Dziwne, odpaliłem gre i cutscenka wrzucania Bezimiennego do bariery wygląda u mnie tak. Inaczej to zapamiętałem z oryginału (którego grałem dość dawno musze przyznać), a gdzie jakiś sędzia czytający mój wyrok, mag ognia z jakąś proźbą do mnie i strażnik czy tam strażnicy wrzucający Bezimiennego do bariery? To ja coś źle zapamiętałem czy po prostu w rimejku te cutscenke zmienili? Teraz się czuje jak jakiś menel wrzucony do tej bariery tak byle
ElMurano - Dziwne, odpaliłem gre i cutscenka wrzucania Bezimiennego do bariery wygląd...

źródło: THlgJk

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję pewną ulgę, że akurat będę poza domem przez weekend.

Przynajmniej nie ma pokusy by zamknąć oczy i kupować na fali hype. Można spokojnie poczekać aż bitewny pył opadnie, ciała spłyną rzeką i na spokojnie ocenić po premierze czy remake jest warty wydania pieniędzy.

W przeciwnym razie już pewnie bym pękł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach