Za co Aliexpress pobiera 4,18$, skoro VAT wliczony jest już w cenę towaru, a opłaty celne za paczki poniżej 150 euro mają wejść dopiero od 1.07? Czy to 4,18$ to jest to cło pobierane profilaktycznie, jakby paczka przeszła przez granicę po 30.06 i zostanie zwrócone, bo na 90% przejdzie za jakieś 7-10 dni?
#aliexpress #alipaczka
#aliexpress #alipaczka






















#aliexpress #alipaczka #kiciochpyta