@Cierniostwor: Ach już widzę tych wszystkich managerów od nie wiadomo czego jak się teraz jeden przez drugiego nadstawiają, żeby jeszcze lepszy wpis zrobić, jeszcze bardziej firme zachwalić i łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rekrutacja #pracait , przyjalem JEDNO zapro od hindusa z oferta , patrze przychodzi drugie, przyjalem (bo szukam roboty..w sumie) przychodzi trzecie...
niech ktos zatrzyma te karuzele zbotowienia, bede przyjmowal dalej i zobacze kiedy im sie konta skoncza.
#linkedin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zahibernowalem konto na #linkedin Nie mam juz sily czytac tego korpo-gowna, korpo-uwielbienia, kolczingu itp. Czy ci ludzie naprawde wierza w te bzdury ktore wypisuja?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RussianBoi2: ja bede sie rozgladal za robota...wiec nie wiem czy nie bede musial tego przywrocic :/ ale jak pokazywala mi znajoma swoja kolezanke z pracy, jakie lizodupstwo robi...to az rece opadaja
  • Odpowiedz
  • 16
@Big_Fomo no ale co jest w tym dziwnego ze w SII sa ludzie ktorym sie tam podoba? Osobiście nie pracowalem w SII, ale sporo moich ziomkow tak i nikt nie narzekał. Wielu wciąż tam pracuje. Dlaczego twierdzisz ze każdy pracownik SII jest chlopem panszczyznianym? Dlaczego mimo wielu kontraktowni na rynku, to wlasnie SII wybilo sie na lidera? Które kontraktownie sa lepsze?
  • Odpowiedz
Polcam przejrzec komentarze na linkedin. Korposzczury maja dylemat czy krytykowac firme ( w koncu obecny i przyszly pracodawca moze to zobaczyc ) czy przyznac racje ze CEO to gbur i cham. Takich fikolkow dawno nie widzialem
Uwaga #rakcontent , za lekarza nie zwaracam #linkedin #it #sii #mobbing
klik tutaj==>>>>linkedin
B.....o - Polcam przejrzec komentarze na linkedin. Korposzczury maja dylemat czy kryt...

źródło: comment_1669735861TAHWvi5McDUEA06wjmNYuB.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Big_Fomo: najlepsze co korposzczur może zrobić to skrytykować styl w jakim prezes napisał (bo to jest nie do obrony), ale pochwalić intencję (że jesteśmy jedną wielką szczęśliwą rodziną, więc po co nam zwiazki).

A najlepiej stulić mordę, bo nigdy nie wiadomo czy i ty nie będziesz w styuacji, gdzie jednak o tym wyśmiewanym zwiazku pomyslisz ciepło, bo poleci seria zwolnień grupowych, a ty nie będziesz 30+, a 55+ i wizja
  • Odpowiedz
@coffee_addict_frv: nah, za duże pole do kombinowania z menstruacyjnym. Jeśli ktoś nie może z tego powodu funkcjonować, idzie do lekarza a przynajmniej pójść powinien. Zwróć uwagę, że kobieta ma ten problem co miesiąc od 12 mniej więcej roku życia i był czas, żeby znaleźć sposób na funkcjonowanie w tych dniach - leki przeciwbólowe, kompresy, etc. Równie dobrze można wzywać do urlopów migrenowych.

Psacierzyński, o ja pier.... Kolejny objaw utożsamiania zwierząt
  • Odpowiedz
@NiBBonacci: linkedin tak samo działa jak każdy inny portal tego typu, gowork, znany lekarz itd itd. jak nie zapłacisz to masz negatywne komentarze, jak płacisz to 5 gwizadek i same pozytywy, może 1-2 z 3/4 gwiazdeczkami że zupa była za słona, business is business, money talks
  • Odpowiedz
czy rekruterom na #linkedin wyświetla się czy jestem "responsywny", tj. czy odpowiadam na wiadomości?. Pytam ponieważ ostatnia wiadomość z ofertą pracy jest z 17.11, wcześniej dostawałem kilka ofert dziennie ale przestałem odpisywać bo zwyczajnie mi się nie chciało. Czy wy odpisujecie każdemu jakąś formułkę, nawet jeśli nie jesteście zainteresowani, czy ma to w ogóle znaczenie?

#programista15k #pracait
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muchatse: Ja nikomu nie odpisuję ani nie akceptuję zaproszeń do nawiązania kontaktu o ile w danym momencie nie rozważam zmiany pracy. Ale tak, jak odpisujesz to lepiej wpasowujesz się w algorytm Linkedina i wyskakujesz częściej rekruterom. Rekruterzy widzą też jeśli odczytasz wiadomość, ale nie odpiszesz.
  • Odpowiedz
Jaki kryzys człowieku koniec roku jest firmy liczą teraz każdy grosik przed zamknięciem budżetu. w styczniu, lutym będzie znowu wysyp bo nowy rok budżetowy. Tak to już działa ale widzę że świeżaki junioraki jakiś kryzys pompują...
  • Odpowiedz
szukamy pracy w krajach UE
-korpo (stanowiska procesowe związane z zakupami i logistyką)
-miękkie IT (PM, PO, BA)

polecacie jakieś portale poza Linkedin? najpewniej będzie chodzić o pracę z samym ang, bez języków narodowych - no chyba, że przyda się znajomość języków krajów z których uciekają ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #pracazagranica #linkedin #pracbaza #pracait
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielona-rzapka: teoretycznie tak, bo na nowych kontaktów widzisz znajomych znajomych. Ale nie przywiązywałbym wagi do ilości kontaktów jeśli nie chcesz publikować niczego. Twoje posty widzą ludzie na liście znajomych, jak ktoś kliknie like-a, to jego znajomi też widzą twój post. To ma znaczenie dla rekruterów, by ludzie widzieli co publikują.
Wg. mnie ma niewielkie znaczenie by ciebie rekruter znalazł: szukają po lokalizacji z zewnętrznych tooli, nie wchodząc nawet na linkedin.
  • Odpowiedz
Siemanko,
dostałem ofertę na linkedinie zgodną z tym czym się zajmuje, nie było żadnych problemów z uzyskaniem informacji o widełkach. Problem polega na tym, że oferują na B2B pensje o 5 razy wyższą niż otrzymuje pracując na etacie. To standardowy zabieg rekruterski i wysyłanie ofert do każdego kto ma w nazwie stanowiska cokolwiek wspólnego z ofertą czy jakaś wyjątkowa okazja?
#linkedin #it #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach