@elter: Nie pracowałam, ale wiele razy słyszałam, że najgorsze prace to te kurierów w Niemczech. Nawet często w tv o nich są reportaże, że mają mnóstwo paczek, że płacą im za 8 godz dziennie, a dostają tyle tego, że w 10 się ledwo wyrabiają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuję wysłać jutro kurierem lodówkę w oryginalnym kartonie 150x57x57cm 50kg, bez palety. Na furgonetka.pl i sendit.pl nie mają oferty dla takich wymiarów. Gdzie mogę zamówić kurierska żeby mi to zabrał? #kurier #kurierzy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichalQ20 @Brzuchol00: ogólnie mapy.google są ok, jednak z wyszukiwaniem dużych numerów najwyraźniej mają problem. Numer w google istnieje, klikając na budynku "pokaż co tu jest" wskaże numer poprawnie. Jednak szukając dużego numeru niestety go skreśla i pokazuje samą miejscowość. Jest to jakieś wybiórcze, numer 900 znajduje, ale już 902 skreśla.

Wyszukiwanie poprawnie działa w geoportal.gov.pl oraz mapa.targeo.pl oraz openstreetmap.org

Jeszcze przy takim dużym numerze, co ciekawe, sam ten numer
  • Odpowiedz
Zamówiłemwczoraj lodówke z #mediaexpert z opcją dostawy na jutro za dodatkowe 15zl. Po całym dniu czekania na lodówkę napisałem do #dpd o której będzie. Dostałem odpowiedź że w poniedziałek. Ktoś z was już miał tak z Mediaexpert/DPD? Przy odbiorze nie płacić tych 15zl(place przy odbiorze)?
#kurier
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś przerabiał temat zwrotu dużego #telewizor w ramach odstąpienia od umowy? konkretnie #eurortvagd niby ma taką usługę jak odbiór #telewizory ale tylko NOWY nierozpakowany, nieużywany - więc po co ta usługa ? zwracam przecież jak coś jest nie w porządku z TV, a nie z powodu " pudełko mi się nie podoba"
Sklep #eurortvagd ma infolinię na której za każdym razem coś innego mówią,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fot-x: Jak kupiłeś w sklepie stacjonarnym to prawo zwrotu odpakowanego TV Ci się nie należy...
Jeżeli kupiłeś przez neta to nie mają prawa Ci odmówić zwrotu.

Lepiej odesłać na palecie, kurierzy tak nie szanują przesyłek że jak wyślesz TV bez palety to na bank się rozbije po drodze. Sklep nie odbierze przesyłki i zostaniesz z rozbitkiem w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MimikX90: Dotyczy to zakupu przez net oczywiście, odsyłanie na palecie to koszt 30%-50% wartości telewizora, więc odpada, a rozbić mogą przecież tak samo jak bez palety, bo jak właściwie udowodnić że #kurier odebrał cały telewizor w przypadku gdy dojedzie uszkodzony??? gdy tak jak piszesz, odbiorca odmówi odbioru ze względu na uszkodzenie. Mam przy kurierze pokazać, że jest cały #tv ? i zapakować w jego obecności ?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś z ludzi korzystający z usług firm typu #allekurier #furgonetka jest w stanie mi powiedzieć, czy mogę reklamować usługę bezpośrednio u nich?

Mianowicie mam problem z paczka, którą wysłałem za ich pośrednictwem firmą Fedex. Furgonetka co prawda złożyła reklamację u Fedexa, jednak co z tego skoro teraz support firmy furgonetka.pl cały czas przesyła mi informacje od fedexa o braku dokumentów gdzie wszystkie dokumenty są już załączone. Tylko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #kurier witam .zamuwiłem z internetu dysk sd do komputera i chciałem zapłacić przy odbiorze. muj syn miał zapłacić bo mnie niebyło w domu wtedy i zostawiłem mu koperte z pieniędzmi i były terz inne gdzie trzymałem swoją wypłatę z trzech mieszięcy około 4500 polskich złotych . muj syn zapłacił kurierowi nietymi pieniędzmi i straciłem swoje pieniądze. co mam zrobić teraz pomorzecie.. prosze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest możliwość przekierwanie paczki inpost pobraniowej na inny adres niż podałem przy zamawianiu?

Mogę się jakoś skontaktować z inpostem albo ze sprzedawcą żeby zostawił pod innym adresem albo dostarczył innego dnia lub innej godzinie?

kiedyś była taka opcja że kurier zostawia u sąsiada.

#inpost #kurier #kurierzy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stoję pod blokiem do gościa który zamówił sobie panele i nie podał ani numeru mieszkania, ani kontaktu do siebie. Firma która te panele mu sprzedała też podała zły numer na dokumentach przewozowych. Znalazłem numer w necie, zadzwoniłem do tej firmy i sprawdzają A ja czekam jak głupi.

Dodatkowo wygląda na to że paczka została wydana 15 lutego xD

Tak że dzisiaj nie będzie #cieplebuleczki

Pozdro z #pracbaza #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kurier
Jakim kurierem najtaniej/najlepiej wysłać dość dużą paczkę do Szwajcarii (80 x 60 x 60, waga: 8 kg)?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cns: są czasami takie punkty dpd, gdzie przekazuje się przesyłki, a oni jako podwykonawcy rozwożą do klientów - osób prywatnych. A dlaczego nie dostarczą pod drzwi, to już nie jestem w stanie ci powiedzieć.
  • Odpowiedz
@pociong: to zależy, z reguły pewnie do ok. 18-tej, aczkolwiek 3-4 lata temu najpóźniej kurier wbił do mnie przed 23, bo miał awarię auta (oczywiście wcześniej pytając czy pasi dostarczenie o tej porze)
  • Odpowiedz