@A_question_mark: Ja tam już przestałem się przejmować, do doty podchodze filozofią XD
Zabili Cię? XD
Masz rampage? XD
Przegrałeś? XD
Wygrałeś? XD

z 3,5k do 2,3k a przegrane lekko 5k godzin xD płakać nie bede, to tylko rakogenna gierka
  • Odpowiedz
@PatrykCXXVIII: to jeszcze nie tak źle, jak grałem kiedyś Moskwą to miałem władców 2/1/1, 1/2/1, 1/1/2 i tak na przemian. Ale któregoś dnia na tron wstąpił tytan umysłu całe 2/2/2! O jaka była radość, malowania mapy nie było końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Musze sie wyzalic. Tata mial firme ,mial wypadek zamknal i zyjemy z renty. Nie oplacil 2 skladek w ZUSie na luty 2006 na wysokosc 450zl. Dzis wyslali wniosek o zaplate 900 bo 450 plus reszta odsetek. 0 wczesniej pism ,wyslali akurat miesiac przed przedawnieniem. Pytanie, czy specjalnie to zrobili czy sprzatali szafki i znalezli? #gorzkiezale #prawo #skarbowka #jakzyc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki kupiłam sobie lizaka, ale tak mi się podoba, że szkoda mi go zjadać i nie wiem co mam teraz zrobić (,)
chciałam go sobie trzymać gdzieś w widocznym miejscu, aby służył celom estetycznym, no ale legenda mówi, że jest o smaku gumy balonowej, więc tym bardziej kusi, a niestety tam gdzie go kupiłam już więcej takich nie mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#
i.....a - mirki kupiłam sobie lizaka, ale tak mi się podoba, że szkoda mi go zjadać i...

źródło: comment_eJPsH21cw49Jlcc0Ti8jSiY7dDbXW6Ap.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzysta ktoś z usług internetu "Dropss" ? Zastanawiam się na zmianę dostawcy internetu,bo moja radiówka strasznie ssie - 0,5MB/s ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dodam jeszcze że mieszkam na wsi,mam jakieś 15km do większego miasta.
#internet #pytanie #informatyka #jakzyc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myslalem ze ja tak tylko mam i cos ze mna jes nie tak ale widze ze to powszechne zjawisko.pozdrawiam Cie różowy pasku.
  • Odpowiedz
  • 1
Mam pudelko ze smazonym z bulka tarta kalafiorem i kotletem schabowym, jeszcze 4 godziny do konca zmiany w pracy, a ja nie jestem zupelnie glodny. Jak zyc?
#jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach