Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Invisible900
Invisible900
Profil firmowy

Invisible900

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 115
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 83
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Invisible900
Invisible900
Invisible900 przed chwilą
  • 0
#zwiazki #blackpill

Najzabawniejsze jest to, że niektórzy faceci po trzydziestce naprawdę wierzą, że nastolatki albo dwudziestoletnie dziewczyny marzą o łysiejącym typie z brzuchem, zmęczoną twarzą i stylem „koszula z 2016, ale jeszcze dobra”.

W ich głowie wygląda to tak, jakby młode dziewczyny czekały tylko na niezadbanego trzydziestoparolatka, który ma więcej pewności siebie niż powodów, żeby ją mieć.

Do
Invisible900 - #zwiazki  #blackpill

Najzabawniejsze jest to, że niektórzy faceci po ...

źródło: ChatGPT Image 24 cze 2026, 19_33_08

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paczelok
paczelok
20 godz. i 57 min temu
  • 28
#zwiazki
paczelok - #zwiazki

źródło: BCO.b784d36d-0116-49cb-9ca3-be69123a5af7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 8 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@paczelok: Tymczasem przegrywy po 30-tce którzym się wydaje że 20- kilkuletnie kobiety są nimi zainteresowane xD
  • Odpowiedz
Invisible900
Invisible900
Invisible900 5 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@Coopshtyl: żyję w realnej rzeczywistości i nigdzie nie spotykam sytuacji na mieście czy w knajpach gdzie ponad 30letni faceci są razem z nastolatkami czy 20latkami. Jeżeli już gdzieś są takie sytuacje to są to jednostkowe przypadki.
  • Odpowiedz
Invisible900
Invisible900
Invisible900 16.06.2026, 20:18:35
  • 0
#mecz
Hmm, myślałem że Francja leży w Europie a nie w Afryce...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

world
world
16.06.2026, 10:21:40
  • 381
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?!
Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...

#polska #przemyslenia #ukraina #wojna #iran #wojsko #wojna #abw
world - Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odp...

źródło: gdzie-jest-panstwo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 16.06.2026, 17:21:13 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

485

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 07:17:13
  • 115
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Invisible900
Invisible900
Invisible900 15.06.2026, 10:10:13 via Wykop
  • 30
@vingrosz: Dokładnie, odławiać takich na ulicy i deportować do kraju z którego etnicznie pochodzą.
Invisible900
Invisible900
Invisible900 15.06.2026, 10:37:48 via Wykop
  • 17
@Feroccio: Część osób jest tu nie do końca legalnie i należałoby to zweryfikować ale fakt faktem zgadzam się że wina leży po stronie polityków którzy umożliwili dostać się tym ludziom tutaj "legalnie". Finalnie należy ustanowić takie prawo aby nowi przybysze się tu nie pojawiali a obecni zostali odsyłani z Polski.
josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 15.06.2026, 10:07:51 via Wykop
  • 3
@josedra52: Bardzo bardzo dobrze, każda forma przeganiania przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest wskazana, trzeba za wszelką cenę bronić kraj od ciemnoskórych!!
  • Odpowiedz
Invisible900
Invisible900
Invisible900 14.06.2026, 21:27:20
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 14.06.2026, 17:14:54
  • 1
#mecz
Czy zwodnicy niemieccy nie powinni być rasowo biali? Co u nich robią kolorowi?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900
Autor
14.06.2026, 17:18:36 via Wykop
  • 0
@swdtgld: Co masz na myśli? Mi się wydawało że Niemcy są etnicznie biali...
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
13.07.2025, 03:25:57
  • 110
Chłop se w góry jedzie śmiechu warte
maikeleleq - Chłop se w góry jedzie śmiechu warte

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 13.07.2025, 11:33:55 via Wykop
  • 0
@maikeleleq: Jak Seacik się sprawuje? Różne opinie czytałem już na temat tej marki.
  • Odpowiedz
Invisible900
Invisible900
Invisible900 08.07.2025, 14:42:03
  • 3
Moje drogi Mirki i Mirabelki, już jesteśmy prawie na finiszu zbiórki dla Ruchu obrony granic!!
Dołóżcie swoją cegiełkę dla białej i bezpiecznej Polski!!
https://zrzutka.pl/9afkhs#
#imigranci #ruchobronygranic #granica #patrolobywatelski #patriotyzm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyOwiec
CzarnyOwiec
08.07.2025, 14:53:08 via Android
  • 2
@Invisible900 2137 wspierających ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A druga liczba jakoś też mało przypadkowa 🤔
CzarnyOwiec - @Invisible900 2137 wspierających ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A drug...

