Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gurwa, mircy, odpowiedzcie mi na pytanie, dlaczego ludzie w pracy włączają radio?
Czemu gust muzyczny zdecydowanej większości osób ogranicza się do tego co mu/jej puszczą w radio?
Przecież to jest katorga, za to powinno być liczone jako praca w szkodliwych warunkach.

Idę na rozmowę o pracę, nowa, dla mnie, branża, wchodzę i słyszę radio. Nie wiem, jakiś rmf, czy inne zetki. No i uj, zgadzam się na warunku, bo interesuje mnie tylko zdobycie umiejętności, doświadczenia, a będę musiał cierpieć przez radio.

Gardzę, po stokroć gardzę tym, że ludziom na siłę wpychają do głowy coś, czego nie chcą. Co mnie interesuje, że, np. 80% załogi chce słuchać radia, a co z tymi pozostałymi 20%?

To tak samo jak palacze myślą, że mogą smrodzić innym powietrze i dziwią się/wkurzają, że powstają nowe zakazy dla nich.

W jednej robocie nauczyłem jednego kolesia, że palenie może komuś przeszkadzać. Miałem wtedy problemy gastryczne i dużo pierdziałem, w dodatku moje smrody miały gnilny zapach. Idealnie wpasowało się to w czas kiedy kolesiowi utarłem nosa. Srałem aż miło przy nim. Gość mówił, że się zaraz zbełta, że to, co robię jest poniżej krytyki. Nawet prawie spięcie siłowe było między nami.
Ale jedynie w taki sposób byłem w stanie wytłumaczyć tłukowi, że to, że pali w mojej obecności mi przeszkadza.
Jak tak patrzę w przeszłość o tej sytuacji to morda mi się cieszy, że palacz/smrodziarz był w stanie zrozumieć normalnego człowieka.

#bekazpodludzi #bekazpolakow #pracbaza #januszex #januszebiznesu

#bekazpodludzi #bekazpolakow #pracbaza #januszex #januszebiznesu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c1b2e29b546c8bee0490a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
OP: @Norskee: A co jest złego w grobowej ciszy?
To też mnie zastanawia, gdy często u ludzi w domach gra telewizor, czy radio żeby nie było tej "grobowej ciszy".
Dla mnie grobowa cisza jest idealna i dlatego chciałbym kiedyś, albo robić to co robię zdalnie, albo doskonalić się tak, żebym mógł przebierać między ofertami.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
DrapieżnaBabcia: ojoj mama nie mowila zebys odrabial sumiennie lekcje?

Czemu gust muzyczny zdecydowanej większości osób ogranicza się do tego co mu/jej puszczą w radio?


Masz na mysli proletariat? Chyba nie wyobrazasz sobie, ze ktos w biurowcu puszcza radio? Albo, ze w ogole wiekszosc ludzi cywilizowanych slucha radia i tego co puszczaja w radio?
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: DrapieżnaBabcia: nie znasz mnie, ani nie wiesz nic o mnie, więc przytyki odnośnie mojego życia są twoją imaginacją.
Dla ciebie mogę być zamiataczem ulic, a to, że zamiatam ulice oznacza, że można mi narzucać rzeczy, których nie chcę?

Albo, ze w ogole wiekszosc ludzi cywilizowanych slucha radia i tego co puszczaja w radio?


Oj, zdziwiłbyś się, panie biurowcu, czym zachwycają się "cywilizowani ludzie w garniturach, albo biurowcach". Żebyś mógł sobie
OP: @nieocenzurowany88: przecież może pracować i mieć słuchawki na uszach. Czy cieszyłbyś się z tego, że myjesz tą samą szczoteczką zęby, co kolega z pracy? Na pewno nie, więc jak każdy może kupić sobie swoją szczoteczkę do zębów to też każdy może kupić sobie słuchawki i słuchać co chce.
Ja rozumiem i cieszę się z tego, że ludzie słuchają różnych rzeczy, natomiast nie cieszy mnie pchanie do głowy czegoś siłą.
@AnonimoweMirkoWyznania:

To też mnie zastanawia, gdy często u ludzi w domach gra telewizor, czy radio żeby nie było tej "grobowej ciszy".


Dużo ludzi ma tak, że nie jest w stanie znieść przebywania w ciszy przez więcej niż kilka sekund. Od razu zaczynają hałasować: szurać, szeleścić, kaszleć, albo po prostu zaczynają "small talk". W znakomitej większości robią to nieświadomie, więc trudno ich wypytać dlaczego tak postępują. Widocznie taki mają wgrany program (
@AnonimoweMirkoWyznania nie każdy może pracować w słuchawkach, w miejscach, które podałeś (sklep, restauracja) pracownicy raczej nie powinni mieć słuchawek, chyba, że chciałbyś być obsługiwany przez kelnera, który ma słuchawki xD Poza tym to ty masz problem, bo większość ludzi ma w dupie co leci w jakimś sklepie i nie daje #!$%@? o to. Zawsze możesz nosić swoje słuchawki wszędzie i słuchać swojej wysublimowanej muzyki