Wpis z mikrobloga

Brawo #inpost #paczkomaty, trzy dni to za mało na doręczenie. To by było na tyle w temacie bezbłędnego, cudownego InPostu. Co najśmieszniejsze paczka dalej jest na czas, a infolinia twierdzi, że nie mają wpływu na pracę oddziałów.

Ehhhh że też się to cholerne żólłe dziadostwo rozpanoszyło na allegro... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kurier #zalesie #allegro #zakupywinternecie
piker - Brawo #inpost #paczkomaty, trzy dni to za mało na doręczenie. To by było na t...

źródło: comment_9fTX1W9ia97xN0jBcRbfF9ffZYfe8XOc.jpg

Pobierz
  • 10
@Fallstor: No właśnie nie mogę! Chciałem kupić konkretną rzecz, którą mają dwaj sprzedawcy na allegro i obaj wysyłają tylko InPostem. Jakby wysyłali jakoś inaczej to bym wziął inaczej, no logiczne przecież. Dobrze, że allegro będzie teraz nadawać oznaczenie smart dopiero przy dwóch formach darmowej przesyłki.
@piker: W kazdej firmie kurierskiej przy tych ilosciach paczek dzieja sie takie, a nawet gorsze cuda. Trzy dni to nie tak zle!;)


@Yoshimatsu1209: Ostatecznie odebrałem w oddziale, bo tak to by było kolejne doręczenie w poniedziałek (bo wg InPostu paczka wysłana w we wtorek jest gwarantowana dopiero na poniedziałek). Cztery dni robocze to domyślam się, że ewenement no ale ostatni raz tyle czasu paczka mi szła koło 2009 roku i
@piker:

Dostałem właśnie powiadomienie, że paczka, która wczoraj została wysłana właśnie została wrzucona do paczkomatu, ale paczka, która jest dzisiaj drugi dzień w doręczeniu nadal nie została doręczona. No wspaniale ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kom3ntator: Dokładnie tak. Oczywiście nie byli do końca chętni (choć dziewczyny w punkcie były miłe i uśmiechnięte), no ale była gdzieś na wierzchu to wydali. No a tak to by poszła do ponownego doręczenia w poniedziałek. Co ciekawe, padła też propozycja, że jak nie będą mieli znowu miejsca to doręczą mi pod adres ale dali radę znaleźć na szczęście.