Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Jestem_tu_nowy: normalka, klasykiem jest jeszcze wypłata najniższą na konto+ koperta do odebrania pod koniec tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 71
@KK44: szef pokazał mi swoją parafkę i kazał podpisywać dokumenty za niego, a trzaskaliśmy ich tak po 50-60 dziennie. W pewnym momencie to szef przychodził do mnie zapytać jak wygląda jego podpis, bo musi coś podpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 14
@thority: namówiłeś
@GienekZFabrykiOkienek: No raczej, mam całodobowy pod blokiem!
#anonimowemirkowyznania
Mirasy pytanie.
Każdemu pracownikowi na UoP przysługują 4 dni urlopu na żadanie.
Pracodawca może odmówić udzielenia urlopu na żądanie, szczególnie wówczas, gdy zasługujący na ochronę interes przedsiębiorstwa wymaga obecności pracownika.
I
Mirasy pytanie.
Każdemu pracownikowi na UoP przysługują 4 dni urlopu na żadanie.
Pracodawca może odmówić udzielenia urlopu na żądanie, szczególnie wówczas, gdy zasługujący na ochronę interes przedsiębiorstwa wymaga obecności pracownika.
I
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli jesteś szeregowym Mirkiem, którego praca nie jest kluczowa, to po prostu idziesz na UŻ, a nie myślisz, czy możesz
- 0
OP: @odysjestem Niestety chłop jest na tyle mściwy, że gotowy jest zwolnić lub tak uprzykrzyć życie by pracownik sam złożył wypowiedzenie (od jego zatrudnienia papierami rzucilo kilkunastu pracowników).
---
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
---
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
- 14
Sąsiadka z powodu niedosłuchu dostała orzeczenie o niepełnosprawności i zaniosła swojemu pracodawcy. Po dwóch miesiącach skończyła jej się umowa, więc zaproponował jej 15% mniejsze wynagrodzenie, bo może pracować tylko 7h dziennie. Da Bum Tss.
Kij z tym, że dostanie prawie 1,7k z PFRONu miesięcznie. "Mniej pracujesz, mniej zarabiasz" - usłyszała. Myślę, że firma potrzebuje trochę więcej rozgłosu.
#trojmiasto a tak naprawdę #chwaszczyno #januszebiznesu #januszex
Kij z tym, że dostanie prawie 1,7k z PFRONu miesięcznie. "Mniej pracujesz, mniej zarabiasz" - usłyszała. Myślę, że firma potrzebuje trochę więcej rozgłosu.
#trojmiasto a tak naprawdę #chwaszczyno #januszebiznesu #januszex
- 11
@MvPancer: Mniejszy wymiar pracy, dłuższy wymiar urlopu, za to brak możliwości zlecenia nadgodzin i pracy w godzinach nocnych. ¯\_(ツ)_/¯
Myślisz, że uda się nadać ten rozgłos firmie niewymienionej z nazwy?
Myślę, że firma potrzebuje trochę więcej rozgłosu.
Myślisz, że uda się nadać ten rozgłos firmie niewymienionej z nazwy?
@MvPancer: jakie crab mentality w komciach, widać katolickie wychowanie.
- 8
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
- 0
@a_sram: wołaj
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@odysjestem: fuszerkę to możesz robić u siebie
Aplikując pare lat temu na testera automatyzujacego trafiłem na mała polska firmę z sensownymi widełkami dla b2b plus jakieś benefity. Po rozmowie miękkiej przyszło zadanie techniczne do zrobienia na maila. Dali mi wjazd na środowisko deweloperskie do jednej ze swoich apek, dali dostępy do użytkownika i zadanie brzmiało napisz testy w js przy pomocy cucumbera do apki. Apka niemała, naliczyłem kilka głównych ekranów plus jakieś popupy, walidacje, logika apki, kurde samo przeklinanie
- 1
Człowiek wyjdzie z Januszexu, ale Januszex z człowieka nigdy.
Raz zasiane ziarno pracowniczego s----------a kształtuje pokolenia kołchozu na lata.
#januszex
Raz zasiane ziarno pracowniczego s----------a kształtuje pokolenia kołchozu na lata.
#januszex
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Polnischefuhrer: tylko tych wykształconych też jest już przesyt,i nie dla wszystkich wystarczy pracy,a poza tym tam też występuje mobbing.czasen znosniej w jakimś januszexie może być.
- 2
@Tom8: wykształconych przesyt? Gdzie? xD coraz więcej ludzi brakuje, bo świat się rozwija, a liczba osób pracujących maleje. EDIT: no tylko oczywiście sensowne kierunki, na które jest zapotrzebowanie a nie socjologia/ekonomia/logistyka/marketing które robią wszyscy co nie wiedzą co chcą robić w życiu
jak się pracuję na magazynie przy -24 to można się spodziewać jakichś powikłań zdrowotnych ? #praca #januszebiznesu #januszex #medycyna
- 2
@rafesto: poza problemami z krążeniem, niedokrwieniem i stanami zapalnymi raczej nie ma czego się bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Polnischefuhrer: Niestety jeżeli jest się głąbem to nawet matury się nie zda i Januszexy to jedyna twoja droga Ehh...
@Polnischefuhrer: W biurze jest za to korpopatologia, od toksycznych ludzi nie da się uwolnić
- 53
Panie weteraneczku, emerytura jest dla bankierów z Wall Street. Pana zapraszamy na kasę. Tylko szybciej proszę bo kolejka rośnie.
#antykapitalizm #januszebiznesu #januszex #usa #neuropa
#antykapitalizm #januszebiznesu #januszex #usa #neuropa
źródło: comment_1673343049cNWbT3gFIYDk0ItZ2VowFL.jpg
Pobierz- 4
@wh0ami: Mogą być też statystyki zamiast skrajnych przypadków. Proszę:
The data show that on a single night in January 2022, there were 33,136 Veterans who were experiencing homelessness in the United States
A large section of homeless people in the US includes veterans. In fact, 11% of all homeless adults in the US are veterans.
- 1
@mackbig: Internauci znowu dokonali zamachu na wolny rynek, gdzie zamiast kierować się zyskiem, popytem, podażą, chciwością itd. po prostu mu się zrzucili mimo że on im nic w zamian nie zaoferował w ramach umowy.
Czasem dobro wygrywa z niewidzialną ręką rynku.
Czasem dobro wygrywa z niewidzialną ręką rynku.
- 5
- 4
@Coffesue: byla pierwsza wiec to ty w takiej jak ona (pewnje sie żalisie)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Smasher69: tak trzeba zyc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Napalone_Okno: Bożu mój co tam u ciebie koliego opowiadaj

































Plusujących zawołam za parę dni jak będzie rozwinięcie sytuacji, zobaczymy kto prawidłowo przewidział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszex #pdk #bezubezpieczenia