na jakims czyzynskim czy mogilskim


@dziewczynageralta: Ogólnie to na takich "rondach" są linie prowadzące i to na nie musisz zwracać uwagę ;)
Fakt, że trzeba sobie takie miejsca parę razy przejeździć, żeby się nauczyć, ale pojedziesz do innego miasta i będzie trochę inny układ, więc po prostu trzeba patrzeć na oznakowanie i będziesz w stanie przejechać każde takie miejsce ;)
Przede wszyskim jak zdasz prawko, to jeździć jak najwięcej, bo
  • Odpowiedz
@pepedros:

No właśnie pod turystow. Tylko, że to takie krótkowzroczne bo w Krakowie no może i Wawel i fasady kamienic na rynku robią wrażenie głównie na azjatach i arabach ale to w zasadzie wszystko. To jest jakaś waska grupka krezuzow turystow, którzy nie zwaracja uwagi na cenę w ogóle bo nie są w stanie wydać pieniędzy jakie mają. Reszta widzi te ceny, przelicza i tak Kraków dorabia się metki miasta
  • Odpowiedz
Dobra, zmieniły mi się plany, i zamiast Nowej Huty w ostatniej chwili wynająłem mieszkanie na Dębnikach w okolicach Atutu/Atuta. Co ciekawego jest w okolicy? Z czym się wiąże mieszkanie na Dębnikach? Okolica wydaje się spokojna w miarę, czy jednak może czymś potrafi zaskoczyć?

#krakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kj5s6f2dk7s54o:

maksymalna cena za 1 kWh wynosi 0,6212 zł brutto. W Niemczech ponad 0,4e więc też sporo drożej


Fajnie że podajesz cenę w Niemczech ze wszystkimi opłatami wraz z cena w Polsce zamrożoną, nawet bez przesyłu, nie mówiąc o reszcie xD
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: przecież w kosztach dystrybucji jest ukryta cena za prąd.
A teraz zaskoczenie, w innych krajach płacisz po prostu kWh, nie jakieś dystrybucje dodatkowo.
I pytam dlaczego podajesz cenę niemiecką ze wszystkimi kosztami i abonamentem a nie samą energię w takim razie?
  • Odpowiedz