Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@xxguru85xx: Wyszedłem do roboty dzisiaj o 7.00, wróce jutro o 7.00 - nie masz najgorzej :)
- 0
@xxguru85xx: Teoretycznie masz rację, system pracy 24/48 - aczkolwiek prowadzę firmę 2in1 plus dodatkowo co 3 dzień pracę w ochronie :) - więc praktycznie wolnego brak.
@robakwjablku: kradnie życie, nie instalować!
@robakwjablku: zrób tak jak mówi @Blizz4rd, najlepsiejsza
- 1
whaaat? zrobiłem sobie plejliste na yt z muzyką, doszło do 200 i wincyj się nie da...jest na to jakaś rada czy muszę zakładać nową plejlistę? no beznadzieja
#youtube #kiciochpyta #jakzyc
#youtube #kiciochpyta #jakzyc
źródło: comment_AVxWAZoVZDLuliiIM4lzBYhDKcfJCt53.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@laska0: mhm. W każdym razie, radzę trzymać się z dala od tego świństwa, obywatelu.
- 0
@przemyslany_nick: laska tylko natural stuff.
- 1
Przez tę majówkę nie zrobiłem praktycznie nic pożytecznego, a jutro poniedziałek, i generalnie zabójczy tydzień ;_;
#jakzyc #gorzkiezale #prokrastynacja
#jakzyc #gorzkiezale #prokrastynacja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Masakrator1942: no właśnie - ja nie mam za co. Znaczy się - mam za co kupić konsolę, o ile nie będzie kosztowała 3000 złotych, ale nie mam już za co grać - gry kosztują 200 złotych, czyli musiałbym się zadowolić jedną grą na trzy miesiące.
Dziękuję, postoję.
Dziękuję, postoję.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Nie mam (i się nie zapowiada) bym miał dziewczynę, pracy nie mam. A jednak tracę bordo. Co się dzieje?
#gorzkiezale #jakzyc
#gorzkiezale #jakzyc
konto usunięte via Android
- 1
Siedze sobie nad woda pije jakies siki limonkowe i zamulam... Spalem 2h, suszylo mnie cala noc, do tego kac... Ale za to ptaki niesamowicie cwierkaja ;_;
#gorzkiezale #jakzyc #dziendobry
#gorzkiezale #jakzyc #dziendobry
źródło: comment_xhn405mBn3onQbSxyr8xBOWCYVGiPwAx.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@lukaszlew77: na kaca pije tylko smakowe siki niskoprocentowe :P
- 5
cholera dawno nie byłem w gorących. #gorzkiezalejakchuj #jakzyc
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Janodemon: gdyby więcej było takich ludzi jak ty to świat byłby piękniejszy :>
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@sens: mowisz ze to nie przez to takie paskudne jest?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@bagi1: Mylą Ci się konta? http://www.wykop.pl/wpis/1585811
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@msichal: rzadko się z czymś takim spotykam (jak korzystam z WP).
ogólnie stron mobilnych nie powinno być, bo są pisane na o-------l. Porządny responsywny layout załatwiłby sprawę :(
ogólnie stron mobilnych nie powinno być, bo są pisane na o-------l. Porządny responsywny layout załatwiłby sprawę :(
- 0
@kejwmen: Mnie najbardziej w-----a facebook, dodaję jakiś komentarz z aplikacji, zrobię literówkę i żeby ją naprawić muszę używać wersji przeglądarkowej, bo aplikacja nie ma opcji edycji ani usuwania... Za to wykopowa ma chyba taką samą funkcjonalność (chociaż nie wiem czy są strony odznaczeń, ale to mało istotne), ale część rzeczy jest dosyć niewygodnie poustawiana.
- 74
#jakzyc Matka naspraszała koleżanek z pracy na grilla i będę musiał z siostrą niańczyć ich 10 letnie bachory.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Logan00: :(
- 0
@steemm: na allegro są tranfery za kilka złotych :)
http://chomikuj.pl/ddsss/Seriale/Przyjaciele+Sezony+5b1-105d+Lektor+PL
http://chomikuj.pl/ddsss/Seriale/Przyjaciele+Sezony+5b1-105d+Lektor+PL
16
Jak Google dostrzega nasze życie

Miliardy wyszukiwań Google dokonywane przez anonimowych użytkowników. Treści, które wyszukujemy odzwierciedlają nasze obawy, niepewności, troski, obsesje.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #























#jakzyc