Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Genialne.
Wszystkie przeglądarki akceptują
I
Wszystkie przeglądarki akceptują
var abc = window.abc || unsafeWindow.abc.
I
- 3
Tak sobie projektuję tatuaż na łapę i pomyślałem, żeby umieścić tam kogoś z wykopu, tylko przychodzą mi na myśl same niebieskie paski uwentualnie elfik :/ #jakzyc

@npsr: To walnij sobie panią z mojego awatarka, z pewnością ładniejsza od elfika i niebieskich pasków. Patrz: #koreankanadobranoc
- 0
@geomag42: ale ona (chyba) nie jest polką :( Nie mogę, przez zintegrowany rasizm :(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jacekkr: bo to byl wielce skrzywdzony i uciskany na drogach biedny rowerzysta
- 10
- 5
Czasami mnie ten kraj tak osłabia, że normalnie nie mogę. Przez moje miasto przejeżdża 1 (słownie: jeden) pociąg na tydzień. Jak nie rzadziej. A SOK stoi schowany w krzakach i łapie ludzi przechodzących przez tory. Kolejny piękny przykład niedorzecznych mandatów wlepianych na siłę.
#jakzyc #polskapanie
#jakzyc #polskapanie
- 0
@Bunkier: https://www.google.pl/ poszukaj czegoś ciekawego ;x
- 0
konto usunięte via Android
- 1
No i po szkoleniu. Szkoda :(
Fajni ludzie byli, posiedzialby czlowiek jeszcze z tydzien
#oswiadzenie #jakzyc
Fajni ludzie byli, posiedzialby czlowiek jeszcze z tydzien
#oswiadzenie #jakzyc
@Wandsbeker: mcdonalds?
@aes_sedai: coraz wygodniej :)
- 2
Mój ojciec mówiąc o topografii naszego miasta używa PRL-owskiej nomenklatury, na przykład mówi mi przez telefon: "Zatrzymaj się tam, koło budynku partii", "Jestem na Świerczewskiego/1maja" #jakzyc
@ZenobiuszFurman: A mówi też: "Zagłosuj na SLD"? ;)
- 0
@Adam787: nie, wręcz przeciwnie.
- 1
- 4
@Queltas: wrzuć sobie dotę na blacklistę i nie będziesz musiał mi płakać w komentarzach.
- 0
@Grzesiek4: za mało, ale to nieistotne, bo to serwer się wysypał - trzy gry skończyły się w ten sam sposób, nie mogłem się połączyć ponownie bo 'rozgrywka nie mogła zostać odnaleziona' + nie mam ich na liście zagranych partii.
#dziendobry Plecki mnie bolą, chyba za długo spałem :( #jakzyc
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
@Masakrator1942: Za luksus się płaci, przecież wiesz, że nie ma nic za darmo.
- 1
Czemu w najwiekszych polskich sklepach z rtv/agd telefony są droższe o jakies 600 zł niż np. na allegro?
#jakzyc #polskalogika
#jakzyc #polskalogika
W tydzień juwenaliów zaplanowane 3 kolokwia + nowe ćwiczenie na pracowni.
JAK ŻYĆ PANIE PREMIERZE, JAK ŻYĆ???
#jakzyc #tyleprzegrac
JAK ŻYĆ PANIE PREMIERZE, JAK ŻYĆ???
#jakzyc #tyleprzegrac
- 1
@paulusapis: śmiesznyś :>
#jakzyc #gorzkiezale #pseudopatriotyzm Dzisiaj na jednym murze widziałem graffiti "Bóg, Honor, Ojczyzna" opatrzone stosownym herbem lokalnego zespołu (Resovia). Zaraz obok przez kilkadziesiąt metrów tym samym czerwonym sprejem, użytym w wymienionym graffiti... "ZKS JUDE", "JP", "ktośtam KOCHA PEDAŁY" i inne równie ambitne przekazy.
Jak bezdennie głupim trzeba być. "Zenek napisz Bóg, Honor, Ojczyzna, a jak ci zostanie spreju to dopisz, że Siwy to pedał". Nie ma jak
Jak bezdennie głupim trzeba być. "Zenek napisz Bóg, Honor, Ojczyzna, a jak ci zostanie spreju to dopisz, że Siwy to pedał". Nie ma jak
konto usunięte via iOS
- 4
Ehh kupiłbym sobie rower, ale hajs się nie zgadza.. #jakzyc
@Mohammed_Socjal: Miałem to samo, a potem pojechałem i kupiłem... Polecam!
- 3
@WilkBardzozly: (albo wycyganić)
@Mohammed_Socjal: zależy jaki ten rower chcesz. Jak nówka to oczekuj sporych sum. Nawet ja zwróciłem uwagę, że ceny roweru tej samej klasy z roku 2010 były wyższe niż z roku 2007. Dziś pewnie jeszcze drożej. Poszukałbym na twoim miejscu rowerów niekompletnych i dokupić części. Możliwe, że wyjdzie to taniej.
@Mohammed_Socjal: zależy jaki ten rower chcesz. Jak nówka to oczekuj sporych sum. Nawet ja zwróciłem uwagę, że ceny roweru tej samej klasy z roku 2010 były wyższe niż z roku 2007. Dziś pewnie jeszcze drożej. Poszukałbym na twoim miejscu rowerów niekompletnych i dokupić części. Możliwe, że wyjdzie to taniej.
- 2
Straciłem bordo, dołączyłem do pomarańczowego plebsu :| #jakzyc ?
I dlaczego pojawiły mi się teraz gówniane gry na pasku?
#gorzkiezale
I dlaczego pojawiły mi się teraz gówniane gry na pasku?
#gorzkiezale
@ElCidX: pls. Bordo to plebejusze pierwszej wody.
konto usunięte via Android
- 1
@ElCidX: nie martw się, wciąż nie jesteś takim plebem jak steke ;)























#oswiadczenie #firstworldproblem