Nie interesuję się polityką, ale mam nadzieję, że Dariusz Matecki pozwie TVN24 za publikowanie jego zdjęć przerobionych w AI. Przecież on tak nie wygląda! Jest szczupły i ma bardzo wyraźnie zarysowaną szczękę. Wiem, bo widziałem w jego mediach społecznościowych.
PiS i TV Republika j----i program SAFE po całości: niemiecka dominacja, powrót III Rzeszy wiadomo
„Gazeta Polska”, której redaktorem naczelnym jest Sakiewicz z Republiki, czyli zwykła pisowska kukła, dzisiaj wydaje numer, w którym pisze, że polska fabryka samolotów upada przez Tuska, bo ten nie dał jej pieniędzy z SAFE. Tych samych pieniędzy, które trzeba teraz brać bokiem, bo kibol to zawetował
To jak już cały wykop #podrozujzwykopem #podroze Wrzuca fotki z Azji i Ameryki północnej, to ja wrzucę oceanu przy pustyni z Ameryki południowej. Zdjęcie z wczoraj. Dzisiaj jestem w blisko Amazonii.
@lubie-sernik w Tajlandii spróbuj pad kra Pao. Klasyka. Jakbyś chcial mi zrobić prezent, to przywieź mi nasiona Holly basil. Sam nie przywiozłem, bo nie wiedziałem, że w Polsce tych oryginalnych nie kupię.
AI to takie trochę nowe krypto. Wystarczyło wejść nawet około 2021 i wziąć nobrainery i zyski byłyby następujące: NVDA - 1196% AMD - 516% ASML - 136% TSM - 260%
#latwogang Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡°͜ʖ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
@Szychasekk: Jak jesteś właścicielem fundacji. Nawet takim Solorzem czy innym miliarderem to tylko dziurawe buty i worek pokuty. Inaczej wykopki cię zgnoją.
Jesteście niesamowici xD Ciężko się dziwić, że ten portal upada skoro takie wpisy zdobywają tu poklask. Nikt normalny nie chce siedzieć z toksykami, którym nic się nie podoba i narzekają na cały świat. A problem jest znacznie bliżej niż im się wydaje...
W każdym mieście, wsi, ludzie krzyczą dokładnie to samo i zachowują się tak samo. To są k*rwa NPC z prostym algorytmem, a my żyjemy w symulacji. Albo tylko ja? #latwogang
@otonavauni: dziękuję za tą dogłębną analizę behawioralną. Prawda jest jednak inna. Masz rację - żyjesz w symulacji. W symulacji bycia idiotą. I grasz główną rolę.
Zbieraj dalej plusy od aspołecznych przegrywów hejtując wszystko wokół, a odblokujesz wszystkie "acziwmenty".
Mały leśny łowca. Kotek rudy (Prionailurus rubiginosus) jest najmniejszym dzikim kotem w Azji i zarazem jednym z najmniejszych dzikich kotów świata. Dorosłe osobniki bywają niewiele większe od kilkumiesięcznego kota domowego i często ważą zaledwie około kilograma. Gatunek ten żyje w Indiach, Nepalu i na Sri Lance.
Kotek rudy preferuje suche i wilgotne lasy liściaste oraz skaliste tereny porośnięte gęstą roślinnością. Niewiele wiadomo o jego zachowaniu w środowisku naturalnym - jest
źródło: 1000008598
Pobierz