Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HuLLaJNoGa

HuLLaJNoGa

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6130
  • Znaleziska 1449
  • Mikroblog 4681
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 19
delulusional
delulusional
wczoraj, 03:05:35
  • 928
prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolony?
brauniarze, konfiarze, pisiory szczęśliwi?

Was trzeba do Choroszczy, a nie do polityki
delulusional - prawacki szur grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

batyr zadowolo...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa wczoraj, 13:11:32 via Wykop
  • 1
@delulusional: nie spodziewalem sie jakiegos dziadka xD
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 15.06.2026, 16:48:32
  • 0
Mam problem na początku drugiego rozdziału. Jestem w starym obozie i od Kruka dostalem questa, zeby pogadac z cainem. Przychodze do obozu i ochroniarz Kaloma mowi, ze nie ma caine. Pogadalem z Kalomem jak jeszcze byl w okolicach swojego łózka i nie chce juz w ogole ze mna gadac. Nie aktywowal sie quest z zaginionym uczniem. Save'u zadnego nie mam aby wczytac przed tym jak gadalem z kalomem przy jego łóżku. Juz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
15.06.2026, 17:34:17 via Wykop
  • 0
@Qwero: znalazlem tam obrazek opuszczonej kopalni. Dalej kalom nie chec ze mna gadac i nie mam questa
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
15.06.2026, 17:40:17 via Wykop
  • 0
@Qwero: tez nie chce ze mna gadac. Lester to samo.
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
15.06.2026, 17:56:00 via Wykop
  • 0
@Qwero: oooo bez kitu sprobuje jeszcze urokiem. Jak nie zadziala, to od nowa cisne. Achieva za dolaczenie do starego obozu mam takze cos sie wbilo xD
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
16.06.2026, 16:13:38 via Wykop
  • 0
@Qwero: liczylem na te autosave'y

Niestety nic nie zadzialalo.
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.06.2026, 19:19:12
  • 4
#gothic #gothicremake
Mówcie, co chcecie, ale mnie ten mechanizm skrzynek się podoba. Tutaj zapiski do skrzyni Rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #gothic #gothicremake
Mówcie, co chcecie, ale mnie ten me...

źródło: IMG_1407

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 13.06.2026, 23:11:19 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: podobnie robie, tylko ja sobie zaznaczam, które zamki jak reaguja np pisze
1. 3 same 4 opp
2. free
3. 2 same
4. free
same to znaczy ze zamek porusza sie w ta sama strone co zaznaczony zamek, a opp to w przeciwna
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 11.06.2026, 19:51:40
  • 0
mam adapter do bluetooth podlaczony do kompa. Od godziny morduje sie z różnymi chatami AI, zeby jakos ukryc moje urządzenie przed innymi, ale nic nie działa. Jestem pewien, ze jeszcze pare dni temu nie byłem widoczny dla innych urządzeń. Używam tylko, zeby podlaczyc pada od xboxa.

#gry #bluetooth #pcmasterrace #windows
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
11.06.2026, 20:56:28 via Wykop
  • 0
@kacappylon: a padem bede sie laczyl telepatycznie? :D
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 10.06.2026, 19:18:29
  • 0
Od jakiegos czasu jak gram na padzie xboxowym na PC przez bluetooth to po jakiejs godzinie gry zaczynaja mi spadac fpsy w momencie gdy sie ruszam postacią za pomoca pada. Jak tylko chwyce myszke i klawe to gra chodzi perfekcyjnie plynnie. To nie dzieje sie tylko w jednej grze, bo juz na pewno na dwoch grach testowalem i to sie dzieje. Za pierwszym razem myslalem, ze po prostu jakis patch w grze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
10.06.2026, 19:20:55 via Wykop
  • 0
@Tired_: no nie. Pierw to mialem na diablo, a teraz na gothicu.
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa
Autor
10.06.2026, 21:52:31 via Wykop
  • 0
@Oseghe: ale to jak na bluetooth grales czy na kablu?
@Akatrosh bo ja wlasnie gralem 1.5h na kablu i ani sladu po tych objawach co mialem na bluetooth.
@Biuakke wczoraj aktualizowalem i nie pomoglo.
  • Odpowiedz
AnonymousDev
AnonymousDev
08.06.2026, 11:52:30
  • 0
Robimy check - przyznawać się, kto popyla w zbroi Gomeza?
#gothic

Używacie pancerza Gomeza?

  • Tak, skoro się da, to jest to kanoniczne 32.6% (29)
  • Nie, to jest cheatowanie 67.4% (60)

Oddanych głosów: 89

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 08.06.2026, 14:07:08 via Wykop
  • 2
@AnonymousDev: psucie sobie gry. Tak samo jak ludzie sobie brali miecz blizny na poczatku gry.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
08.06.2026, 12:03:37
  • 5
#gothic kurla zrobiliscie mi chetkie aby popykac goticzka może se zainstaluje orginał bo remake to jak stanieje do stówki to kupie se
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 08.06.2026, 14:06:25 via Wykop
  • 1
@hapidoggo: gdzie? na instant gaming gdzie cena jest podawana bez 23% podatku? xD
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan
08.06.2026, 12:39:23
  • 0
Cos wiadomo o remaku nocy kruka?
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 08.06.2026, 13:52:37 via Wykop
  • 1
@Imperator_Wladek: pozdrowienia od Iana
  • Odpowiedz
KKomrade
KKomrade
08.06.2026, 13:37:04
  • 0
Imo to przesadzili z cenami ulepszeń zbroi jestem w 2 rozdziale i jeszcze nie ulepszyłem zbroi Cienia bo większość rudy pochłaniają mi umiejętności a zaraz będzie awans na strażnika i nowa zbrojka
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 08.06.2026, 13:39:33 via Wykop
  • 6
@KKomrade: zawsze ten lepszy pancerz cienia wymagał duzej ilosci rudy. Poki gry sie na pamiec nie znalo, to ciezko bylo zarobic w klasycznym gothicu na ten ulepszony pancerz cienia
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 07.06.2026, 13:42:39
  • 1
myślicie, że na 16gb ramu i5-9400f i rtx 5050 bedzie grywalny remake? xD
#gothic #pcmasterrace
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10129
10129
07.06.2026, 13:52:08 via Wykop
  • 0
@HuLLaJNoGa: w FHD na średnich pewnie tak
  • Odpowiedz
Niss
Niss
06.06.2026, 07:40:07
  • 13
Ale z tym, że nie można się przespać w losowej chacie to mnie zaraz p--------i

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 06.06.2026, 08:08:18 via Wykop
  • 1
@Niss: w kronikach myrtany wlasnie to zrobili i bardzo dobrze. Ludzie chomikuja jedzenie zamiast sie nim leczyc, bo ciagle sobie spia, a potem sie budzisz pod koniec gry w 300 dniu w dzienniku xD
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
05.06.2026, 13:34:23
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 05.06.2026, 13:45:18 via Wykop
  • 0
no i cyk! przez pol roku robic nie musi. Wpłacać więcej na kickstarterze!
  • Odpowiedz
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 04.06.2026, 09:31:24
  • 9
Eden to zajebista reklama dla gothica remake xD jak zobaczylem jak wyglada prawdzwiwe gowno, to taki remake, to jest arcydzielo. Nie interesuje mnie co ile bylo robione. Jak mieli gowno do pokazania, to trzeba bylo je schowac dla siebie.
Jeszcze raz - dobra reklama dla gothica xD
#endofeden #gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1931

Kazachstan przekaże Gazprom Ukrainie.

Kazachstan przekaże Gazprom Ukrainie.

Sąd w Kazachstanie zezwolił na przymusowe wyegzekwowanie od rosyjskiego Gazpromu kwoty 1,4 mld dolarów na rzecz państwa Ukraińskiego. Kwota zostanie przekazana w postaci zasobów Gazpromu znajdujących się w Kazachstanie.

BArtus
z
bankier.pl
dodany: 22.05.2026, 08:22:03
  • 148
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazkacapow
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ekonomia
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 22.05.2026, 15:07:23 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: jakim cudem Hiszpania jest tak wysoko. Przeciez to jedzie tak krajem trzeciego świata, ze głowa mała.
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 16.05.2026, 23:01:35
  • 4
Jak Polska co roku zdobywa poo 100 pktow od widzów, tak w tym, jak byla szansa na podium to smierdzaca polonia nas zawiodla

#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
16.05.2026, 23:02:28 via Android
  • 0
@HuLLaJNoGa: Alicja ma dobry głos, ale staging i sama piosenka były słabe. Mnie ten wynik nie dziwi.
  • Odpowiedz
dzinkers
dzinkers
16.05.2026, 23:07:40 via Wypiek
  • 0
@HuLLaJNoGa bo Islandia i Irlandia były wyłączone ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

875

Sąd: Instagram, Facebook i YouTube były projektowane tak, żeby uzależniać dzieci

Sąd: Instagram, Facebook i YouTube były projektowane tak, żeby uzależniać dzieci

Ława przysięgłych uznała Meta i Google za odpowiedzialne za szkody wyrządzone 20-latce, która zaczęła korzystać z YouTubea jako 6-latka, a z Instagrama jako 9-latka.

Pan_od_Internetu
z
businessinsider.com.pl
dodany: 26.03.2026, 02:56:50
  • 141
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    usa
  • #
    prawo
  • #
    google
  • #
    facebook
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 07.04.2026, 14:07:17 via Wykop
  • 0
@JasnyBanan: tylko jakim cudem sąd jej przyznał racje. CO to za chory świat

3057

Izraelscy żołnierze torturowali rocznego chłopca, aby wymusić zeznania od ojca

Pokaż treści 18+

Izraelscy żołnierze torturowali rocznego chłopca, aby wymusić zeznania od ojca

Izraelscy żołnierze torturowali rocznego chłopca w centralnej Gazie, aby zmusić jego ojca do przyznania się podczas przesłuchania. Żołnierze torturowali dziecko na oczach jego ojca przypalali jego nogę papierosami, kłuli go i wbijali gwoździe w nogę, co potwierdza raport medyczny.

chrzczonki
z
trtworld.com
dodany: 23.03.2026, 18:24:42
  • 222
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 23.03.2026, 22:23:52 via Wykop
  • 4
@roman999: różnica jest taka, ze wtedy byli oni mordowani, a to niedobre jest

485

55 tysięcy pracowników i zero dialogu. W Dino walczą o lepsze warunki pracy.

55 tysięcy pracowników i zero dialogu. W Dino walczą o lepsze warunki pracy.

Niskie wynagrodzenia, za mała obsada sklepów, brak świadczeń socjalnych i ogólne przeciążenie pracą - lista zarzutów wobec zarządzających pochodzącą z wielkopolskiego Krotoszyna sieci sklepów Dino jest długa. W zatrudniającej blisko 55 tys. pracowników firmie trwa spór zbiorowy. Pracownicy walczą o

XeNinja
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 20.03.2026, 16:51:19
  • 144
  • #
    dino
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gielda
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    gospodarka
HuLLaJNoGa
HuLLaJNoGa 21.03.2026, 12:07:37 via Wykop
  • 2
@adam-gancarczyk: W biedronce może sielanki nie ma, ale pieniądze są dobre.

15

Dlaczego Hitler nienawidził Żydów

Pokaż treści 18+

Dlaczego Hitler nienawidził Żydów

Sprawdźmy co było przyczyną wszelakich represji na żydach

HuLLaJNoGa
z
youtube.com
dodany: 18.03.2026, 14:59:55
  • 5
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    zydzi
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Jacks

  • DotA B+ Broodwar C+
  • Aiur
  • http://iccup.com/en/starcraft/gamingprofile/.C.H.W.D.P..html

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.06.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 16.08.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.08.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking