Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

NuGuns
- 4

eternalmarcos
- 1
@Oszaty: nie tylko Ty. I tylko ten podziw 'ja bym tego nie napisała'. Aha, lol.
konto usunięte
- 0
@Oszaty: moje ciotki z tego wyrosły, całe szczęście.
- 1
I #jakzyc w tej Polsce, po studiach nie dostanę obiecywanych 10k na rękę, dziewczyna pewnie też nie, z rodzicami już teraz mieszkając na "pół etatu" (pół tygodnia w jednym mieście, pół tygodnia z dziewczyną u mnie) skaczemy sobie do gardeł i jest to uciążliwe :| Dobrze, że póki co o żadnych dzieciakach nie myślę, bo to już by był horror, kołyskę to byśmy chyba w przedpokoju ustawili.
A wynająć mieszkanie,
A wynająć mieszkanie,
Siedzę w pociągu, przychodzi konduktor: pociąg ma 30 minut opóźnienia. Za chwilę komunikat przez megafon: 20 minut opóźnienia. Super. Chwilę później kolejny: 50 minut. Oni chyba sami nie wiedzą co tu się dzieje.
#pkp #gozkiezale #jakzyc
#pkp #gozkiezale #jakzyc
- 0
@Caroo: Nie dosłyszałeś drugiej części. Opóźnienie może ulec zmianie, przepraszamy za opóźnienie.
- 2
http://www.wykop.pl/ramka/1508781/w-imie-religii-zabil-swoja-corke-bo-nie-chciala-miec-z-nim-dzieci/ artykuł po zagramanicznemu ale wykopki rozumią, bo oczywiście pojazd po islamie. #jakzyc #gorzkiezale #spam
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Czemu wszyscy bronią świniaka z nagrania interwencji policyjnej ze stolicy. Czy naprawdę ludzie chcą aby takie bydło mogło się panoszyć tylko dlatego, że ma więcej kasy i dobre auto?
#jakzyc #mojkrajtakipiekny
#jakzyc #mojkrajtakipiekny
- 1
@volden: No powiem, że ten policjant naprawdę był opanowany i nie dał się ponieść a miał podstawy do postawienia mu zarzutów. Chłopa lekko poniosło po alko a gliniarz profeska pełna. Widziałem podobne interwencje nie jeden raz live lub sam takie miałem i kurde nerwy trzeba mieć na wodzy i uważać. Gliniarz widać z niejednego pieca chleb jadł. Szkoda, że świniak nie został oskarżony o naruszenie nietykalności. Ale jak widać i
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 3
P--------a noc, maszyny miały fochy, że przeciętna laska wypadła by blado. No ale całe 48h wolnego ;D
#jakzyc
#jakzyc
- 7
Wyjeżdżajo do tej Anglii, mieszkajo tam, wódki nie dotykajo, a potem wracajo do Polski, troche wypijo, i rzygajo jak zwjerzenta ;F
Daaaawno nie widziałem mojego kuzyna w takim stanie jak dzisiaj :]
#jakzyc
Daaaawno nie widziałem mojego kuzyna w takim stanie jak dzisiaj :]
#jakzyc
@kontra: stop %
- 1
@Sergeant_Matt_Baker: no to on też chętnie wypił :D
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
moje przemyślenia po przejrzeniu ofert pracy dla absolwentów mechaniki:
- nie ważne jaka specjalność i czy kierunek to automatyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn
- oferty wymagające doświadczenie to jakieś 80%, w pozostałych nie mowa nic o doświadczeniu, ale pewnie bez niego byłoby bardzo ciężko
-
- nie ważne jaka specjalność i czy kierunek to automatyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn
- oferty wymagające doświadczenie to jakieś 80%, w pozostałych nie mowa nic o doświadczeniu, ale pewnie bez niego byłoby bardzo ciężko
-
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@maniaks: Głównie do obróbki wideo i grania :D
@DzordzioRomani: Raz na 5 lat można ;________; Wiesz ile kilogramów cebuli odjąłem sobie od ust żeby móc tyle wydać?
@DzordzioRomani: Raz na 5 lat można ;________; Wiesz ile kilogramów cebuli odjąłem sobie od ust żeby móc tyle wydać?
@ViZ_PL: Konkret
3 razy pod rząd wywalił mi eksplorator...za 1 razem pociągnął jeszcze za sobą sterownik od myszy i sterowniki od karty graficznej :<.
#windows #windows7 #explorer #jakzyc #fistwordproblems
#windows #windows7 #explorer #jakzyc #fistwordproblems
konto usunięte via Android
- 4
#gorzkiezale #jakzyc
Mam jutro jechać na jakieś targi w Poznaniu,eko czy inny czort.. w ogóle mnie to nie interesuje.. jedyna nadzieja że ladne hostessy i przedstawicielki bedą ;) Bedzie jakiś mikrobloger tam? #poznan #pytanie
Mam jutro jechać na jakieś targi w Poznaniu,eko czy inny czort.. w ogóle mnie to nie interesuje.. jedyna nadzieja że ladne hostessy i przedstawicielki bedą ;) Bedzie jakiś mikrobloger tam? #poznan #pytanie
- 0
@HorribileDictu: No ja o 8;00 wyjeżdzam, wiec po 9 będę tam w poznaniu, raczej też oglądać ;) Możemy się spiknąć jak chcesz :)
@Rubens: Jejejejej, trudno pewnie będzie, bo duuużo ludzi. No i będę z ludźmi z uczelni łazić. No ale jak chcesz to można :P
Miałem iść spać, a znalazłem znalezisko z ponad 40minutowym dokumentem, zacząłem oglądać i teraz nie chcę przerwać :/
http://www.wykop.pl/link/1506277/eksperymenty-derrena-browna-pigulka-strachu/
#jakzyc #gorzkiezale
http://www.wykop.pl/link/1506277/eksperymenty-derrena-browna-pigulka-strachu/
#jakzyc #gorzkiezale
Przestałem sie udzielać na wykopie + mikro i skoczyłem w rankingu w górę. To niesprawiedliwe! Ja walczyłem o te ostatnie miejsca :(
#jakzyc
#jakzyc
- 0
@szczepqs: poki ranking trwa mozna wszystko przebic.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 0
@lizergamid: Dodałem. Nie muszę już niczego konfigurować? Nagrywarka nie popsuje kolejnej płytki?
@bagi1: szczerze mówiąc nie wiem czy to na pewno pomoże, nie mogę dać gwarancji :p
- 7




















