Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@elter: Nie pracowałam, ale wiele razy słyszałam, że najgorsze prace to te kurierów w Niemczech. Nawet często w tv o nich są reportaże, że mają mnóstwo paczek, że płacą im za 8 godz dziennie, a dostają tyle tego, że w 10 się ledwo wyrabiają.
@elter wszystkie firmy kurierskie szukają kierowców. Praca słabo płatna i po kilkanaście godzin dziennie...
- 0
@NaChMiNick: wysłałem na palecie bo wyszła ta sama cena
- 0
@NaChMiNick: trochę się cykałem ale
Ale już nie będę ryzykował wysyłki tym pośrednikiem (ʘ‿ʘ)
2019-09-11 09:35:35 Przesyłka doręczona Odbiorca: ...
Ale już nie będę ryzykował wysyłki tym pośrednikiem (ʘ‿ʘ)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ej, facetka mi podała adres Mickiewicza 3381 (przykładowo), to to 3381 to mam wpisać w numer domu czy jak? Plis bez chejtu
#kurier #pocztapolska #pytanie
#kurier #pocztapolska #pytanie
- 1
@MichalQ20: sprawdzałem na gugel maps i nie było ani 2485 ani 24/85
- 1
@MichalQ20 @Brzuchol00: ogólnie mapy.google są ok, jednak z wyszukiwaniem dużych numerów najwyraźniej mają problem. Numer w google istnieje, klikając na budynku "pokaż co tu jest" wskaże numer poprawnie. Jednak szukając dużego numeru niestety go skreśla i pokazuje samą miejscowość. Jest to jakieś wybiórcze, numer 900 znajduje, ale już 902 skreśla.
Wyszukiwanie poprawnie działa w geoportal.gov.pl oraz mapa.targeo.pl oraz openstreetmap.org
Jeszcze przy takim dużym numerze, co ciekawe, sam ten numer
Wyszukiwanie poprawnie działa w geoportal.gov.pl oraz mapa.targeo.pl oraz openstreetmap.org
Jeszcze przy takim dużym numerze, co ciekawe, sam ten numer
Macie doświadczenie w jaki sposób wysłać zderzak samochodowy (paczka 180 x 50 x 55cm) tak, żeby nie zbankrutować? :) #kurier #motoryzacja #pocztapolska
Zamówiłemwczoraj lodówke z #mediaexpert z opcją dostawy na jutro za dodatkowe 15zl. Po całym dniu czekania na lodówkę napisałem do #dpd o której będzie. Dostałem odpowiedź że w poniedziałek. Ktoś z was już miał tak z Mediaexpert/DPD? Przy odbiorze nie płacić tych 15zl(place przy odbiorze)?
#kurier
#kurier
- 0
@maskotka1901: to z mediaexpert musisz rozmiawiac o tym piętnastaku
@maskotka1901 Trzeba bylo wybrac opcje z transpotrem od Media Expert.
- 0
Ktoś przerabiał temat zwrotu dużego #telewizor w ramach odstąpienia od umowy? konkretnie #eurortvagd niby ma taką usługę jak odbiór #telewizory ale tylko NOWY nierozpakowany, nieużywany - więc po co ta usługa ? zwracam przecież jak coś jest nie w porządku z TV, a nie z powodu " pudełko mi się nie podoba"
Sklep #eurortvagd ma infolinię na której za każdym razem coś innego mówią,
Sklep #eurortvagd ma infolinię na której za każdym razem coś innego mówią,
@Fot-x: Jak kupiłeś w sklepie stacjonarnym to prawo zwrotu odpakowanego TV Ci się nie należy...
Jeżeli kupiłeś przez neta to nie mają prawa Ci odmówić zwrotu.
Lepiej odesłać na palecie, kurierzy tak nie szanują przesyłek że jak wyślesz TV bez palety to na bank się rozbije po drodze. Sklep nie odbierze przesyłki i zostaniesz z rozbitkiem w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli kupiłeś przez neta to nie mają prawa Ci odmówić zwrotu.
Lepiej odesłać na palecie, kurierzy tak nie szanują przesyłek że jak wyślesz TV bez palety to na bank się rozbije po drodze. Sklep nie odbierze przesyłki i zostaniesz z rozbitkiem w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@MimikX90: Dotyczy to zakupu przez net oczywiście, odsyłanie na palecie to koszt 30%-50% wartości telewizora, więc odpada, a rozbić mogą przecież tak samo jak bez palety, bo jak właściwie udowodnić że #kurier odebrał cały telewizor w przypadku gdy dojedzie uszkodzony??? gdy tak jak piszesz, odbiorca odmówi odbioru ze względu na uszkodzenie. Mam przy kurierze pokazać, że jest cały #tv ? i zapakować w jego obecności ?
Czy przy zwracaniu paczki z allegro można poprostu zakleić spowrotem paczke tą która się otrzymało czy trzeba zrobić coś jeszcze?