źródło: temp_file2861538985620292340

Pobierz
  • Odpowiedz

683

Morderstwo w Nowem. Na jaw wychodzą kolejne fakty o grupie Kolumbijczyków

Morderstwo w Nowem. Na jaw wychodzą kolejne fakty o grupie Kolumbijczyków

Dziś po południu w mediach społecznościowych pojawił się - jak przekazują internauci - wpis właściciela hostelu, w którym zakwaterowana była grupa Kolumbijczyków. Okazuje się, że liczyła ona 35 osób. Cudzoziemcy mieli zostać "wydaleni" z miasta.

konto usunięte
z
x.com
dodany: 06.07.2025, 22:16:29
  • 191
  • #
    imigranci
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
Invisible900
Invisible900
Invisible900 08.07.2025, 08:00:03 via Wykop
  • 5
Invisible900

źródło: imigranci

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
08.07.2025, 04:16:07
  • 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 08.07.2025, 07:37:40 via Wykop
  • 0
@Kempes: Link do zbiórki na lornetki termowizyjne dla Obrońców granic.
https://zrzutka.pl/9afkhs#donators
  • Odpowiedz
Invisible900
Invisible900
Invisible900 07.07.2025, 12:41:54
  • 3
Link do zbiórki dla obrońców granic.
Lornetka z termowizją
https://zrzutka.pl/9afkhs#donators

#imigranci #ruchobronygranic #granica
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900
Autor
07.07.2025, 14:32:26 via Wykop
  • 1
Brawo!! Chyba dzisiaj uzbieramy cel!
  • Odpowiedz

474

Do 2030 r. 36 procent populacji w Polsce stanowić będą single

Pokaż treści 18+

Do 2030 r. 36 procent populacji w Polsce stanowić będą single

"Epidemia singlozy", staje się coraz poważniejszym problemem zarówno w Polsce, jak i na świecie

SilesianPill
z
onet.pl
dodany: 15.06.2025, 12:48:12
  • 297
  • #
    przegryw
  • #
    blackpill
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Invisible900
Invisible900
Invisible900 15.06.2025, 22:02:08 via Wykop
  • -26
Należy wprowadzić w końcu sowite bykowe, młodzi przemyślą swoje postępowanie jeżeli przyjdzie im miesięcznie płacić kilka tysięcy podatku.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A.....l
konto usunięte 09.08.2024, 10:27:28
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 09.08.2024, 20:24:57 via Wykop
  • 0
@AngiAngel: Jest ładna ale 30sto paro letnie chłopy nie powinny się interesować 17sto latkami
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
06.04.2024, 07:34:22
  • 202
#dziendobry
Dont mix white with colors
Leniek - #dzieńdobry 
Dont mix white with colors

źródło: 1000002676

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 06.04.2024, 18:17:35 via Wykop
  • 1
@Leniek: To i tak wciąż lepsze niż kolorowa rodzina
  • Odpowiedz
brunetroll089
brunetroll089
17.05.2023, 20:50:16
  • 200
#mecz
brunetroll089 - #mecz

źródło: comment_1660568859eK08z5KFii7to6QiDO9x8O

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 17.05.2023, 22:08:28 via Wykop
  • 1
@huragan_kelly: Szkoła to na Ciebie czeka bo wyraźnie widać że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Na kolana ale już!!
  • Odpowiedz
bgjm
bgjm
01.05.2023, 05:22:15
  • 44
Wolno kosić trawę dzisiaj, bez narazania się sąsiadom?

Polska pd-zach. Głęboka wieś
#pytanie
bgjm - Wolno kosić trawę dzisiaj, bez narazania się sąsiadom?

Polska pd-zach. Głębok...

źródło: pochod_1_majowy

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Invisible900
Invisible900
Invisible900 01.05.2023, 09:56:35 via Wykop
  • 0
@bgjm: W kalendarzu Maryjnym pierwszy jest zaznaczony na czerwono, mamy święto św Józefa, fakt faktem nie jest to święto nakazane tylko państwowe. Myślę że można pracować ale warto też się wybrać do kościoła.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking