Też macie wrażenie, że poziom obsługi klienta w Polsce ostatnio spadł bardzo mocno? xD

Ja rozumiem, że studenciakom na zleceniu, pracującym w sklepie/na recepcji lux med/ restauracji itp nie chce się pracować i sam nie oczekuję traktowania jak królewicz, ale ostatnio to gdzie nie wejdę to czuję się dosłownie jak intruz xD też tak macie?

Na proste uprzejme pytania proszę/dziękuję słyszę odpowiedź i to często błędną wycedzoną przez zęby i to dosłownie
Zimny-jak-lod - Też macie wrażenie, że poziom obsługi klienta w Polsce ostatnio spadł...

źródło: customer-service-724x450

Pobierz

macie wrażenie, że poziom obsługi klienta w Polsce ostatnio spadł bardzo mocno? xD

  • też mam takie wrażenie, dosłownie jak intruz xD 52.6% (102)
  • jest jak wcześniej, normalnie 42.3% (82)
  • poprawił się, dmuchają i chuchają na mnie xD 5.2% (10)

Oddanych głosów: 194

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
@Zimny-jak-lod: a to nie zawsze tak było w tym smutnym jak p---a kraju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za granicą ludzie się mogą do mnie uśmiechnąć, a w tym chlewie to nawet sprzedawcom się nie chce pierwszym dzień dobry mówić.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod
Z autopsji może powiedziec, że to dość ciężki kawałek chleba - kierownictwo narzuca bzdurne targety i wymyśla jakieś głupoty, klienci się denerwują i wyładowują na obsłudze, ogólnie też ludzie mają coraz mniej kultury osobistej i rigczu - na każdym szczeblu, a to wszystko okraszone słabą polityką płacową.
  • Odpowiedz
Mireczki dobry kebab, picka w #krakow ? Albo ogólnie gdzie smacznie coś zjeść i nie mieć traumy do końca życia. Najlepiej okolice starego miasta ale jak warto to śmignę w polecone miejsce.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, potrzebuje zrobić małe przeróbki w mieszkaniu z rynku wtórnego, które kupiłam (malowanie dwóch pokoi, zaszpachlować dziury po wiszących półkach i położyć listwę przypodłogową). Nie jest to żaden duży remont, myślę że 2-3 dni pracy. Czy macie kogoś do polecenia w #krakow kto po 10 sierpnia byłby w stanie to ogarnąć? #mieszkanie #remontujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, ale tak na serio. Jak bardzo źle pod kątem opadów/wody jest w Krakowie? Widziałam filmiki m.in. z mogilskiego. Jestem na drugim końcu Polski i beka, bo dostałam alert RCB, kiedy tu jest spokojnie.

#krakow #alertrcb #pogoda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SPLASHY: @kasiknocheinmal wczoraj wracałem nowohucka z pracy po 19, to mimo że tam jest płasko i nie ma jakiś kolosalnych dziur to przez tą chwilową ulewę pierwszy raz w takiej wodzie prowadziłem xD także 0 zdziwienia że na -1 na mogilskim znów zalane.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach