Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 2
- 1
@feliks-dzierzynski: On jest podobny do mnie ;_;
- 0
@feliks-dzierzynski: nie ty jeden ;_;
- 5
filmy typu social network wywołują we mnie krótkotrwałe zespoły kreatywności #oswiadczenie
#whocares #wootonasbardzointeresuje #jakzyc
#whocares #wootonasbardzointeresuje #jakzyc
konto usunięte via Android
- 0
@mile5: kup flamaster i zacznij mazac po oknach
- 5
Pamiętacie zdjęcie kontenera na DDR i chodniku? Wieczorem wyglądało to tak:
http://images.tinypic.pl/i/00381/zwem0mcr3bf0.jpg
Widzicie zrobili łaskawie mały przejazd/przejście ;)
#rower #krakow #jakzyc
http://images.tinypic.pl/i/00381/zwem0mcr3bf0.jpg
Widzicie zrobili łaskawie mały przejazd/przejście ;)
#rower #krakow #jakzyc
Właśnie dostałem adres do wysyłki, ale w mailu było: Pamiętaj że paczkę musisz wysłać do 8 maja! Nie zdążę :( #jakzyc #rozkminy
#wykopoczta
#wykopoczta
@pococimojlogin: widok > naukowy
- 6
Szukałem Cherry Coke w puszce. Byłem w 5 sklepach. W żadnym nie było. Zwątpiłem.
#gorzkiezale #jakzyc
#gorzkiezale #jakzyc
źródło: comment_VbjHskDVveV8MyO4k9RnD8GUo2dxxHBi.jpg
Pobierz@Marmite: po co w puszce, niewygodnie się pije ;s
- 0
@hoolsky: To mogłeś iść ze mną, to wtedy by były :S
@Quisto: Na uczelni w automacie skończyły się wszystkie napoje (oprócz Coli Zero, ciekawe czemu)
@The_Apostate: Bo raz że miałem mało hajsu przy sobie, dwa że i tak bym to wydoił na raz, a trzy że staram się nie pić za dużo syfiastych napojów :S
@Quisto: Na uczelni w automacie skończyły się wszystkie napoje (oprócz Coli Zero, ciekawe czemu)
@The_Apostate: Bo raz że miałem mało hajsu przy sobie, dwa że i tak bym to wydoił na raz, a trzy że staram się nie pić za dużo syfiastych napojów :S
#polakicebulaki #polska #jakzyc
Przez wieś szła wczoraj kartka o zebraniu sołeckim. Sołtys popisując się swoim intelektem, napisał na niej, że zebranie odbędzie się w IPM. Tylko chyba nikt na wsi nie będzie wiedział gdzie to jest , bo przy sali OSP jest salka pamięci narodowej, którą wąska grupka ludzi nazywa IPN od wiadomo jakiego instytutu.
Przez wieś szła wczoraj kartka o zebraniu sołeckim. Sołtys popisując się swoim intelektem, napisał na niej, że zebranie odbędzie się w IPM. Tylko chyba nikt na wsi nie będzie wiedział gdzie to jest , bo przy sali OSP jest salka pamięci narodowej, którą wąska grupka ludzi nazywa IPN od wiadomo jakiego instytutu.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@unstyle: da radę to zrobić w normalnych pieniądzach, podstawą jest pojechanie i podpięcie pod ECU - wyskoczą błędy (w Hondzie można samodiagnostykę zrobić, nie wiem jak w Oplach, bo nie miałem)
- 0
bierz corsę, spokojniej tym pojeździsz niż Vectrą w dieslu ;)
- 9
W Krakowie na DDR można natrafić na różne przeszkody, ale tego bym się nie spodziewał :O
http://images.tinypic.pl/i/00380/du5j5pjmt185.jpg
#rower #krakow #jakzyc
http://images.tinypic.pl/i/00380/du5j5pjmt185.jpg
#rower #krakow #jakzyc
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Chciałem się pouczyć do kolosa z chronologii. Doktor da nam 5 dat w stylu: "Feria quarta post Invencionem Sancte Crusis anno Domini millesiomo quadringentesimo quadragessimo" i za pomocą książki "Chronologia polska" B. Włodarskiego trzeba napisać dokładną datę. Tak bardzo mi się nie che tego robić. :<
#studbaza #historia #whocares #jakzyc
#studbaza #historia #whocares #jakzyc
mirki. ludzie mają do mnie spiny, że się wożę, a mnie buty obcierają ;_; #jakzyc #gorzkiezale
@Jacon_: Posmaruj cebulom
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Ok znow nie moge znalezc tych fajnych statystyk rankingu wykopowego :( da ktos adres? #jakzyc
@vervurax: jesz zupę o północy.
- 0



















SZOK
#wykopoczta #jakzyc #gorzkiezale #gorzkielzy