Mirki, w głowie leci mi melodia z jednej piosenki i nie mogę jej znaleźć!
Pamiętam tylko jak wyglądał teledysk
Był animowany, utrzymany w dość zimnych kolorach, coś w stylu plastelinowym ale nie dam głowy.
No i o głowy tu się rozchodzi. W teledysku wszyscy ludzie na świecie byli bez głowy, jedynie główny bohater jegoż głowę posiadał. Po odkryciu przez bezgłowych tego faktu był wyśmiewany, ogólnie brany za dziwadło. W końcu miał jakąś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta rozterka życiowa czy iść na #silownia czy nie.

Nie byłem tydzień czasu przez przeziębienie i źle mi z tego powodu, a z drugiej strony został mi jeszcze kaszel i katar do wyleczenia, więc tak trochę głupio byłoby iść i kaszleć na ćwiczących obok. (,)

#jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nataniel_PL: Skoro istnieje dubbing, to najwidoczniej nikt nie widział sensu dublować pracę. Śmieszy mnie podejście, że niby napisy PL istnieją do wszystkiego. Nie, nie istnieją.
  • Odpowiedz
Mirasy pomóżcie!

Jest 9:25. Wykonałem już wszystkie zadania, jakie miałem na dziś zlecone, posprzątałem biurko i jego okolice, wyczyściłem ekspres do kawy, przejrzałem gorące trzy razy.

Co robić? Jak przeżyć do końca szychty?

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siemomyslaw: Najlepszym miejscem będzie takie, w którym (na miejscu, nie zdalnie) będzie osoba z większym doświadczeniem i chęcią do pomocy. Możesz o to podpytywać na rozmowach rekrturacyjnych :)
  • Odpowiedz
wiem, że to happpysad i wogóle takie to gimnazjalne, ale coś w tekście "...Niesie cię pozytywna myśl że nie jest źle że wszystko ma jakiś sens" strasznie mi pomaga.

Jakby ktoś 2 miesiące temu zapytał mnie jak będzie wyglądało moje życie w połowie lutego nigdy bym nie powiedział, że tak jak wygląda. W sumie #feels mocny. Najpierw koniec związku z dziewczyną, którą bardzo kochałem i była mi najbliższą osobą. A
samolotyzpapieru - wiem, że to happpysad i wogóle takie to gimnazjalne, ale coś w tek...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spotkała mnie dzisiaj dziwna sytacja podczas wizyty w banku #wbk .
Wybieralem wieksza ilosc gotowki. Pieniadze zostaly wyplacone mi w miejscu obslugi klientow. Podpisalem kilka dokumentow, wzialem gotowke i wyszedlem. Po okolo 5-10 minutach telefon z banku: prosze wrocic, zle zlozyl Pan podpis (pierw nazwisko, potem imie). Wrocilem, podpisalem jak trzeba. Po godzinie, dwoch, kolejny telefon z banku: "Panie Anon, przez pomylke zamiast zaznaczyc w systemie wyplate gotowki zaznaczylam wplate, hihihi,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Komornickus: Pracownik nie ma prawa dokonywać takich operacji na rachunku bez twojej autoryzacji. Inna sprawa, że kasjerka pewnie bała się, że okażesz się #januszebiznesu i nie będziesz chciał się zgodzić na zwrot środków. Wtedy musiałaby wyłożyć tę kasę z własnej kieszeni. Dlatego wolała postawić cię przed faktem dokonanym.

Pracownica zrobiła źle, ale 'wymusił' to na niej system. Innymi słowy: nie zrobiłaby tak, a nie oddałbyś kasy= odpowiedzialność finansowa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Komornickus: korekty są sprawdzane i autoryzowane przez conajmniej jeszcze jednego pracownika danego banku. Nie będzie robić korekt wedle własnego widzimisię bo to jest kontrolowane i wcale to nie jest takie proste. I miała prawo zabrać ci te środki z rachunku, a w miejscu na Twój podpis zrobiła notatkę służbowa, w regulaminie swojego rachunku bankowego znajdziesz szczegóły.
  • Odpowiedz
15cm - tyle światłowodu wisiałoby nad posesja sąsiada (przecianaloby działkę po ukosie, nawet slupu nie ma), ale się nie zgodził, bo jego samego nie podłącza. Sam nie zje, drugiemu nie da, a ja bede dalej meczyl sie na 512kbps #boldupy #jakzyc #internet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten uczuć kiedy chcesz wsiąść do autobusu tylnymi drzwiami, a frajer kierowca otwiera tylko środkowe i stoisz tak przed zamkniętymi i nie wiesz czy zaraz otworzy czy jednak wsiąść środkiem.

#gorzkiezale #jakzyc #autobusy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przerwa w pracy. Wszyscy siedzą przy stolikach nad swoimi lunchboxami. W pewnym momencie chłopak ze stolika obok odwraca się w moją stronę i pyta: masz może przy sobie buraczki? #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach