stanowiska cokolwiek wspólnego z ofertą czy jakaś wyjątkowa okazja?
#linkedin #it #informatyka
dostałem ofertę na linkedinie zgodną z tym czym się zajmuje, nie było żadnych problemów z uzyskaniem informacji o widełkach. Problem polega na tym, że oferują na B2B pensje o 5 razy wyższą niż otrzymuje pracując na etacie. To standardowy zabieg rekruterski i wysyłanie ofert do każdego kto ma w nazwie stanowiska cokolwiek wspólnego z ofertą czy jakaś wyjątkowa okazja?
#linkedin #it #informatyka
@nieprzepuszczalny: To oferta wstępna, pogadaj, zobacz czego dokładnie wymagają. Może po prostu aktualnie za mało zarabiasz a ich stawka nie jest kosmiczna :).
- 2
Okay, w każdym razie i tak zgłosiłem się do rekrutacji, zobaczymy co wyjedzie





























#sii #pracbaza
źródło: comment_1670142876XY27bBnWpM2gOpLfbta4ZI.jpg
Pobierz