Hej Mirki! Jakie wg Was jest zdrowe ratio PLN:USD na koncie? Zarabiam w USD i zastanawiam się ile tego wymieniać? PLNy wrzucam na jakieś lokaty 6-7%, USD na razie sobie leżą na koncie bez procenta. Nie chce na razie inwestować w cokolwiek co ma jakieś ryzyko. Kasę chciałbym użyć za ok 2 lata.
#zarobki #pieniadze #dolar #inwestycje #inflacja
---



















#mcdonalds #inflacja #glapinski #gdansk morena dla zasięgu bo nie wiem jak w innych maczkach w rejonie/Polsce
źródło: comment_1669377422nrz9lICOvg6zExprrq1nds.jpg
PobierzW aplikacji możesz sobie podejrzeć ceny w każdym z lokali.
Komentarz usunięty przez autora