@tubkas12: uwielbiam to określenie, jeśli będzie bessa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°), a kto ma przyjść i powiedzieć że to już jest bessa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz