Wpis z mikrobloga

Jeździmy sobie z różową po świecie, z dwa razy w roku gdzieś, nigdzie jeszcze nie spotkałem się z wypożyczalnią samochodów gdzie trzeba umyć samemu auto przed zwróceniem. W Polsce - zawsze. Chyba jedynie te międzynarodowe firmy typu Hertz,Avis, Europcar tego nie wymagają.

Po to wynajmuję auto żeby nie musieć przy nim #!$%@?ć. Ma być moim transportem z A do B, to że będzie brudne jak przejadę więcej niz 5km to normalne, nie można po prostu doliczyć z 10 zł za opłukanie? Wiadomo, mozna olać, ale wtedy doliczaja spracjalnie jakieś horendalne pieniądze, niewspółmierne do ceny myjni, po to żeby zmusić klienta na poświęcenie dodatkowych 30 min na umycie wypozyczonego samochodu. Kabaret...

#wakacje #polska #januszex #januszebiznesu #samochody
  • 5
@Varin: to nie jest kwestia polski, wszędzie jest mniej więcej tak samo. Jak upierdzielisz auto to musisz umyć, w szczególności jak upierdzielisz w środku. Albo bulisz dodatkowo.
Dla wypożyczalni takie brudne auto to są podwójne koszty - raz że ktoś musi to umyć a dwa że auto nie zarabia w tym czasie.

Nie wiem o co bóldupisz ale możesz założyć własną wypożyczalnie gdzie sam będziesz mył auta po klientach, jeśli uważasz
Nie wiem o co bóldupisz ale możesz założyć własną wypożyczalnie gdzie sam będziesz mył auta po klientach, jeśli uważasz że rynek tego potrzebuje.


@thorgoth: W UK, na Cyprze, w Islandii, w Hiszpanii - nie ma żadnych wymagan mycia auta. Jak w srodku jest NADMIERNIE brudno to cię obciązaja. Na zewnatrz myja sobie sami i nie ma takiego wymogu.