Siema! Czy ktoś się orientuje czy jeżeli zamówię Xbox z Norweskiego sklepu M$ to zapłacę cło albo jakieś inne ukryte koszta/podwójne opodatkowanie? Przekracza 150 euro, ale może Microsoft nie wysyła tego z Norwegii? Dzięki za pomoc!
#clo #clo #microsoft #xbox #xboxseriesx #xboxone #aliexpress (tu ludzie ogarniają) #kurier #pocztapolska #poczta #granica
#clo #clo #microsoft #xbox #xboxseriesx #xboxone #aliexpress (tu ludzie ogarniają) #kurier #pocztapolska #poczta #granica























#tosachiny #chiny #import #pracbaza
źródło: marcin kosiec chiny
Pobierz