Skad ludzie maja tyle znajomych na #linkedin zapraszają cale #korpo w ktorej pracuja czy jak? #korposwiat #pracbaza
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Mistymay: linkedin działa jak kula śniegowa, z początku masz kilku znajomych ale jak przekroczysz mase krytyczną 100-150 os. to rekruterzy masowo zapraszają i będziesz miał 500+ w ciągu paru tygodni, ja po 700 przestałem akceptowac zaproszenia bo po co mi tam tyle HR
konto usunięte via Wykop
- 1
@Mistymay: Połowa to znajomi z korpo, połowa to headhunterzy.
@kerdian: wydłużył sobie drogę do zostania partnerem o kilka lat jednym prostym trikiem *ZOBACZ JAK*
Jestem sceptycznie nastawiony do linkedina (uważam, że to portal do lizania się po przyrodzeniach i spamu od hindusów) jednak od 2 tygodni HRówa z dość dobrej firmy z branży IT chce, abym wziął udział w rekrutacji. Nie chcę wklejać screenów, ale dostaję ostatnio od niej wiadomości typu: "czy zapoznał się Pan już z naszą ofertą?", "proszę ponownie o kontakt". Moje doświadczenie pasuje w 90% do opisu stanowiska. Kasa dość dobra (miałbym od
@CalibraTeam: dopiero na końcu spojrzałem na nick XDDDD Jezu jak ty się bronisz przed tym żeby zarabiac rynkowo
@CalibraTeam: No ale przecież LI to jest jedno z głównych miejsc do zatrudniania w IT to dlaczego miałby być wałek?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mutare_mundi: Z miesiąca na miesiąc LinkedIn staje się coraz większym śmietnikiem. Ja sobie zablokowałem sporo ludzi. Trochę syzyfowa praca, ale widzę mniej spamu niczym z Facebooka.
@Mutare_mundi: jak dla mnie to caly linked jest jedna wielka bańką. Gdyby nie to, ze pisuje czasem z jakas laska stamtad, ciezko byloby uwierzyc, ze tuz kolo nas, istnieje nowy, lepszy, korpoświat :))
Tipy na zwiększenie widoczności swojego profilu #linkedin? Chciałabym do końca miesiąca znaleźć nową pracę bo w-----ł mnie obecny #korposwiat i założyłam wczoraj profil na LI ale nie wygląda to tak jak myślałam XD
@Nutellowa a nick to od czego masz? brałaś udział w jakiejś #aferaanalna ?
- 5
@czlowiek-z-bagna: si, razem z twoją starą
- 0
Po czym te rekruterki wyszukują na linkedin? Pododawałem stanowiska i wykształcenie, osoby z pracy i znajomych, co jeszcze można zrobić żeby mój profil był lepiej widoczny na rekruterek?
#pracbaza #korposwiat #linkedin
#pracbaza #korposwiat #linkedin
@Malenaa: Możesz dodać certyfikaty lub zrobić testy LinkedIn z danych umiejętności plus wrzucić linki do swoich projektów
- 13
źródło: IMG_20230513_135116
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SRzeyamlon: KarynaAI xDDD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ktos korzystal z darmowego triala? Łatwo z niego zrezygnować? #linkedin
5
Zwolnienia w LinkedIn. Firma wycofa swoją aplikację z Chin

Popularny portal społecznościowy LinkedIn ogłosił zwolnienia. LinkedIn zamierza zwolnić ponad 700 osób i wycofać aplikację z Chin.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 3
@SebixBezKaryny: korpo wstrzymały hiring i wydatki, więc pada mnóstwo software house i kontraktorni, które napędzały HR
@SebixBezKaryny: no grubo jest, to samo na rynku Irlandii i UK. Jak już wspomniano, dużo firm w czasie pandemii mocno ograniczło zatrudnienie. Teraz to trochę ruszyło, ale branżna nie ma ciekawie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 12
@Protectorx to ty nie wiesz, że kobiety nienawidzą czytać prawdy na temat swojej płci?
Spróbuj napisać, że wszystko co dotychczas osiągnęły przez ostatnie 130 lat udało się dzięki temu, że im na to pozwoliliśmy, to zobaczysz rzucanie się p0lek XD
Spróbuj napisać, że wszystko co dotychczas osiągnęły przez ostatnie 130 lat udało się dzięki temu, że im na to pozwoliliśmy, to zobaczysz rzucanie się p0lek XD
@Kamokamo: powiedz kobiecie, że ogólnie nie mają poczucia humoru bo brak im dystansu do siebie to się obrazi
hej ludzie z #cnc #obrobkametali ! macie konta w serwisach typu #linkedin ? chodzi mi czasem po głowie zmiana miejsca w którym żyję ale oferty pracy przez nasze agencje nie zadowalają mnie do końca.
@ziomekbezpoziomek: nie bo operator CNC to zwykły robiol za psie pieniądze :(
@ziomekbezpoziomek: mam. Dostaję co jakiś czas oferty z agencji za 3k brutto na guzikowego
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Powiedz że masz w------e ego, ale nie mówiąc że masz w------e ego XD
#maciejkawecki #heheszki #linkedin
#maciejkawecki #heheszki #linkedin
źródło: maciej_kawecki_z_klanu
Pobierz@A330: dobrze robi, można wrzuć i jego na #czarnolisto, jak i sam tag.
- 23
źródło: IMG_20230404_173835
Pobierz- 194
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@drzdrzownica pamiętaj o tym komentarzu jak będziesz dzwonił na infolinie i żebrał o tańszą ofertę XD
A tak serio to pamiętaj o szacunku do każdego zawodu, wszędzie są dzbany ale nie mierz wszystkich jedną miarą :)
Ja dbam o etykę w pracy bo w-----a mnie, że ludzie tak postrzegają ten zawód, a żeby uzasadnić Ci po co są kompetentni ludzie na infolinii - spróbuj dogadać się z BOTem.
Za jednym łebkiem
A tak serio to pamiętaj o szacunku do każdego zawodu, wszędzie są dzbany ale nie mierz wszystkich jedną miarą :)
Ja dbam o etykę w pracy bo w-----a mnie, że ludzie tak postrzegają ten zawód, a żeby uzasadnić Ci po co są kompetentni ludzie na infolinii - spróbuj dogadać się z BOTem.
Za jednym łebkiem
@czv1 poszukaj na helpdesku/servicedesku - z takim doświadczeniem (a do tego jak jeszcze masz angielski na dobrym poziomie, a może jakiś inny język? Tylko zaplusujesz) każde korpo Cię przyjmie. Jest to też jeden z niższych progów wejścia do IT (jeżeli ktoś tak mówi o testerze to śmiało może iść do kabaretu ( ͡º ͜ʖ͡º))































#praca #gastronomia