Patrole graniczne obywatelskie, szon patrole, piękna historia o tym jak Polska staje się Iranem, jak z bezpiecznego kraju zmieniamy się w kraj samozwańczych band przestępczych w imię czystości narodu, religii i katolickich wartości, piękna sprawa, Niemcy lat 40 ubiegłego wieku lubią to.
A tak poważnie to nikt tak tego kraju nie s-----l jak obecni narodowcy pod opieką pisowcow, ostatni z powstańców umierają więc nawet 3 pokoleń naród polski nie wytrzymał bez zdradzania
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach