Sytuacja z ceną karpia doskonale pokazuje jak bardzo jesteśmy r*chani przez korpo i innych biznesmenów. Najpierw nakręcono panikę że karpia nie będzie albo będzie drogi, ludzi zaczęli kupować, ceny poleciały do 70zł za kg, jak kupili już wszyscy co chcieli po takiej cenie to okazało się że w sumie to nie zabraknie i ceny wracają do normy albo i 20zł/kg na promocjach żeby kupili ci co nie zapłaciliby ponad 60 XD
A
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: To obwinianie o wszystko socjali ( które tak jak napisałeś, są rozdawane a debilny sposób i nie są nawet socjalem, tylko zwykła kiełbasa wyborcza) to sztandarowa cecha fajnopolaków, którzy chcą pokazać, ze znają się na ekonomii i wpisać jeszcze w trendy tego, co ogólnie w sieci się pisze. Co tam, że tarcze covidowe dla pciembiorców to 5 lat wypłacania 500+, nieważne, że kredyty na 0% rozlały się po gospodarce,
  • Odpowiedz
@LittleOpa: wspolczesny handel w ogole jest ciekawy, wielu sprzedawcow woli wyrzucic nieświeze owoce/warzywa niż zejsć z ceny, nawet na targowiskach usztywnili i jak coś przecenią do dopiero gdy jest ewidentnie nadpsute
  • Odpowiedz
@LittleOpa: kupowałem na łowisku po 25zl/kg, Hodowcy nie robili tej ceny tylko sklepy, i się trochę przeliczyli jak widać bo w Biedronce dziś i wczoraj po 19.99zl
  • Odpowiedz
#oszczedzanie #finanse #banki #inflacja

Siema, mam takie głupie pytanie.
Bo moja lokata oszczędnościowa w banku to jakieś 1%, jestem tam klientem od kilku lat. Z drugiej strony pojawiają się ofety lokat które przez 3 miesiące są na 8% a potem znowu na jakieś 1-2%
Czy ktoś próbował skakania po bankach z oszczędnościami co kilka miesięcy tak żeby nie być jeb!@#$ przez nie w dupę?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dlaczego_nie: masz emerytów albo starszych ludzi, którzy już dekady temu się pobudowali i którym ledwo starcza aktualnie na chleb - teraz jeszcze im d----------z CO2, aby już w ogóle zdechli z głodu - to ma być ta zachęta? Nieźle.
  • Odpowiedz
Chyba tylko po to, aby z ludzi zrobić dziadów, przyzwyczaić ich do nędzy czy coś w ten deseń.


@haha123:
Tak. Stawiam, że domy będą bardziej obciążone niż budynki wielolokalowe.
Docelowo populacje trzeba zapędzić do klitek w
  • Odpowiedz