@hoolsky: To mogłeś iść ze mną, to wtedy by były :S

@Quisto: Na uczelni w automacie skończyły się wszystkie napoje (oprócz Coli Zero, ciekawe czemu)

@The_Apostate: Bo raz że miałem mało hajsu przy sobie, dwa że i tak bym to wydoił na raz, a trzy że staram się nie pić za dużo syfiastych napojów :S
  • Odpowiedz
#polakicebulaki #polska #jakzyc

Przez wieś szła wczoraj kartka o zebraniu sołeckim. Sołtys popisując się swoim intelektem, napisał na niej, że zebranie odbędzie się w IPM. Tylko chyba nikt na wsi nie będzie wiedział gdzie to jest , bo przy sali OSP jest salka pamięci narodowej, którą wąska grupka ludzi nazywa IPN od wiadomo jakiego instytutu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unstyle: da radę to zrobić w normalnych pieniądzach, podstawą jest pojechanie i podpięcie pod ECU - wyskoczą błędy (w Hondzie można samodiagnostykę zrobić, nie wiem jak w Oplach, bo nie miałem)
  • Odpowiedz
@simsoniak: To była ironia (ciężka do wykrycia, wiem). Nie, nie wrzuciłem, po prostu skopiowałem. Żeby nie było już wątpliwości zdjęcie nie jest mojego autorstwa :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem się pouczyć do kolosa z chronologii. Doktor da nam 5 dat w stylu: "Feria quarta post Invencionem Sancte Crusis anno Domini millesiomo quadringentesimo quadragessimo" i za pomocą książki "Chronologia polska" B. Włodarskiego trzeba napisać dokładną datę. Tak bardzo mi się nie che tego robić. :<

#studbaza #historia #whocares #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok znow nie moge znalezc tych fajnych statystyk rankingu wykopowego :( da ktos adres? #jakzyc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#jakzyc #facecpalm zadzwonil dzis do mnie kurier (ktory ma dostarczyc mi paczke) z siodemki mowiac ze dla stalych klientow jest teraz promocja i niemiecki proszek tanio za 30zl moze sprzedac
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach