Wpis z mikrobloga

Kupuje se perfumy, juz nieprodukowane. Mozna napisac, ze unikalne. Znalazlem na znanym portalu z wysoka prowizja dwa flakony. Na ebayu i innych portalach juz nie ma... No to kupuję. Patrze, a to sklep w Wawie. To se podjade, kupię od reki i po sprawie, a pewnie urwe z ceny prowizje. Jakby nie bylo kalkulator oplat pokazuje, ze to ponad 200pln samych oplat.

No i okazuje sie, ze #januszex #januszebiznesu nie zejdzie z ceny bo on ma czynsz, swiatlo poszlo mu w gore itd... generalnie #bieda. To sie go pytam czy bedzie bogatszy jak kupię przez allegro i zaplaci prowizje... Cos tam bredzil to wyciagam giwere, kup teraz, blik i strzal. Pytam czy drugi flakon tak samo mam kupic, czy moze rozum wroci do glowy. Nie wrocil. No to nie. Kolejny szot, ale Janusz pozostanie Januszem i z duma wypala do mnie: Po odbior zapraszam jutro bo w opisie aukcji mam napisane...

#!$%@? wygral ;) Jutro znowu go zobacze.

#handel #allegro #finanse #zakupy #porannaprzygoda
  • 10
  • Odpowiedz
#!$%@? wygral ;)


@zdzislawnajmrodzki: ktoś jeszcze daje #!$%@? o zawartość portfela sprzedajanusza?

kiedyś, przy naprawdę niskich cenach pewnych itemów pisałem do sprzedawcy. Z marnym skutkiem. Jeśli sprzedający w opisie jakoś wyraźnie nie zachęca do odbioru osobistego, to kładę na to pałę. Frycowellegro ma zakodowane we łbie i wliczone w sprzedaż itemu, toteż kupuję bez zastanowienia i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz