Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
@PatrykCXXVIII: to jeszcze nie tak źle, jak grałem kiedyś Moskwą to miałem władców 2/1/1, 1/2/1, 1/1/2 i tak na przemian. Ale któregoś dnia na tron wstąpił tytan umysłu całe 2/2/2! O jaka była radość, malowania mapy nie było końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Rozmowa z babcią:
B: tyle ziemniaków starczy?
J: aż za dużo
B: no to ci jeszcze dołożę
#jakzyc #babciacontent
B: tyle ziemniaków starczy?
J: aż za dużo
B: no to ci jeszcze dołożę
#jakzyc #babciacontent
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Musze sie wyzalic. Tata mial firme ,mial wypadek zamknal i zyjemy z renty. Nie oplacil 2 skladek w ZUSie na luty 2006 na wysokosc 450zl. Dzis wyslali wniosek o zaplate 900 bo 450 plus reszta odsetek. 0 wczesniej pism ,wyslali akurat miesiac przed przedawnieniem. Pytanie, czy specjalnie to zrobili czy sprzatali szafki i znalezli? #gorzkiezale #prawo #skarbowka #jakzyc
TO UCZUCIE, GDY CHCESZ PO ROBOCIE PRZEJRZEĆ GORĄCE NA POZIOMIE, A TAM SAME TWOJE DEBILNE GÓWNOWPISY Z RANA #jakzyc
- 0
@fortheworld: tylko jeden widze, a nie "same"
- 0
mirki kupiłam sobie lizaka, ale tak mi się podoba, że szkoda mi go zjadać i nie wiem co mam teraz zrobić (╯︵╰,)
chciałam go sobie trzymać gdzieś w widocznym miejscu, aby służył celom estetycznym, no ale legenda mówi, że jest o smaku gumy balonowej, więc tym bardziej kusi, a niestety tam gdzie go kupiłam już więcej takich nie mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#
chciałam go sobie trzymać gdzieś w widocznym miejscu, aby służył celom estetycznym, no ale legenda mówi, że jest o smaku gumy balonowej, więc tym bardziej kusi, a niestety tam gdzie go kupiłam już więcej takich nie mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#
źródło: comment_eJPsH21cw49Jlcc0Ti8jSiY7dDbXW6Ap.jpg
Pobierz@inka_niszczycielka: zjedz a później kup modelinę i zrób atrapę ;)
- 1
Korzysta ktoś z usług internetu "Dropss" ? Zastanawiam się na zmianę dostawcy internetu,bo moja radiówka strasznie ssie - 0,5MB/s ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodam jeszcze że mieszkam na wsi,mam jakieś 15km do większego miasta.
#internet #pytanie #informatyka #jakzyc
#internet #pytanie #informatyka #jakzyc
@molemole: a CDMA od Orange?
- 0
@jurny_juhas: raczej nie chcę internetu mobilnego, nie wiem czy będę w zasięgu
konto usunięte via Android
- 3
konto usunięte via Android
- 0

internet mi nie działa :(
jak żyć ? nawet nie mam nic ciekawego na dysku
#gorzkiezale #internet #jakzyc
jak żyć ? nawet nie mam nic ciekawego na dysku
#gorzkiezale #internet #jakzyc
jest mi zimno. zakładam jakaś bluzę, to jest tak gorąco że muszę się rozebrać; i tak w kółko... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jakzyc #oswiadczenie
#jakzyc #oswiadczenie
@andwhatnow: Też tak mam, jak jest mi za ciepło to zdejmuję bluzę i magicznie mi się robi zimno, ale znalazłem na to sposób, wystarczy cieńsza bluza ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No elo #nocna... Znacie to uczucie, kiedy umysł chce jeszcze spać, a ciało już za cholere nie, i wyrywa się do wstania z łóżka? Co robić, #jakzyc?
#bezsennosc #gorzkiezale
#bezsennosc #gorzkiezale
myslalem ze ja tak tylko mam i cos ze mna jes nie tak ale widze ze to powszechne zjawisko.pozdrawiam Cie różowy pasku.
- 0
@OXYGEN7: myślę, że jeszcze wiele osób ma z tym problem (co potwierdza się chociażby we frekwencji nocnej zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)) co nie zmienia faktu, że taki stan bardzo wku.... denerwuje ;) pozdrawiam mireczku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jeszcze tydzień temu człowiek densił, pił piwko, poznawał się z Mireczkami czy inne tego typu historie stwarzał na WypokParty. A teraz szara rzeczywistość i smutna sobota z Mirko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jakzyc #takbylo #oswiadczeniezdupy #takaprawda
#jakzyc #takbylo #oswiadczeniezdupy #takaprawda
źródło: comment_3HCbdS0P9Q0H1GkSttcQEiAub2vl29P6.jpg
Pobierz- 2
@puncek: To nie puacz. To szara rzeczywistość. :<
Komentarz usunięty przez autora
Mieli, las mi psujo Żydostwo pewnie i kapitaliści :( Komu trzeba wmówić żeby się przykuł ratować wiewiórki i żuczki zanim przestanę mieć gdzie jeździć?
#rower #lasy #jakzyc #dobrazmiana
#rower #lasy #jakzyc #dobrazmiana
źródło: comment_gYO7Ri1prd9qWAGHQMGahVH2mWgTbUrS.jpg
Pobierz- 11
Kiedy zawodzi twój plan "A" i ktoś ci mówi, że zostało ci jeszcze 31 liter alfabetu, aby odnieść sukces.
#motywacja #przemyslenia #jakzyc #mirkoporady
#motywacja #przemyslenia #jakzyc #mirkoporady
źródło: comment_lHy0Re6G9JPdy8CfLnZnD7Lh75fcgG2U.jpg
Pobierz@Eco999: ten gif to z "wolny strzelec"?
- 0
@wszystko_pozajmowane: Tak, "Nightcrawler" w oryginale.
Mam pudelko ze smazonym z bulka tarta kalafiorem i kotletem schabowym, jeszcze 4 godziny do konca zmiany w pracy, a ja nie jestem zupelnie glodny. Jak zyc?
#jakzyc
#jakzyc
@zabiligoiuciekl: A Ty ciągle na tym wykopie
- 105
Osoba która wymyśliła żeby dodawać kminek do chleba
powinna gnić w sztumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#popularnaopinia czy #niepopularnaopinia (?) #problemypierwszegoswiata #wnienawiscidokminkutakzostalemwychowany #jakzyc
powinna gnić w sztumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#popularnaopinia czy #niepopularnaopinia (?) #problemypierwszegoswiata #wnienawiscidokminkutakzostalemwychowany #jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Hrabia_Heheszko: A co z wynalazcą wojskowych delicji?
źródło: comment_A9C3pwXrbHSQSbbOctiyhRiF3MIcfxj6.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 2
@whiteMurphy: poka fote!































#dota2
Zabili Cię? XD
Masz rampage? XD
Przegrałeś? XD
Wygrałeś? XD
z 3,5k do 2,3k a przegrane lekko 5k godzin xD płakać nie bede, to tylko rakogenna gierka
@A_question_mark: wielu próbowało.