@trevoz: Wkurza mnie to wszechobecne szczucie cycem. TO już się robi męczące.
W każde jakieś typowo męskie hobby musi się teraz wpieprzyć jakaś onlyfansiara która wpycha tam swoje c--e i buduje swoją atencję.
A naiwni spermiarze potem rozsyłają te foty i się podniecają, że taka fajna fanka.
Ona pewnie nawet nie wie co to jest spalony i ma generalnie w dupie prawdziwą piłkę.
Tak samo gaming jest zdominowany przez te babska.
  • Odpowiedz
Oglądam te mecze, skróty i mam wrażenie, że oglądam NBA, nawet godziny w sumie podobne. Kilka lat i białych to na boisku będziemy widzieli tylko w sztabie i to nie jest w sumie pewne. Jak w Japonii na bramce zobaczyłem typa to już miałem całkiem XD. Gdzie zmierzamy? Mam wrażenie, że teraz każdy kto chce się liczyć musi mieć w składzie szybkie zwinne pantery. #mecz #pilkanozna #mundial
Vanderwill - Oglądam te mecze, skróty i mam wrażenie, że oglądam NBA, nawet godziny w...

źródło: IMG_3064

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądam te mecze, skróty i mam wrażenie, że oglądam NBA


@Vanderwill: Nic dziwnego, turniej został tak zrobiony a raczej zaprojektowany żeby wygodnie go było oglądać przede wszystkim amerykanom którzy mają wywalone do tego stopnia, że wolą oglądać Knicksów albo UFC w Białym Domu xD Dosłownie oni przedłużają przerwy żeby stacja fox się wyrobiła z reklamami
  • Odpowiedz
@rybsonk: Dr Alban też pewnie zarabiał więcej. Notabene Dr Alban był lekarzem stomatologiem, ale wybrał zawód DJ i światową sławę i pieniądze (wciąż nie tak dobre jak lekarze w Polsce)
  • Odpowiedz
  • 3
@RandyBobandy: no ale to już przekracza nawet ich "standardy". Jak słyszę tę głupie rubaszne śmiechy niczym gruby wuj na kanapie z browarem to czuje zażenowanie tym duetem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mathas: a dziękuję bardzo, nie bije konia ani do Messiego ani do Cr ani do Mbappe ani do Hochlanda. Więc z nosem nie bardzo u Ciebie. Ja raczej jestem w footballem drużynowym niż pojedynczych gwiazd. No i nie fapam oglądając chłopów ale co kto lubi :)
  • Odpowiedz