Niezła imba w januszexie, świeży typo zalał do pełna 10-letniego służbowego pasata w benzynie dieslem. Fura podobno nie do odratowania. Jak myślicie, urwą mu 100 zł premii, czy machną ręką? Auto ofc klepane bez ubezpieczeń.

Plusujących zawołam za parę dni jak będzie rozwinięcie sytuacji, zobaczymy kto prawidłowo przewidział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszex #pdk #bezubezpieczenia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KK44: szef pokazał mi swoją parafkę i kazał podpisywać dokumenty za niego, a trzaskaliśmy ich tak po 50-60 dziennie. W pewnym momencie to szef przychodził do mnie zapytać jak wygląda jego podpis, bo musi coś podpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Sąsiadka z powodu niedosłuchu dostała orzeczenie o niepełnosprawności i zaniosła swojemu pracodawcy. Po dwóch miesiącach skończyła jej się umowa, więc zaproponował jej 15% mniejsze wynagrodzenie, bo może pracować tylko 7h dziennie. Da Bum Tss.

Kij z tym, że dostanie prawie 1,7k z PFRONu miesięcznie. "Mniej pracujesz, mniej zarabiasz" - usłyszała. Myślę, że firma potrzebuje trochę więcej rozgłosu.

#trojmiasto a tak naprawdę #chwaszczyno #januszebiznesu #januszex
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MvPancer: Mniejszy wymiar pracy, dłuższy wymiar urlopu, za to brak możliwości zlecenia nadgodzin i pracy w godzinach nocnych. ¯\_(ツ)_/¯

Myślę, że firma potrzebuje trochę więcej rozgłosu.

Myślisz, że uda się nadać ten rozgłos firmie niewymienionej z nazwy?
  • Odpowiedz
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aplikując pare lat temu na testera automatyzujacego trafiłem na mała polska firmę z sensownymi widełkami dla b2b plus jakieś benefity. Po rozmowie miękkiej przyszło zadanie techniczne do zrobienia na maila. Dali mi wjazd na środowisko deweloperskie do jednej ze swoich apek, dali dostępy do użytkownika i zadanie brzmiało napisz testy w js przy pomocy cucumbera do apki. Apka niemała, naliczyłem kilka głównych ekranów plus jakieś popupy, walidacje, logika apki, kurde samo przeklinanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Człowiek wyjdzie z Januszexu, ale Januszex z człowieka nigdy.

Raz zasiane ziarno pracowniczego s----------a kształtuje pokolenia kołchozu na lata.

#januszex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tom8: wykształconych przesyt? Gdzie? xD coraz więcej ludzi brakuje, bo świat się rozwija, a liczba osób pracujących maleje. EDIT: no tylko oczywiście sensowne kierunki, na które jest zapotrzebowanie a nie socjologia/ekonomia/logistyka/marketing które robią wszyscy co nie wiedzą co chcą robić w życiu
  • Odpowiedz
@wh0ami: Mogą być też statystyki zamiast skrajnych przypadków. Proszę:

The data show that on a single night in January 2022, there were 33,136 Veterans who were experiencing homelessness in the United States


A large section of homeless people in the US includes veterans. In fact, 11% of all homeless adults in the US are veterans.
  • Odpowiedz
@mackbig: Internauci znowu dokonali zamachu na wolny rynek, gdzie zamiast kierować się zyskiem, popytem, podażą, chciwością itd. po prostu mu się zrzucili mimo że on im nic w zamian nie zaoferował w ramach umowy.
Czasem dobro wygrywa z niewidzialną ręką rynku.
  • Odpowiedz