Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję, że nie tylko ja mam taką ciotkę, która jak mnie zobaczy, to musi rozczulać się i płakać jak bóbr nad tym, jak urosłam itd.

A teraz jeszcze matura, więc więcej powodów do wzruszeń. #rodzina #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I #jakzyc w tej Polsce, po studiach nie dostanę obiecywanych 10k na rękę, dziewczyna pewnie też nie, z rodzicami już teraz mieszkając na "pół etatu" (pół tygodnia w jednym mieście, pół tygodnia z dziewczyną u mnie) skaczemy sobie do gardeł i jest to uciążliwe :| Dobrze, że póki co o żadnych dzieciakach nie myślę, bo to już by był horror, kołyskę to byśmy chyba w przedpokoju ustawili.

A wynająć mieszkanie,
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Siedzę w pociągu, przychodzi konduktor: pociąg ma 30 minut opóźnienia. Za chwilę komunikat przez megafon: 20 minut opóźnienia. Super. Chwilę później kolejny: 50 minut. Oni chyba sami nie wiedzą co tu się dzieje.

#pkp #gozkiezale #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu wszyscy bronią świniaka z nagrania interwencji policyjnej ze stolicy. Czy naprawdę ludzie chcą aby takie bydło mogło się panoszyć tylko dlatego, że ma więcej kasy i dobre auto?

#jakzyc #mojkrajtakipiekny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volden: No powiem, że ten policjant naprawdę był opanowany i nie dał się ponieść a miał podstawy do postawienia mu zarzutów. Chłopa lekko poniosło po alko a gliniarz profeska pełna. Widziałem podobne interwencje nie jeden raz live lub sam takie miałem i kurde nerwy trzeba mieć na wodzy i uważać. Gliniarz widać z niejednego pieca chleb jadł. Szkoda, że świniak nie został oskarżony o naruszenie nietykalności. Ale jak widać i
  • Odpowiedz
P--------a noc, maszyny miały fochy, że przeciętna laska wypadła by blado. No ale całe 48h wolnego ;D

#jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyjeżdżajo do tej Anglii, mieszkajo tam, wódki nie dotykajo, a potem wracajo do Polski, troche wypijo, i rzygajo jak zwjerzenta ;F

Daaaawno nie widziałem mojego kuzyna w takim stanie jak dzisiaj :]

#jakzyc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupowanie biletu w #intercity to horror, jak kupić dwa bilety obok siebie gdy nie chce mi przyjąć miejscówki z jednego bo dostaje komunikat "Niedozwol. jest wprowadz. w polach R.wag, R.prz i/lub O.sp"

#jakzyc #pociagi #pkp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moje przemyślenia po przejrzeniu ofert pracy dla absolwentów mechaniki:

- nie ważne jaka specjalność i czy kierunek to automatyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn

- oferty wymagające doświadczenie to jakieś 80%, w pozostałych nie mowa nic o doświadczeniu, ale pewnie bez niego byłoby bardzo ciężko

-
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moooka: Pewnie coś ze sprzętem ;D, mhm, nie zauważyłem jakieś wielkiej różnicy po podkręceniu :), no nic, jakoś to przetrwam, myślę, że do końca tego roku, lub z początkiem nowego zakupię cały komplet nowy ;). Dzięki ^^.
  • Odpowiedz
Przestałem sie udzielać na wykopie + mikro i skoczyłem w rankingu w górę. To niesprawiedliwe! Ja walczyłem o te ostatnie miejsca :(

#jakzyc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach