@Rozpuszczalnik: nom ale wpis nie weźmie, wykopki propsowały podatek cukrowy, jedyne co im przeszkadza to że w soczkach jest ale cola to może i 50pln za litr kosztować w imię fundowania pisowskiego państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co biedaku, chciałbyś słodkiego? nie dla psa, dla pana, dla bogola to ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla pana mamy wodę
  • Odpowiedz
McD to totalnie p------o xD Royal już 21,4zł w zestawie 29,4zł. Ceny na przestrzeni tygodnia 10% w górę. Aktualnie w takim Krakowie McD jest droższy niż wyjście na Ramen czy jakąś niezłą pizzę neapolitańską przynajmniej w moim wypadku bo zazwyczaj biorę zestaw + kanapka więc ponad 50zł wychodzi a pizza często 35-45 podobnie ramen. Cyrk

#mcd #mcdonalds #mcdonald #jedzenie #fastfood #polska
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingFight: ja wiem że czasem przyjdzie ochota na maka ale tak samo szybko jak mi przyszła ochota tak samo odeszła jak zobaczyłem ceny i zamówiłem sobie coś dwie półki wyżej i jeszcze taniej xd przecież to jakiś nieśmieszny żart że największy fast food ma jedne z największych cen. Ale to chyba podobnie jak z orlenem i brakiem realnej konkurencji. Burger King już dawno odpuścił i prędzej się pozamyka niż nawijąże
  • Odpowiedz
@DevSharingan: KFC, Domino's Pizza, Pizza Hut, McDonald's wszystkim sufit się na łeb zwalił z tymi cenami. Jedynym plusem MC'a to było to że był szybko i tanio przystępny. Wolę zamówić coś z lokalnej restauracji i dać komuś z mojego miasta zarobić, niż napychać hajs korporacji
  • Odpowiedz
Temat braku podwyżek za gaz wygląda następująco: rok temu za miesiąc o zużyciu około 4300Kwh zapłaciłem 800zł. W tym roku po zużyciu 4100kWh mam rachunek 1050zł. #pgnig #polska #rachunki #inflacja

Przy czym w tym okresie mój kocioł Viessmann pokazał zużycie około 2400kWh, więc ta kaloryczność i to za co płacimy ma się nijak do rzeczywistości. Zwykłe złodziejstwo.

#gaz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skman: gaz ziemny ma mieć wartość 37300 kcal/Nm3, jeżeli masz inaczej to jesteś ruchany w dupsko i tyle, to tak jakby zakład energetyczny nie umiał dostarczyć ci napięcia 230V w gniazdku i dawałby ci 140V
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach