#gothic #gry
Dobra Pany bo juz pograliscie troche, jaka decyzja?

Jak sytuacja

  • Jest cacy, kupuj 40.9% (47)
  • No tak srednio bym powiedzial, czekaj 59.1% (68)

Oddanych głosów: 115

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ppooii: Przecież nikt tego jeszcze nie przeszedł od deski do deski XD A na razie na Steamie wszystkie pozytywne oceny to zlot boomerów z 1 godziną spędzoną w grze ale TO GOTICZEK, c--j tam, że crashuje co 5 minut, AUTHENTIC EXPERIENCE XD
  • Odpowiedz
#gothic k---a tak oglądam streama bo sam nie mam gry i nie rozumiem jak tutaj na tagu czy na czacie jest takie darcie łacha z tej gry. Ruszyli nasze drewniane 26 letnie g---o i zrobiło z tego średniaka na nowe czasy. Ja bym osobiście chętnie kupił i zagrał
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każda normalna osoba to raczej oczekiwała


@dzwoni_kuzyn: Chyba odklejency którzy nie widzieli burdelu który się dział przy developmencie tej gry
Gothic nigdy nie był wybitną grą, tylko średniakiem z kilkoma wyróżniającymi ją cechami.
  • Odpowiedz
Najdziwniejszy bug jaki na razie miałem to z Mordragiem jego animacja strugania drewna spowodowała że fpsy spadły z 60 do 8 xD
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mamracjewieszotym: Jeszcze nie spotkałem się z rimejkiem który funem przewyższałby pierwsze wydanie gry. Classic > remake zawsze.
Mimo wszystko minęło już tyle lat od premiery, że fajnie jest zobaczyć kolonię w świeżym wydaniu.
  • Odpowiedz
Pograłem godzinkę. Wydajność słaba. Musiałem na 7900XT zejść z ustawień Gothic na wysokie i posiłkować się FSR4 by dobić do ~55 klatek w 4k. Frame generation je podwaja do setki i gra się znośne. Graficznie bardzo nierówno. HDR jakiś taki ciemny. Piękne visty połączone z maślanymi teksturami, fajne modele połączone ze słabymi animacjami. Na plus - walka i sterowanie są znośne! Dzięki unikom jeszcze mnie nic nie dziobnęło. Miła zmiana po Crimson
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Próbował ktoś to odpalić na kompie lekko poniżej wymagań, np. na FullHD? Jest sens próbować? xD

CPU i RAM spełnia zalecane wymagania, ale GPU lekko poniżej minimul - RX 6650 XT zamiast RX 6700 XT

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jeśli ktoś to czyta, to wymagania są mocno zawyżone. Gra mi się domyślnie odpala na bardzo wysokich ustawieniach i działa znakomicie, żadnych przywieszek nie mam
  • Odpowiedz
Po 20 minutach krecenia się w kółko już znalazłem kilka lokacji które są na później,
Pomijająć optymalizacje to czuć napracowanko, przynajmniej na teraz
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach