Tak sobie projektuję tatuaż na łapę i pomyślałem, żeby umieścić tam kogoś z wykopu, tylko przychodzą mi na myśl same niebieskie paski uwentualnie elfik :/ #jakzyc
npsr - Tak sobie projektuję tatuaż na łapę i pomyślałem, żeby umieścić tam kogoś z wy...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami mnie ten kraj tak osłabia, że normalnie nie mogę. Przez moje miasto przejeżdża 1 (słownie: jeden) pociąg na tydzień. Jak nie rzadziej. A SOK stoi schowany w krzakach i łapie ludzi przechodzących przez tory. Kolejny piękny przykład niedorzecznych mandatów wlepianych na siłę.

#jakzyc #polskapanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@white_duck: Oczywiście, że się da. Ale już starsza pani z tobołami raczej nie ucieknie, a takich ludzi drapią najczęściej. Mnie tylko raz drapnęli, ale gadka wyglądała tak.

-Mandacik będzie.

-Ale ja nie
  • Odpowiedz
Mój ojciec mówiąc o topografii naszego miasta używa PRL-owskiej nomenklatury, na przykład mówi mi przez telefon: "Zatrzymaj się tam, koło budynku partii", "Jestem na Świerczewskiego/1maja" #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzesiek4: za mało, ale to nieistotne, bo to serwer się wysypał - trzy gry skończyły się w ten sam sposób, nie mogłem się połączyć ponownie bo 'rozgrywka nie mogła zostać odnaleziona' + nie mam ich na liście zagranych partii.
  • Odpowiedz
@Python: Bo na allegro masa ofert to oferty albo od:

a)ludzi, którzy wzięli telefony za 1 zł w jakimś abo

b)komisów, które kupiły wcześniej te telefony od ludzi z punktu a.

Markety biorą telefony prosto od lokalnych oficjalnych dystrybutorów.
  • Odpowiedz
#jakzyc #gorzkiezale #pseudopatriotyzm Dzisiaj na jednym murze widziałem graffiti "Bóg, Honor, Ojczyzna" opatrzone stosownym herbem lokalnego zespołu (Resovia). Zaraz obok przez kilkadziesiąt metrów tym samym czerwonym sprejem, użytym w wymienionym graffiti... "ZKS JUDE", "JP", "ktośtam KOCHA PEDAŁY" i inne równie ambitne przekazy.

Jak bezdennie głupim trzeba być. "Zenek napisz Bóg, Honor, Ojczyzna, a jak ci zostanie spreju to dopisz, że Siwy to pedał". Nie ma jak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WilkBardzozly: (albo wycyganić)

@Mohammed_Socjal: zależy jaki ten rower chcesz. Jak nówka to oczekuj sporych sum. Nawet ja zwróciłem uwagę, że ceny roweru tej samej klasy z roku 2010 były wyższe niż z roku 2007. Dziś pewnie jeszcze drożej. Poszukałbym na twoim miejscu rowerów niekompletnych i dokupić części. Możliwe, że wyjdzie to taniej.
  • Odpowiedz