Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@Panjanpan: Mimo że obecnie to już raczej ze mnie weekendowy gracz. To szalenie tęsknię za czasami czasopism branżowych
@Panjanpan: wiem wiem, ale to już nie to samo. W zeszłym roku kupiłem sobie do samolotu jakiś numer cd action to wyglądał jak broszura reklamowa. Nie będę ukrywał że tęsknię za czasami cd action albo play i pełniaków na plytach. To se ne vrati...
- 1
- 3
@kubinka0505
Zwłaszcza jedynka wygląda jak niedokończona np. dużo pustego miejsca w Nowym Obozie, bandyci Quentina, pełno pustych jaskiń, lokacje jak wieża Mgieł bez znaczącego wpływu na fabułę itd. Dwójka jest najbardziej dopracowana że wszystkich części ale brakuje mi też kilku rzeczy:
- powinna być możliwość udania się 3 raz do Górniczej Dolny razem z Hagenem i walka z orkami
-wycięcie 1/3 kolonii, a lokalizacja bagiennego smoka to już wogole jest bez
Zwłaszcza jedynka wygląda jak niedokończona np. dużo pustego miejsca w Nowym Obozie, bandyci Quentina, pełno pustych jaskiń, lokacje jak wieża Mgieł bez znaczącego wpływu na fabułę itd. Dwójka jest najbardziej dopracowana że wszystkich części ale brakuje mi też kilku rzeczy:
- powinna być możliwość udania się 3 raz do Górniczej Dolny razem z Hagenem i walka z orkami
-wycięcie 1/3 kolonii, a lokalizacja bagiennego smoka to już wogole jest bez
@Mirek224: tu są dokumenty produkcyjne zebrane przez fandom:
https://gothicarchive.org/
Bractwo faktycznie miało mieć ogromne drzewo na środku, służące za budynek. Nawet się chyba screen/art ostał, z którejś bety gry. O drugiej przełęczy wiemy od kilku lat (w wersji na Switcha usunęli ten kamień), tamtędy idą skazańcy w intrze. Ale część rzeczy pierwszy raz na oczy widzę. Może coś jest na rzeczy, może zmyślone. Fakt, że post jest z 2016 (czyli
https://gothicarchive.org/
Bractwo faktycznie miało mieć ogromne drzewo na środku, służące za budynek. Nawet się chyba screen/art ostał, z którejś bety gry. O drugiej przełęczy wiemy od kilku lat (w wersji na Switcha usunęli ten kamień), tamtędy idą skazańcy w intrze. Ale część rzeczy pierwszy raz na oczy widzę. Może coś jest na rzeczy, może zmyślone. Fakt, że post jest z 2016 (czyli
- 1
- 7
@Uuroboros: ehh piękne to były przeróbki, już nigdy dla nas nie będzie dane
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirasKo-Kalwario: jak szybko biegniesz to mozna
@mirasKo-Kalwario: przecież przez barierę można było wejść, gorzej z wyjściem
Jaki addon według was najlepiej uzupełnia górniczą dolinę w gothic 2 ? #gothic
Jaki addon
- Stary returning rebalance 8.3% (1)
- New Balance 41.7% (5)
- Kowal bezimienny bohater 16.7% (2)
- Nostalgic edition 16.7% (2)
- Global mod 0% (0)
- Unnamed 16.7% (2)
@Jarkendarion: wersji jest dużo, na sefarisie masz chyba 3, wersja de, wersja angielska i wersja rosyjska, każdy z tych modów to zupełnie inny lhiver, na innych forach masz więcej wersji, chyba na the modders będzie większość.
@Jarkendarion: Polecam L'Hiver Marcello pl, poziom trudności do wyboru.
konto usunięte via Wykop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
#gothic
Gdyby nic nie wyszło na temat braku postępów prac nad dziejami khorinis, to nadal byłaby narracja, że są w fazie produkcji, a drzewa są nadal przesuwane o kilka centymetrów i silence silence 2030 zrub mi louda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby nic nie wyszło na temat braku postępów prac nad dziejami khorinis, to nadal byłaby narracja, że są w fazie produkcji, a drzewa są nadal przesuwane o kilka centymetrów i silence silence 2030 zrub mi louda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 19
- 1
#gothic
Tak jak teraz sobie przechodzę nostalgic edition, to bardzo pozytywnie oceniam tego moda na chwilę przed dotarciem do Jarkendaru. Do tej pory jakieś kosmetyczne zmiany raczej, więcej zbroi, większa różnorodność estetyczna i w sumie to jest na ten moment to czego oczekiwałem, czyli coś co jest gothiciem 2 i nie zaburza całości, a jedynie trochę wypełnia. Przechodzę bezgildijnie, z pomocy towarzyszy nie korzystam. Zobaczy się jak będzie później to
Tak jak teraz sobie przechodzę nostalgic edition, to bardzo pozytywnie oceniam tego moda na chwilę przed dotarciem do Jarkendaru. Do tej pory jakieś kosmetyczne zmiany raczej, więcej zbroi, większa różnorodność estetyczna i w sumie to jest na ten moment to czego oczekiwałem, czyli coś co jest gothiciem 2 i nie zaburza całości, a jedynie trochę wypełnia. Przechodzę bezgildijnie, z pomocy towarzyszy nie korzystam. Zobaczy się jak będzie później to
@Wimix21: Przechodząc nostalgic byłem miło zaskoczony, ale zrobili strasznie biednie górniczą dolinę Mimo, że wszystko dodali to wieje nudą w terenie. Albo orkowie albo pustka.
Addon kowal bezimienny bohater zrobił to lepiej.
Addon kowal bezimienny bohater zrobił to lepiej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 6
#gothic
Wczoraj zostawiłem sobie jaskinie Grega na potem, po czym o niej zapomniałem i poszedłem do Dextera, zapisałem grę po zabiciu go i sobie przypomniałem, że Greg się pojawia i jest już po queście z jaskinią. Teraz mi to cały czas chodzi po głowie xd. Najlepiej by było od nowa grę odpalić xD
Wczoraj zostawiłem sobie jaskinie Grega na potem, po czym o niej zapomniałem i poszedłem do Dextera, zapisałem grę po zabiciu go i sobie przypomniałem, że Greg się pojawia i jest już po queście z jaskinią. Teraz mi to cały czas chodzi po głowie xd. Najlepiej by było od nowa grę odpalić xD





























#gothic
@Jarkendarion ma swoje życie, szkoda tylko że nie rozpieszcza widowni.