#allegro #kurier #paczkomaty
#allegro #kurier #paczkomaty
@ScarySlender: a to już zależy od sprzedawcy, wszyscy raczej praktykują zwrot pieniędzy na konto które podajesz na formularzu odstąpienia od umowy.
@ScarySlender: Błąd, ale błąd na Allegro to rzecz zupełnie normalna.
Napisz do Allegro na FB, ale raczej i tak powiedzą, że wszystko działa i nie ma żadnej awarii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisz do Allegro na FB, ale raczej i tak powiedzą, że wszystko działa i nie ma żadnej awarii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Czy ktoś z ludzi korzystający z usług firm typu #allekurier #furgonetka jest w stanie mi powiedzieć, czy mogę reklamować usługę bezpośrednio u nich?
Mianowicie mam problem z paczka, którą wysłałem za ich pośrednictwem firmą Fedex. Furgonetka co prawda złożyła reklamację u Fedexa, jednak co z tego skoro teraz support firmy furgonetka.pl cały czas przesyła mi informacje od fedexa o braku dokumentów gdzie wszystkie dokumenty są już załączone. Tylko
Mianowicie mam problem z paczka, którą wysłałem za ich pośrednictwem firmą Fedex. Furgonetka co prawda złożyła reklamację u Fedexa, jednak co z tego skoro teraz support firmy furgonetka.pl cały czas przesyła mi informacje od fedexa o braku dokumentów gdzie wszystkie dokumenty są już załączone. Tylko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kuta_senator: i doszliśmy do sedna, a co to kuriera obchodzi xD
i takie podejście tak mnie zajebiście w-----a, ale nie ma widoków na poprawę, jesteśmy na łasce kurierów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
i takie podejście tak mnie zajebiście w-----a, ale nie ma widoków na poprawę, jesteśmy na łasce kurierów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
#pytanie #kurier witam .zamuwiłem z internetu dysk sd do komputera i chciałem zapłacić przy odbiorze. muj syn miał zapłacić bo mnie niebyło w domu wtedy i zostawiłem mu koperte z pieniędzmi i były terz inne gdzie trzymałem swoją wypłatę z trzech mieszięcy około 4500 polskich złotych . muj syn zapłacił kurierowi nietymi pieniędzmi i straciłem swoje pieniądze. co mam zrobić teraz pomorzecie.. prosze
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
@NaChMiNick: mam księgarnie obok domu
konto usunięte via Android
- 0
Jest możliwość przekierwanie paczki inpost pobraniowej na inny adres niż podałem przy zamawianiu?
Mogę się jakoś skontaktować z inpostem albo ze sprzedawcą żeby zostawił pod innym adresem albo dostarczył innego dnia lub innej godzinie?
kiedyś była taka opcja że kurier zostawia u sąsiada.
#inpost #kurier #kurierzy #pytanie #pytaniedoeksperta
Mogę się jakoś skontaktować z inpostem albo ze sprzedawcą żeby zostawił pod innym adresem albo dostarczył innego dnia lub innej godzinie?
kiedyś była taka opcja że kurier zostawia u sąsiada.
#inpost #kurier #kurierzy #pytanie #pytaniedoeksperta
@ScarySlender: przekierowanie jest płatne z tego co pamietam
- 0
@Zarov jak przekierować?
Stoję pod blokiem do gościa który zamówił sobie panele i nie podał ani numeru mieszkania, ani kontaktu do siebie. Firma która te panele mu sprzedała też podała zły numer na dokumentach przewozowych. Znalazłem numer w necie, zadzwoniłem do tej firmy i sprawdzają A ja czekam jak głupi.
Dodatkowo wygląda na to że paczka została wydana 15 lutego xD
Tak że dzisiaj nie będzie #cieplebuleczki
Pozdro z #pracbaza #
Dodatkowo wygląda na to że paczka została wydana 15 lutego xD
Tak że dzisiaj nie będzie #cieplebuleczki
Pozdro z #pracbaza #
Komentarz usunięty przez autora
@zielony_or: ej ale kurierka to nie #bekaztransa
- 0
#kurier
Jakim kurierem najtaniej/najlepiej wysłać dość dużą paczkę do Szwajcarii (80 x 60 x 60, waga: 8 kg)?
Jakim kurierem najtaniej/najlepiej wysłać dość dużą paczkę do Szwajcarii (80 x 60 x 60, waga: 8 kg)?
@pociong: to zależy, z reguły pewnie do ok. 18-tej, aczkolwiek 3-4 lata temu najpóźniej kurier wbił do mnie przed 23, bo miał awarię auta (oczywiście wcześniej pytając czy pasi dostarczenie o tej porze)
@pociong: czasami potrafią przechomikować paczkę na drugi dzień, albo jak maja ciebie np. po drodze do domu to w ostatnim kursie ci przywiozą,
























#pracbaza #praca #kurier