Czy ktoś mi jest w stanie to logicznie wytłumaczyć? Bo coś mi się p----------o, byłem w zeszłym tygodniu w salonie Renault i pytałem się typa o leasing i dostałem odpowiedź 106% przy wkładzie 40% i 36mc leasingu i wykupie 10%. No i tu się pojawia pytanie, bo facet mi powiedział, że leasing jest na stałej stopie procentowej. Nie żeby mi się to nie podobało, bo bardzo mi się podoba, aczkolwiek zastanawiam się
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze kilka miesięcy temu to była super promka: za 17,98 była DOWOLNA średnia pizza (30cm jak dobrze pamiętam) na wynos. Teraz średnia na wynos jest za 19,98 ale już nie dowolna, tylko te podstawowe, z małą ilością składników ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kfc #mcdonalds #pizza #pizzahut #dominospizza #gotujzwykopem #jedzenie #inflacja
Miguelos - Jeszcze kilka miesięcy temu to była super promka: za 17,98 była DOWOLNA śr...

źródło: comment_1672083049n7IFZU8EomFopXbAwdidNc.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TL;DR Uciekłem przez inflacją z oszczędnościami w nieruchomość w Italii.

Przez 4 lata planowałem kupno ziemi i budowę w Polsce, ale poległem. A było blisko już bardzo. Zupełnie przypadkiem podczas kręcenia jednego odcinka wiosną 2022, dowiedzieliśmy, że że włoskie nieruchomości lekko staniały i są łatwo osiągalne. Nie chodzi o rudery albo domy za 1 euro. Finał tej historii jest taki, że zamieszkaliśmy między Rzymem a Florencją w środku Włoch. Z bezpośrednim połączeniem
Pannoramix - TL;DR Uciekłem przez inflacją z oszczędnościami w nieruchomość w Italii....
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzym i połączenie z Bytomiem? Brzmi jakbyś miał syndrom sztokholmski skoro nadal chcesz mieć takie kontakt xD


@maryjuszpitagoras: Może musi tam jeździć do pracy ...Wiesz.... o 13:00, wsiada do passata i wbija na autostradę, pod granicą Polski jest około 6:00. Zjada śniadanie w Mc i w robocie jest na 8:00. O 16: znów do Mc, kolacja i na trasę... pod 10:00 rano jest w Rzymie, zjada śniadanie, do domu i
  • Odpowiedz
  • 8
@Lordon chłopie tylko zakupy w biedrze. Tylko ryż z jogurtem cały obiad za 4zł reszta to syf. Mowie ci robota 10h dziennie, a po robocie ryż z jogurtem z biedry to jest życie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @Wuja_Patryk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Oglądam powtórkę Kevina. Scena z początku filmu. Płacenie za pizzę 122,50 $ za 10 pizz. Na dzisiejsze czasie ok 535 zł. Filmy 1990r. Jaki był koszt takich pizz w tamtym okresie w Polsce?
#inflacja #heheszki #matematyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Basiura89 miałem okazje robić instalacje pv na przychodni. Wlasciciel jak i personel nie poddali sie szczepieniom, bo głupi nie są, ale jak sam przyznał to ta przychodnia nigdy nie przyniosła takich zysków przez 5 lat jej prowadzenia jak w czasie wirusa. Po prostu ludzie stali w kolejce od 7 do 15 za szczepionką. Nikt nie sprawdzał, czy ktoś na antybiotyku czy zdrowy. Po prostu podpisuj kartkę, że bierzesz ryzyko szczepienia na
  • Odpowiedz
Kurła, niby taka bieda, #inflacja, wysokie raty kredytów hipotecznych, ale pełny stół i prezenty muszą być.

Zastaw się, a postaw się kurła jego mać.
#polska #nieruchomosci #ekonomia #pieniadze

Mam nadzieję, że Glapcio dokona decyzji o stopach procentowych na podstawie zdjęć stołów wigilijnych i prezentów pod choinką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach