Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 0
@ppooii: Przecież nikt tego jeszcze nie przeszedł od deski do deski XD A na razie na Steamie wszystkie pozytywne oceny to zlot boomerów z 1 godziną spędzoną w grze ale TO GOTICZEK, c--j tam, że crashuje co 5 minut, AUTHENTIC EXPERIENCE XD
@xXxV4r3l5ExXx: Steam powinien wprowadzić jakiś minimalny czas spędzony w grze żeby móc dać ocenę, bo potem ktoś spojrzy na "Bardzo pozytywne" i kupi g---o w worku.
#gothic k---a tak oglądam streama bo sam nie mam gry i nie rozumiem jak tutaj na tagu czy na czacie jest takie darcie łacha z tej gry. Ruszyli nasze drewniane 26 letnie g---o i zrobiło z tego średniaka na nowe czasy. Ja bym osobiście chętnie kupił i zagrał
- 1
@Ruchenstein-Boltzman: no nasze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak mi się przynajmniej wydaje. Prawdziwy homogoczikowiec po rosktu się cieszy z lepszych tekstur przepięknych mężczyzn
@robert-kuzba: Chudick
#gothic
haha ta gra wyglada gorzej na max detal niz wiesiek 3 10 lat temu na srednich.... szkoda mi fanow gothica
haha ta gra wyglada gorzej na max detal niz wiesiek 3 10 lat temu na srednich.... szkoda mi fanow gothica
Każda normalna osoba to raczej oczekiwała
@dzwoni_kuzyn: Chyba odklejency którzy nie widzieli burdelu który się dział przy developmencie tej gry
Gothic nigdy nie był wybitną grą, tylko średniakiem z kilkoma wyróżniającymi ją cechami.
- 1
Najdziwniejszy bug jaki na razie miałem to z Mordragiem jego animacja strugania drewna spowodowała że fpsy spadły z 60 do 8 xD
#gothic
#gothic
@KKomrade: pocieranie mocno drewna wytwarza ogień
- 27
#kiszak #gothic #gothicremake #gry #pdk
Szacun Alkimia za ten acziwment, po to goticzka kupowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szacun Alkimia za ten acziwment, po to goticzka kupowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: goticacziwment
Pobierz@mamracjewieszotym: Jeszcze nie spotkałem się z rimejkiem który funem przewyższałby pierwsze wydanie gry. Classic > remake zawsze.
Mimo wszystko minęło już tyle lat od premiery, że fajnie jest zobaczyć kolonię w świeżym wydaniu.
Mimo wszystko minęło już tyle lat od premiery, że fajnie jest zobaczyć kolonię w świeżym wydaniu.
- 1
Pograłem godzinkę. Wydajność słaba. Musiałem na 7900XT zejść z ustawień Gothic na wysokie i posiłkować się FSR4 by dobić do ~55 klatek w 4k. Frame generation je podwaja do setki i gra się znośne. Graficznie bardzo nierówno. HDR jakiś taki ciemny. Piękne visty połączone z maślanymi teksturami, fajne modele połączone ze słabymi animacjami. Na plus - walka i sterowanie są znośne! Dzięki unikom jeszcze mnie nic nie dziobnęło. Miła zmiana po Crimson
#gothic Marvin F8 działa?
- 12
Utraciłem wszystkie zapisy po 1.5h gry
#gothic
#gothic
- 1
@K-S-: To jest nas dwóch :)
@Okaz_prawilnosci:
To nie była żadna reinkarnacja śniącego, nawet chyba bjorn o tym mowil kiedys. Ot, smok ozywieniec, wybraniec beliara
To nie była żadna reinkarnacja śniącego, nawet chyba bjorn o tym mowil kiedys. Ot, smok ozywieniec, wybraniec beliara
- 1
@Vezz: czyli niepowiązane, dzięki
- 0

- 0
Próbował ktoś to odpalić na kompie lekko poniżej wymagań, np. na FullHD? Jest sens próbować? xD
CPU i RAM spełnia zalecane wymagania, ale GPU lekko poniżej minimul - RX 6650 XT zamiast RX 6700 XT
#gothic
CPU i RAM spełnia zalecane wymagania, ale GPU lekko poniżej minimul - RX 6650 XT zamiast RX 6700 XT
#gothic
Po 20 minutach krecenia się w kółko już znalazłem kilka lokacji które są na później,
Pomijająć optymalizacje to czuć napracowanko, przynajmniej na teraz
#gothic
Pomijająć optymalizacje to czuć napracowanko, przynajmniej na teraz
#gothic


























#gothic
źródło: WhatsApp Image 2026-06-05 at 20.02.01
Pobierz