Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@jmuhha: a tak na serio to oddzwon jesli masz numer i zapytaj, albo sprawdz po numerze przesylki co dalej
- 4
Ktos miał już taki przypadek? Wysłałem sprzęt do naprawy od Amazona niemieckiego. Miałem od nich wszystkie dokumenty plus adres do wysyłki do firmy naprawiającej. Wszystko dołożyłem do paczki. Naprawili szybko i miałem od nich informacje ze wysłali w poprzednią środę. I od tego czasu działo się to co na załączonym screenie. Raz było złe wysłanie paczki i od tego czasu odświeża się tylko w centrum wysyłkowym ale nie wysyłają. Odezwałem się do
źródło: comment_i10mPwcslTeNiwqBrc7QQkgotXiHYjiZ.jpg
Pobierz- 0
@Panczenisci prywatna
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mireczki,
Znajomy ma problem. Możecie coś doradzić?
„Witajcie, spotkała mnie dość przykra sytuacja i piszę raczej z poradą i przestrogą dla obecnych/przyszłych użytkowników serwisu.
Miesiąc temu nadałem dwie paczki (kartoniki 300g owinięte folią bąbelkową i stretchem) i zapłaciłem za nie po 12.80 zł sztuka. Po 3 tygodniach otrzymałem rachunek na 1050 zł dopłaty za to, że owe paczki zostały oflagowane jako wymiar niestandardowy. Skontaktowałem się z taniejniebedzie.pl i są oni mocno nastawieni na opłaty rachunków
Znajomy ma problem. Możecie coś doradzić?
„Witajcie, spotkała mnie dość przykra sytuacja i piszę raczej z poradą i przestrogą dla obecnych/przyszłych użytkowników serwisu.
Miesiąc temu nadałem dwie paczki (kartoniki 300g owinięte folią bąbelkową i stretchem) i zapłaciłem za nie po 12.80 zł sztuka. Po 3 tygodniach otrzymałem rachunek na 1050 zł dopłaty za to, że owe paczki zostały oflagowane jako wymiar niestandardowy. Skontaktowałem się z taniejniebedzie.pl i są oni mocno nastawieni na opłaty rachunków
@jannekk: Przyjacielu, ale Ciebie zupełnie nie interesują opłaty do DPD tylko dopłaty jakie w regulaminie zastrzegł sobie Twój pośrednik bo to z nim podpisałeś umowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
możesz z tym iść do sądu ale wątpię byś coś tam ugrał.
@NaChMiNick: doplata nienalezna.
@jannekk: powiedz im ze moga sie cmoknac w dupe poniewaz gdybys wiedzial ile policza sobie to bys nie nadawal przesylki. Mozna uchylic sie od dzialania pod wplywem bledu. Z samego cennika opis przesylki niestandardowej budzi watpliwosci poniewaz jest tam napisane
"nieregularny kształt, wystające elementy lub opakowanie uniemożliwiające automatyczne sortowanie,"
Sa to
Da rade przekierowac pake za pobraniem do punktu pickup? będzie mi wygodniej niz przekladanie godziny
#dpd #kurier #przesylki #kiciochpyta #pytanie
#dpd #kurier #przesylki #kiciochpyta #pytanie
- 0
@JohanPaolo2: jaki dokładnie błąd?
- 0
zapytam czy to normalne z #kurier miał dowieść zapłacony towar z sieciówki dzwoni przed weekendem i mówi że moze być tylko o jednej godzinie, ja że mi ta godzina niepasuje, to oni że wyznaczą drugi termin i tak dzwoni co 10 minut.. ustalił na dzisiaj..
i historia pnownie ma być miedzy określonymi godzinami, mówię który czas pasuje mi, a on znowu 10 telefonów dosłownie że będzie o ileś minut wcześniej,
i historia pnownie ma być miedzy określonymi godzinami, mówię który czas pasuje mi, a on znowu 10 telefonów dosłownie że będzie o ileś minut wcześniej,
@nutka-instrumentalnews: Tak, to norma - jeśli chcesz na konkretną godzinę.
1) Kurier ma 100 paczek dziennie, czyli ~6 minut na paczkę. Wlicza się w to dojazd do ciebie, wyciągnięcie paczki z auta, wniesienie, podpis i powrót do auta.
