@Whitee: gościa z mkwadrat akurat odkleiło w jednym z ostatnich rantów, ale widać, że się w-----l na rumuńskiego żywiołaka estrogenu i jego popleczników.
Jednak przyrównywanie problemów Cyberpunka na premierę do Gothica to sroga odklejka i chyba ktoś zapomina z czym się mierzył CP2077 na start. Crimson Desert ma źle zaimplementowane mechaniki? To zajebiście, Cyberpunk nie miał ich wcale i CDPR musiał pisać je od zera. Pomińmy marketing, OBIETNICE, budżet, czy
Potrzebuję waszej pomocy do próbki badawczej w ankiecie
Bez względu na gatunek i okoliczności, ile według was godzin potrzeba spędzić w grze żeby z czystym sumieniem powiedzieć "no, porządnie zagrałem w grę X", nie że "odpaliłem grę" ale też nie chodzi mi o to żeby przejść, ukończyć, zrecenzować, poznać.
Pytanie jest bardzo ogólnie, czysto teoretycznie załóżmy kolega cię pyta co tam ostatnio cię wciągnęło. Sięgasz pamięcią do swojego licznika godzin, od ilu spędzonych
Od ilu godzin spędzonych w grze która ci się podoba uznałbyś, że no - pograłem solidnie.
@ActiveekHere: myślę, że zdrowym progiem jest 20h i wzwyż. Odpowiedni czas by stwierdzić, że gra cię wkręciła i nie wyobrażam sobie przeznaczenia tylu godzin na tytuł, który nie oddziałuje na mój giereczkowy autyzm. ( ͡°͜ʖ͡°) Druga sprawa, że przy premierze wciągających tytułów zazwyczaj ustawiam sobie kalendarz tak, że p----------ę te 20h w kilka dni i poświęcam wtedy cały wolny czas na maraton.
rumuński żywiołak estrogenu pogonił młodą adeptkę ludologii bo tej się wymsknęło parę słów na temat incydentu rzeszowskiego? To ma ten luz w kwestii tego tematu, czy jednak nie do końca? #kiszak
@Ch0senIndygo: ja też bym mu pogratulował dedania na kretoszczurach, dużo zrobił dla początkujących fanów serii Gothic dla których ten przeciwnik może być problematyczny
uwielbiam jak kiszak mówi że w sumie to lubi krytykę i do niej sie odnosi ( ͡°͜ʖ͡°) ten kto próbował go merytorycznie kiedykolwiek skrytykować wie że za chwile pies zaif daje shadowbana na youtubie. Akolici o tym nie mają pojęcia bo tylko mu przyklaskują xD jaki to jest cwel a jego widzowie jeszcze gorsi #kiszak
@WaiKo: zabawne jak wspomina o tym, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Jednocześnie sam uprawia propagandę niespotykaną w polskim internecie, gdzie istnieje tylko jeden przekaz - z centrali. Każde odmienne zdanie jest szybko tłumione, czy to w postaci permów na twitchu, czy shadowbanów na yt. Goebbels by się nie powstydził. ( ͡º͜ʖ͡º)
#kiszak #bekazludologuff Kiszak serio myśli że komentarze na stimie to zemsta "gotikowców" za to że hejtuje ich grę? XD Tu nawet nie chodzi o to że pobił menela a następnie s--------ł do Rumuni by uniknąć konsekwencji. Inni gorsze rzeczy robili a nie są za to w żaden sposób rozliczani. Ludzie w internecie najbardziej nie lubią hipokrytów a Kiszak to idealny przykład zakłamanej osoby. Kiszak to jest Dis 2.0.
@RealnyMadrysta: Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że gdyby świry z sekty nie łapały się na ten ragebait, żart umarłby śmiercią naturalną. Po prostu zbanowałby permanentnie wszystkich śmieszków na czacie. ( ͡°͜ʖ͡°) Jednak psy rumuna nie potrafią przejść obok tej sentencji bez wylewu, więc koło toczy się dalej. Widownia, którą tak pięknie wytresował wyświadcza mu wilczą przysługę w tej kwestii.
@pizzanawynos: ale jak ostatnia edycja? A tak na serio to szacunek Miras, za całą organizację wydarzenia, poprzez klimacik, atrakcje jak i zebranie tylu chłopa. Ja mam problem ugadać 10 chłopa na LAN party w domku położonym w górach, bo każdemu zawsze coś wypadnie i 2-3 wypisze się.
Kurde bo wypadłem z obiegu ale czy ten Aureliusz który siedzi teraz na streamie Rumuna to ten sam który został przez niego ciśnięty przez pół godziny? XDDDD
Prawda jest taka, że Gothic remake pogrzebał nie tylko end of eden, ale i skeletal zabójcza szufla przy okazji. Przecież kaszakowi kompletnie siądzie psycha po tej wszechobecnej bece z niego przy okazji premiery Gothica i nigdy tego nie wyda. Gothiczek rumuna naruszył, Szkeletal wykona na nim finisher i tyle będzie z pogromcy Vampire Survivors xD
#kiszak Aureliusz sprzedaje kiszakowi posty z Twittera i z wykopu? Ewidentnie chłop nie rozumie ze gdyby nie wykop i Twitter to dalej by Kiszak go uważał za nieudacznika co nic w życiu nie osiągnął który nie potrafi pisać recenzji (a może dalej uważa). Kiszak nie żałuje tego co zrobił świadczy o tym pierwsza reakcja, natomiast przekopa jaką dostał za te słynne 26 minut wpłynęła na to że dziś już nie
#kiszak @MagicznyKarp patrząc po tym co wrzucasz i na co on narzeka to ewidentnie on dowala się do rzeczy na siłę. Chce tylko zaznaczyć, że to nie jest obiektywność ani rzetelność którą on tak hołduje, więc przeciwnie jest strasznie stronniczy nastawiony negatywnie kierujący się zyskiem by natrzepać jeszcze więcej wyświetleń na sączeniu jadu
@Mistrzwstrzemiezliwosci: rumuński żywiołak estrogenu po prostu zatraca się w swojej idei „płynięcia pod prąd” z popularnymi opiniami dotyczącymi niektórych serii gier. Uderza w Goticzka i Wiedźmina wiedząc jak bardzo oddany fandom mają obie serie w Polsce, a że liczą się tylko szekle to nie ważne jak mówią - ważne, że mówią.
Jednak przebywanie dłużej na tym tagu daje do zrozumienia, że żaden z niego nonkonformista, a zwykła chorągiewa i po
https://x.com/mkwadratpodcast/status/2066540083839209807
źródło: image
PobierzJednak przyrównywanie problemów Cyberpunka na premierę do Gothica to sroga odklejka i chyba ktoś zapomina z czym się mierzył CP2077 na start. Crimson Desert ma źle zaimplementowane mechaniki? To zajebiście, Cyberpunk nie miał ich wcale i CDPR musiał pisać je od zera. Pomińmy marketing, OBIETNICE, budżet, czy