Mirasy, jaki najlepszy kebab w Krakowie?
I kiedys chyba Walenty Kania miał albo knajpę albo foodtruck w Krakowie, istnieje to jeszcze?

#krakow
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ludzik90: najlepszy trudno wskazać ale wyróżnia sie

Arabia kleparz
U Rudego
Polenez
Grube Rollo - może to kula, nie wiem ale smakował
  • Odpowiedz
@DJ_QBC grube rollo maja normalną "nie kulową" wołowinę tyle ze sosy dają sztucznością no i cena nie mala. Jak by popracowali nad sosami to bylby wart polecenia.
  • Odpowiedz
Ruszyły zapisy na Bieg 3 Kopców!
W godzinę poszła już 1/3 miejsc.

Do zobaczenia na mecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bieganie
#krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kot #remontujzwykopem #balkon

Zna ktoś jakąś firmę w #krakow która by osiatkowała balkon tak żeby kot nie uciekł? I przydałoby się zrobić to estetyczniej niż taka zwykła siatka typu jakaś przesuwna moskitiera lub roleta bo mam zabudowaną loggie. Będę wdzięczny za jakieś polecenie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naprawdę przerasta cię użycie wyszukiwarki?


@sberatel: Ja go rozumiem. Jednak jest różnica między "jakąś" firmą która coś takiego zrobi - a "pomysłowo i estetycznie, jak roleta". Rekomendacja od mirabelek i mirków jest więcej warta :)
  • Odpowiedz
@piotroso: Over The Edge - firma z Krakowa. Polecili mi znajomi i naprawdę spoko.

Wysłałem maila z prośbą o wycenę to po paru dniach napisali dokładnie co i za co.

Jak przyszli, to konsultowali każdy szczegół i szparę (mam balkon z przegrodą oddzielającą od sąsiada i nawet tam zrobili pasek 5 cm siatki). Kształt balkonu też dość nietypowy bo zabudowane "L" i w jednym miejscu balustrada "kratka" a drugim "murek" od
  • Odpowiedz
A więc SCT w Krakowie wchodzi w życie od 1 stycznia 2026. To kolejny krok do zapewnienia czystego powietrza dla mieszkańców. Kto się urodził w Krakowie lub żyje tu od dłuższego czasu, wie jak bardzio powietrze się poprawiło przez ostatnie 10-15 lat dzięki redukcji pieców węglowych. Kolejny etap to redukcja aut emitujących NOxyo tyle o ile się da.
Nie chcę być złośliwym ale jest jednak satysfakcja że na pohybel Szurii jednak się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jajcek: ale spruty masz łeb, aż mnie to przeraża, taka rola miasta. Chcesz mieszkać wśród lasów, to wyprowadzasz się na wieś, dla mnie nie było nic piękniejszego niż zapach spalin ruszającego Ikarusa, to mieszkam w mieście, proste...
  • Odpowiedz
@jajcek: a potem płacz bo pan Wiesiek co maluje ściany podnosi ceny o 40% r/r z metra bo dojeżdża swoją starą T4'ką z Pcimia i będzie musiał bulić za każdy wjazd ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Strefa czystego transportu. Wojewoda skieruje skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Jednak uchwała wejdzie w życie.

#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Który media expert lub RTV euro AGD jest największy w #krakow ? Najlepiej południe Krakowa.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Dziecko_z_Bullerbyn: nie, likwidują ten przy autostradzie co jest taki wielki plac i nawijak na kable - widać jak się jedzie S7. Obok są bloki, osiedle Złocień i zawsze mnie zastanawiało jak tam można było kupić mieszkanie. Raz, że zadupie a dwa masz okna na wysokosći 6 czy 8 pasów S7, bo tam są rozjazdy akurat. Nic tylko otworzyć okno i wziąć głeboki oddech
okoboji - @DzieckozBullerbyn: nie, likwidują ten przy autostradzie co jest taki wielk...

źródło: Zrzut ekranu 2025-07-22 o 11.24.16

Pobierz
  • Odpowiedz