2) Sytuacja na drodze jest dynamiczna - korki/opóźnienia/babsko, które chce sprawdzać paczkę przez 15 minut. To powoduje obsuwy w oczekiwanych godzinach przybycia.
3) "Będę za 10 minut" - oznacza w 99% przypadków
1) Kurier ma 100 paczek dziennie, czyli ~6 minut na paczkę. Wlicza się w to dojazd do ciebie, wyciągnięcie paczki z auta, wniesienie, podpis i powrót do auta.
2) Sytuacja na drodze jest dynamiczna - korki/opóźnienia/babsko, które chce sprawdzać paczkę przez 15 minut. To powoduje obsuwy w oczekiwanych godzinach przybycia.
3) "Będę za 10 minut" - oznacza w 99% przypadków
@nutka-instrumentalnews: Ale o co Ci chodzi? Taka na prawdę kurier nie musi do Ciebie dzwonić, nie ma takiego obowiązku. Kurier powinien ze swoim planem "trasy" zrobić punkty po kolei i tyle. Jeżeli chce się z Tobą ugadać to robi to z grzeczności, a nie z obowiązku. Wyobraź sobie, że kurier jak ma 70 czy tam 100 paczek dziennie to nie ma czasu na to, aby każdy dochodził po 10 minut,
- 0
dobrze rozumiem że mogę zamówić do Punktu odbioru DPD Pickup i będę miał tydzień czasu na odbiór przesyłki?
https://www.dpd.com.pl/Inne/O-DPD-Pickup
#kurier #paczka #dpd
https://www.dpd.com.pl/Inne/O-DPD-Pickup
#kurier #paczka #dpd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@helioS_mk2:
Kurierem.pl
Kurierem.pl
- 0
@helioS_mk2: Nie ma najtaniej i najbezpieczniej.
Najbezpieczniej wyjdzie DHL na paczka niestandardowa tylko to koszt przez brokera 50-80 zł (naklejasz szkło i góra/doł naklejki)
Najtaniej możesz wysłać byle jakim kurierem za 10-15 zł bez żadnych oznaczeń bo one w tym przypadku nic nie dają.
Najbezpieczniej wyjdzie DHL na paczka niestandardowa tylko to koszt przez brokera 50-80 zł (naklejasz szkło i góra/doł naklejki)
Najtaniej możesz wysłać byle jakim kurierem za 10-15 zł bez żadnych oznaczeń bo one w tym przypadku nic nie dają.
- 0
@Kamilove: Miewają promocje i te ceny są jeszcze lepsze, nawet niebezpiecznie zbliżają się do tego co płacę na umowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tylko sprawdź dokładnie wymiary bo Ci dadzą sroga dopłatę.
Tylko sprawdź dokładnie wymiary bo Ci dadzą sroga dopłatę.
- 1
@Kamilove: Pocztex / Paczka 48 przez jakiegoś brokera. Karton rowerowy zawsze powinien wchodzić w standardowy wymiar jeszcze
- 0
@NaChMiNick zostala nadana
@booterxyz_: czyli DPD się obija, ale Oni już teraz deklarowany czas doręczenia mają D+2 (dzień nadania +2 dni)
To jakiś nowy model autobusów w Warszawie albo komunikacja zastępcza?
#warszawa #ztm #mordornadomaniewskiej #kurier #dhl #januszeparkowania #polskiedrogi
#warszawa #ztm #mordornadomaniewskiej #kurier #dhl #januszeparkowania #polskiedrogi
źródło: comment_pY8bNMXTD5t61bPPIDJys8JQ6LFZQgl9.jpg
Pobierz@iamtehwin: podziękuj włodarzom za brak infrastruktury dla tego typu aut. Dookoła same biurowce i brak miejsc dla tego typu usługodawców.
@Lorenzo_von_Matterhorn artykułu biurowe, woda w baniakach, kurierzy, dostawcy jedzenia. Można tak wymieniać. Projektanci uwzględnili tylko miejsca dla kierownictwa wyższego szczebla.
#kurier #dpd #pocztapolska Czy mógłby ktoś dla mnie sprawdzić ile kosztuje wysłanie paczki 19 kg, 50x40x40 cm w kartonie, bez żadnych dodatkowych usług z punktu pickup do pickup z kodu pocztowego 40585 do PL13316? Mi na stronie dpd pokazuje 29 zł brutto, a powinno chyba być około 15-20 zł i w dodatku jest promocja ale chyba coś źle robie ;/
- 1
@Marek1991:
Paczka+ (odbiór w punkcie) 25,60 zł
Paczka+ (doręczenie pod adres) 27,50 zł
Pocztex Expres24 - 49,00 zł (cena taka sama bez względu czy nadamy w placówce czy kurier odbierze z lokalizacji)
UPS Access Point Economy - 17,22 zł (nadanie w puncie UPS, doręczenie do punktu UPS, D+3)
UPS Standard - 23,37 zł (nadanie w puncie UPS, doręczenie pod adres, D+2)
UPS Standard - 17,22 zł (nadanie w puncie UPS,
Paczka+ (odbiór w punkcie) 25,60 zł
Paczka+ (doręczenie pod adres) 27,50 zł
Pocztex Expres24 - 49,00 zł (cena taka sama bez względu czy nadamy w placówce czy kurier odbierze z lokalizacji)
UPS Access Point Economy - 17,22 zł (nadanie w puncie UPS, doręczenie do punktu UPS, D+3)
UPS Standard - 23,37 zł (nadanie w puncie UPS, doręczenie pod adres, D+2)
UPS Standard - 17,22 zł (nadanie w puncie UPS,
- 0
@pcela: dzięki, zamówiłem przez furgonetkę za 19 zł brutto z odbiorem z domu i dostawą do domu. Jaki tu jest sens?
Jest jakaś opcja żeby zamówić #kurier jutro po odbiór paczki w ten sam dzień?
- 0
@Wielki_Czerwony_Smok: mogę jedynie po 11
konto usunięte via Android
- 0
@Dwep Z UPS powinni się wyrobić, czasami po 2 godzinach już byli
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Szkoda, że wcześniej nie zobaczyłem tego znaleziska o #pocztapolska na wykopie. Akurat po tym jak wysłano mi paczkę ktoś wrzucił znalezisko. Paczka faktycznie już 4 dzień stoi w WER Warszawa. Wybrałem pocztę, bo mam znajomego listonosza i nie muszę kuriera pilnować jak jestem w pracy, no ale jak widać coś za coś.
#kurierzy #kurier #poczta
#kurierzy #kurier #poczta
@Pouty: Mam nadzieje, ze paczke juz dostales.
źródło: comment_ft1cnmRuato9oRCMygztuG8tF9jLDqwh.jpg
Pobierz- 0
@Rumuncajz: Nie dostałem, ale już jest u mnie na poczcie na szczęście. W poniedziałek pewnie będzie :)
- 1
Gdzie we #wroclaw najlepiej i w miare tanio nadac paczke (3.3kg) ? Zakladam ze #pocztapolska oferuje najdrozej. Moge nadac placac tylko gotowka na miejscu i paczkomaty nie wchodza w gre. Jaki #kurier polecacie?
- 6
@tomjar: @KKK1337: nie kumam, korzystam z Poczty Polskiej i jest naprawdę spoko.
Pocztexy to w ogóle dochodzą zawsze w 1 dzień.
Nie polecam GLS ani DHL z kolei - GLS nie dostarczał mi paczki przez 2 tygodnie aż wróciła do nadawcy, innym razem z miesiąc przyjeżdżał po odbiór paczki.
DHL z kolei wpisywał notatkę, że nikogo nie ma w domu mimo że czekałam, nie kontaktował się telefonicznie ani
Pocztexy to w ogóle dochodzą zawsze w 1 dzień.
Nie polecam GLS ani DHL z kolei - GLS nie dostarczał mi paczki przez 2 tygodnie aż wróciła do nadawcy, innym razem z miesiąc przyjeżdżał po odbiór paczki.
DHL z kolei wpisywał notatkę, że nikogo nie ma w domu mimo że czekałam, nie kontaktował się telefonicznie ani
- 1
@tomjar: moze spakuj jakos inaczej:
https://www.pepper.pl/promocje/tanie-paczki-do-3-kg-w-dpd-polska-183066
https://www.pepper.pl/promocje/tanie-paczki-do-3-kg-w-dpd-polska-183066




























#inpost #kurier #kiciochpyta #paczkomaty