Mirki, chce chrześniakowi wysłać grę planszówkę do Niemiec. Wymiary 30x30x7cm, ale niestety waga 1,1 kg, a to wg cennika #pocztapolska wychodzi już 41 zł, o ile... się zmieści w jakąś kopertę??? Gdyby było <1kg to wtedy 22 zł chyba, więc 100 gramów i już x2 drożej. Da się to jakoś taniej wysłać niż 40 zł? O co chodzi z tym "Workiem specjalnym M", czy to tylko książki można wysyłać, a
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@zafrasowany: kurierem.pl
@zafrasowany:
Opłata za worek jest w cenie przesyłki.
Co do cen to
Polecony priorytet od 1 do 2kg - 64,20 zł
Global Expres do 1,5 kg -
Opłata za worek jest w cenie przesyłki.
Co do cen to
Polecony priorytet od 1 do 2kg - 64,20 zł
Global Expres do 1,5 kg -
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Magiczny_Mateusz: do mnie doszla wiadomość że kończą z zawiadamianiem SMS w związku z licznymi oszustwami i teraz powiadamiać mają przez aplikację że paczka w paczkomacie
- 1312
@UFC_Jest_W_Dupie:
Od Poczty i kurierów. Warto mieć wybór.
Jedne przesyłki będą tańsze przez Pocztę a inne np przez UPS.
Ogólnie pobranie na umowę to ok +2,50 zł (jeżeli nie podnieśli).
I mała uwaga. Przesyłki Kurier48 trzeba samemu zawozić do wskazanego UP, zaś Ekspres24 odbiera kurier z lokalizacji.
Od Poczty i kurierów. Warto mieć wybór.
Jedne przesyłki będą tańsze przez Pocztę a inne np przez UPS.
Ogólnie pobranie na umowę to ok +2,50 zł (jeżeli nie podnieśli).
I mała uwaga. Przesyłki Kurier48 trzeba samemu zawozić do wskazanego UP, zaś Ekspres24 odbiera kurier z lokalizacji.
@UFC_Jest_W_Dupie:
W poprzedniej pracbazie wysłaliśmy kilka paczek w miesiącu, listów było za to więcej.
Nie ma określonego minimum (no chyba, że sam byś chciał).
W poprzedniej pracbazie wysłaliśmy kilka paczek w miesiącu, listów było za to więcej.
Nie ma określonego minimum (no chyba, że sam byś chciał).
- 0
Wysłałem paczkę do znajomego ze stanów z starą klawiaturą. I dostałem taki status: "Oczekiwanie na zakończenie odprawy celnej" Paka jest jeszcze w polsce i na tym się zatrzymała. Mam się czegoś obawiać? I ile może taki status trwać? Wysłane za pośrednictwem allekurier. @AlleKurier
#paczka #kurier #celnicy
#paczka #kurier #celnicy
- 0
Wysylajac przez bliskapaczke.pl za pobraniem doliczam koszty wysylki do kwoty pobrania czy system doliczy koszty sam?
#wysylka #pocztapolska #paczkomaty #kurier #kurierzy #spedycja #allegro #pytanie
#wysylka #pocztapolska #paczkomaty #kurier #kurierzy #spedycja #allegro #pytanie
Mam pytanko czy jutro będzie dostarczona do paczkomatu ?? Bo widzę że jest w Trasie. :))
#kurier #paczkomaty #inpost
#kurier #paczkomaty #inpost
źródło: comment_AzEJF8tZiW3mu1wcUVFlW4UjVk3HVq4R.jpg
Pobierz- 0
Witam mam pewien problem. Nadałem paczkę ok 12:00*wczoraj w punkcie PICK, przy czym dziś dowiedziałem się, że kurier wczoraj był o 10 rano i odebrał dziś koło 14. Dlaczego nic nie pojawia się W systemie tak jakby paczka w ogóle nie została nadana. Ani nr Pick ani nr przesyłki nie widać na stronie dpd do śledzenia. Pani w punkcie powiedziała mi, że to kurier musi wprowadzić a na czacie piszą, że w
Do kogoś kurier nie dojedzie XDDD
Wiecej zdjęć w komentarzu xD
#heheszki #pracbaza #kurier #inpost #bekaztransa
Wiecej zdjęć w komentarzu xD
#heheszki #pracbaza #kurier #inpost #bekaztransa
źródło: comment_SCayYjuWfBGfNPlEzQcmPynBjjPnGpzc.jpg
Pobierz@nowywinternetach: zależnie od oddziału/kuriera, u mnie do 14
- 0
@Nerlo: @NaChMiNick: Właśnie był, czyli dobrze, że wstałem rano. Godzina 10:20.
- 0
@NaChMiNick: Nie muszę tego liczyć widzę co dzieje się u mnie w firmie :) Pracuje na centrali (około 200 osób) i co chwilę ktoś lata po paczki :) Przeliczając to na skalę firmy 1200 osób to już ilość w roku musi być kosmiczna :)
@Szymon_SRT_WWA: No pewnie masz rację, i w tej sytuacji zamawianie dostawy kurierem ma sens, ale jak zamawiamy do domu gdzie nas nie ma to niestety, zwykle nie doręczają.
A jakość usług kurierskich drastycznie spada i w najbliższym czasie będzie tylko gorzej, no chyba, że znowu wróci do nas bezrobocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakość usług kurierskich drastycznie spada i w najbliższym czasie będzie tylko gorzej, no chyba, że znowu wróci do nas bezrobocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Miałem dzisiaj dostać przesyłkę ale niestety nie zdążyłem dojechać do domu, sprawdzam sobie tracking kiedy będzie następna próba dostawy a tu się okazuje że paczka została dostarczona i widnieje moje nazwisko na potwierdzeniu odbioru XD dzwoniłem do mamy żeby sprawdziła czy zostawił pod domem przesyłkę ale nigdzie jej nie ma. Nie było mikogou w domu także kurier podpisał się za mnie. Jest jakaś szansa że odzyskam paczkę ewentualnie pieniądze?
(Przesyłka była warta
(Przesyłka była warta
@Ziomalwest09: a to czemu nie zadzwoniłeś do kuriera i nie spytałeś gdzie paczkę zostawił? Ewentualnie może sąsiadów spytaj czy któryś cię nie wyręczył przypadkiem
- 0
@panna_blyskotka00: nie mam numeru a jak się zorientowałem w nocy ze paczka zostala "doręczona" było już za późno na dzwonienie gdziekolwiek. Nikt nie odebrał z sąsiadów a pies był na podwórku także nie ma opcji że wszedł sobie na posesję (sam się tego psa boję XD)



























#pocztex #kurier #pocztapolska