Wszystko
Najnowsze
Archiwum
czy jesteś ekspertem od zjednoczeń oka innosa
- tak 72.7% (16)
- nie 27.3% (6)

@ada_lovelace: mój ulubiony obóz
- 5
Co z nowym numerem tygodnika Nowiny z Doliny? Powinien wyjść wczoraj, a tu cisza.
Człowiek specjalnie zamówił prenumeratę, wydał ostatnie bryłki rudy ciężko zarobione w kopalni, a teraz nie ma co czytać, gdy po całym dniu użerania się z pełzaczami i magnatami jest w końcu chwila wytchnienia przy ognisku i smażonym udźcu ze ścierwojada.
@bary94pl mam nadzieję, że Lewus i Ryżowy Książę nie zagonili Cię do roboty przy roznoszeniu wody zbieraczom
Człowiek specjalnie zamówił prenumeratę, wydał ostatnie bryłki rudy ciężko zarobione w kopalni, a teraz nie ma co czytać, gdy po całym dniu użerania się z pełzaczami i magnatami jest w końcu chwila wytchnienia przy ognisku i smażonym udźcu ze ścierwojada.
@bary94pl mam nadzieję, że Lewus i Ryżowy Książę nie zagonili Cię do roboty przy roznoszeniu wody zbieraczom
- 3
#gothic
Winnica Valerio to chyba moja ulubiona lokacja z KM. Taka swojska atmosfera tam panuje.
W dodatku npce mają w niej fajną rutynę, w której siedzą przed rożnem, piją piwko, rozmawiają i jeden gra na gitarce.
Winnica Valerio to chyba moja ulubiona lokacja z KM. Taka swojska atmosfera tam panuje.
W dodatku npce mają w niej fajną rutynę, w której siedzą przed rożnem, piją piwko, rozmawiają i jeden gra na gitarce.
@Wimix21:
genialny soundtrack jest w winnicy
genialny soundtrack jest w winnicy
- 4
#gothic
Z Gothic remake to ja się czuję trochę, jak z taką dupeczką fejkową z neta, pod którą podszywa się jakiś gość i kolejny raz mi pisze, że kiedyś na pewno się z nią spotkam, ale na razie potrzebuje 5 dyszek, ale w zamian wyśle mi zdjęcie w majteczkach.
Z Gothic remake to ja się czuję trochę, jak z taką dupeczką fejkową z neta, pod którą podszywa się jakiś gość i kolejny raz mi pisze, że kiedyś na pewno się z nią spotkam, ale na razie potrzebuje 5 dyszek, ale w zamian wyśle mi zdjęcie w majteczkach.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bractwo, droga sniącego to najlepszy mod o innej historii w jaki grałem jesli chodzi o mod, który nie dzieje się w nowym świecie,
Górnicza dolina wygląda tak jak powinna wyglądać w każdym ddonie gdzie bramy Bezimiennym. Jest wiele zauważalnych zmian,zwłascza w Nowym Obozie czy Obozie bractwa i nie wygląda to jak z othello, gdzie GD wygląda jak gothic 3 plus skyrim przez acess violation.
No i co najwazniejsze: poziom trudności. Niestety, chyba
Górnicza dolina wygląda tak jak powinna wyglądać w każdym ddonie gdzie bramy Bezimiennym. Jest wiele zauważalnych zmian,zwłascza w Nowym Obozie czy Obozie bractwa i nie wygląda to jak z othello, gdzie GD wygląda jak gothic 3 plus skyrim przez acess violation.
No i co najwazniejsze: poziom trudności. Niestety, chyba
źródło: GothicUp_BractwoDrogaSniacego_thumbnail_2
Pobierz@Jarkendarion: panie, jak po 6h rozgrywki nie wywalam się na losowym wilku poza bramą miasta, to czy ja w ogóle gram?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@voov100: Ja gdy wywalm się na losowym wilku, gdy build postaci idzie za wolno przez wymagania skryptów to robię bmarvinb cheat god i 400000 siły ¯\(ツ)/¯ fabuła ma iśc dalej
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Glimpse0fTheFuture: Hagen to postać tragiczna. Cokolwiek by nie zrobił i tak byłby przegranym. No ale mógł choćby zaorać bunt Onara dla przykładu, wiele by to nie kosztowało a satysfakcja nieoceniona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glimpse0fTheFuture andre ściąga mandaty dla hagena a hagen się obija udając że coś robi, w między czasie garond którego hagen nigdy nie lubił zdycha w górniczej dolinie wraz z sobie wiernymi ludźmi. Hagen to polityk
- 2
#gothic
Jak nazywał się taki krótki 1:30-2 godzinny mod do Gothica, w której grało się łysym strażnikiem świątynnym, a akcja toczyła się w jakichś katakumbach/podziemiach? Kojarzy ktoś? Taki mroczniejszy mod.
Jak nazywał się taki krótki 1:30-2 godzinny mod do Gothica, w której grało się łysym strażnikiem świątynnym, a akcja toczyła się w jakichś katakumbach/podziemiach? Kojarzy ktoś? Taki mroczniejszy mod.
- 21
@Jarkendarion: mmm returning
konto usunięte via Wykop
- 0
@Jarkendarion: co?
- 24
- 24
źródło: temp_file7636650210956354856
Pobierz@Mirek224 powinno być Bezimieneczku
- 5
@Mega_Smieszek
Ten mem chyba jest nawiązaniem do Gothic Prawdziwa Historia gdzie Bezimienny był nazywany Burym Zenkiem
Ten mem chyba jest nawiązaniem do Gothic Prawdziwa Historia gdzie Bezimienny był nazywany Burym Zenkiem
- 30
źródło: 1000019706
PobierzJestem biedakiem
#gothic
#gothic
źródło: hjfghfdg562345235fdscvcx
Pobierz@szyderczy_szczur: nie mam tyle złota
- 2
@Antybristler: bryłek*
- 185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nareszcie (。◕‿‿◕。)
Modyfikacja bractwo, droga do wolności doczekała się spolszczenia (。◕‿‿◕。)
https://gothic.org.pl/news/modyfikacja-bractwo-droga-sniacego-po-polsku/
#gothic
Modyfikacja bractwo, droga do wolności doczekała się spolszczenia (。◕‿‿◕。)
https://gothic.org.pl/news/modyfikacja-bractwo-droga-sniacego-po-polsku/
#gothic
źródło: GothicUp_BractwoDrogaSniacego_Galeria_11
Pobierz


























to powinno lecieć na eurowizji