@zksava:

Mircy pomocy

Z tego wszystkiego założyłem tu konto. Czy ktoś może mi ktoś wytłumaczyć jak to możliwe, że kupiłem bitcoin w bitomacie dziś bez prowizji a nawet dostałem 1.4% więcej niż na giełdach? Jak oni na tym zarabiaja skoro nie maja prowizji? Bede musial to zwrocic bo to blad? nie wiedza kim jestem bo nie maja weryfikacji tozsamosci wiec chyba jestem bezpieczny??
( _)

#kryptowaluty #gielda #
@zksava: robią specjalne promocje w obie strony jak brakuje płynności np. w gotówce w bitomatach, zachęcają w ten sposób do zasilania bitomatów gotówką, bo to spory problem logistyczny generalnie, więc opłaca się robić takie promki
@Tom458: tak, ale jakby je wpakował w mieszkanie/samochód/#!$%@?ł w momencie rozpoczęcia inwestycji, to by więcej kupił mieszkań/samochodów niż teraz, tak o kilkadziesiąt procent pewnie xD
@3edcvfr4: To takie gdybanie ,przynajmniej kurs dolara zrekompensował mu stratę ,gdyby wiedział że się wywróci to by usiadł .Mało kto przewidział taki cyrk jak jest
@dean_corso dowiem się z niej czegoś ciekawego? Blockchain znam bo nawet kiedyś sobie zrobiłem swoje krypto na node.js, nie znam za to dobrze koncepcji tokenów, stakingu i wszystkiego co pojawiło się w ostatnich dwóch trzech latach.
@eron2894: @normalniechybba:
Hi there,

Our instant SEPA/Real-time provider is having some delays and we have temporarily disabled this option.

We hope to have this available again soon.

Apologies for the inconvenience. Please consider depositing via standard SEPA or wire at this time.

Regards,
FTX
9/26

Zwykly sepa z revo szedl mi kilkanascie h (zlecilem ok 22, przyszło przed południem.