Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ch0senIndygo

Ch0senIndygo

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1748
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1748
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
MagicznyKarp
MagicznyKarp
13 godz. i 28 min temu
  • 22
#kiszak Widzę że akolici powtarzają słowo w słowo to co "wielki pan powie", nawet jeśli to jest największa głupota, xD

https://x.com/mkwadratpodcast/status/2066540083839209807
MagicznyKarp - #kiszak Widzę że akolici powtarzają słowo w słowo to co "wielki pan po...

źródło: image

Pobierz
MagicznyKarp - #kiszak Widzę że akolici powtarzają słowo w słowo to co "wielki pan po...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 9 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@Whitee: gościa z mkwadrat akurat odkleiło w jednym z ostatnich rantów, ale widać, że się w-----l na rumuńskiego żywiołaka estrogenu i jego popleczników.

Jednak przyrównywanie problemów Cyberpunka na premierę do Gothica to sroga odklejka i chyba ktoś zapomina z czym się mierzył CP2077 na start. Crimson Desert ma źle zaimplementowane mechaniki? To zajebiście, Cyberpunk nie miał ich wcale i CDPR musiał pisać je od zera. Pomińmy marketing, OBIETNICE, budżet, czy
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 12.06.2026, 17:34:51
  • 16
widzowie ale on ma luz hehe 😜

#kiszak
Ch0senIndygo - widzowie ale on ma luz hehe 😜 

#kiszak

źródło: IMG_1810

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyKarp
MagicznyKarp
12.06.2026, 17:38:11 via Wykop
  • 7
@Ch0senIndygo: Ciekawe czy przy tym filmiku coś napisze, xD

https://www.youtube.com/watch?v=7iRlEwkxFy4
MagicznyKarp - @Ch0senIndygo: Ciekawe czy przy tym filmiku coś napisze, xD

https://w...
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
12.06.2026, 17:52:57 via Wykop
  • 3
@Ch0senIndygo:
Wszyscy go tam cisna XD
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
11.06.2026, 16:44:19
  • 2
Potrzebuję waszej pomocy do próbki badawczej w ankiecie

Bez względu na gatunek i okoliczności, ile według was godzin potrzeba spędzić w grze żeby z czystym sumieniem powiedzieć "no, porządnie zagrałem w grę X", nie że "odpaliłem grę" ale też nie chodzi mi o to żeby przejść, ukończyć, zrecenzować, poznać.

Pytanie jest bardzo ogólnie, czysto teoretycznie załóżmy kolega cię pyta co tam ostatnio cię wciągnęło. Sięgasz pamięcią do swojego licznika godzin, od ilu spędzonych

Od ilu godzin spędzonych w grze która ci się podoba uznałbyś, że no - pograłem solidnie.

  • 2h 3.9% (6)
  • 5h 7.1% (11)
  • 8h 7.1% (11)
  • 12h 13.0% (20)
  • 20h 25.3% (39)
  • 35h 11.7% (18)
  • 50h 16.2% (25)
  • 100h+ 15.6% (24)

Oddanych głosów: 154

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 11.06.2026, 17:43:56 via Wykop
  • 8
@ActiveekHere: myślę, że zdrowym progiem jest 20h i wzwyż. Odpowiedni czas by stwierdzić, że gra cię wkręciła i nie wyobrażam sobie przeznaczenia tylu godzin na tytuł, który nie oddziałuje na mój giereczkowy autyzm. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga sprawa, że przy premierze wciągających tytułów zazwyczaj ustawiam sobie kalendarz tak, że p----------ę te 20h w kilka dni i poświęcam wtedy cały wolny czas na maraton.

Inną kwestią
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 11.06.2026, 08:11:51
  • 45
rumuński żywiołak estrogenu pogonił młodą adeptkę ludologii bo tej się wymsknęło parę słów na temat incydentu rzeszowskiego? To ma ten luz w kwestii tego tematu, czy jednak nie do końca? #kiszak
Ch0senIndygo - rumuński żywiołak estrogenu pogonił młodą adeptkę ludologii bo tej się...

źródło: biszak

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232
11.06.2026, 08:54:48 via Wykop
  • 19
@Ch0senIndygo: spokojnie, zaraz zostanie zaproszona na streama jak ten koleś od 26 minutowego rantu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 10.06.2026, 15:41:07
  • 16
ilość casuali i dadgamerów dziękujących kiszakowi w najnowszym, smutnym filmie przekracza krytyczne stężenie #kiszak
Ch0senIndygo - ilość casuali i dadgamerów dziękujących kiszakowi w najnowszym, smutny...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
10.06.2026, 16:09:43 via Android
  • 6
@Ch0senIndygo: ja też bym mu pogratulował dedania na kretoszczurach, dużo zrobił dla początkujących fanów serii Gothic dla których ten przeciwnik może być problematyczny
  • Odpowiedz
WaiKo
WaiKo
09.06.2026, 23:47:24
  • 41
uwielbiam jak kiszak mówi że w sumie to lubi krytykę i do niej sie odnosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten kto próbował go merytorycznie kiedykolwiek skrytykować wie że za chwile pies zaif daje shadowbana na youtubie. Akolici o tym nie mają pojęcia bo tylko mu przyklaskują xD jaki to jest cwel a jego widzowie jeszcze gorsi
#kiszak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 10.06.2026, 03:44:12 via Wykop
  • 5
@WaiKo: zabawne jak wspomina o tym, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Jednocześnie sam uprawia propagandę niespotykaną w polskim internecie, gdzie istnieje tylko jeden przekaz - z centrali. Każde odmienne zdanie jest szybko tłumione, czy to w postaci permów na twitchu, czy shadowbanów na yt. Goebbels by się nie powstydził. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
10.06.2026, 03:08:35
  • 13
#kiszak #bekazludologuff Kiszak serio myśli że komentarze na stimie to zemsta "gotikowców" za to że hejtuje ich grę? XD Tu nawet nie chodzi o to że pobił menela a następnie s--------ł do Rumuni by uniknąć konsekwencji. Inni gorsze rzeczy robili a nie są za to w żaden sposób rozliczani. Ludzie w internecie najbardziej nie lubią hipokrytów a Kiszak to idealny przykład zakłamanej osoby. Kiszak to jest Dis 2.0.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 10.06.2026, 03:34:48 via Wykop
  • 5
@RealnyMadrysta: Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że gdyby świry z sekty nie łapały się na ten ragebait, żart umarłby śmiercią naturalną. Po prostu zbanowałby permanentnie wszystkich śmieszków na czacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak psy rumuna nie potrafią przejść obok tej sentencji bez wylewu, więc koło toczy się dalej. Widownia, którą tak pięknie wytresował wyświadcza mu wilczą przysługę w tej kwestii.

Przypominam też, że w
  • Odpowiedz
pizzanawynos
pizzanawynos
08.06.2026, 21:01:40
  • 1252
Zorganizowałem LAN PARTY dla 26 chłopów w garażu. Graliśmy w Call of Duty 2 S&D. Więcej zdjęć w komentarzu.
#chwalesie #lanparty
pizzanawynos - Zorganizowałem LAN PARTY dla 26 chłopów w garażu. Graliśmy w Call of D...

źródło: staroniwska-lan-party-III-40

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 09.06.2026, 06:01:53 via Wykop
  • 6
@pizzanawynos: ale jak ostatnia edycja?
A tak na serio to szacunek Miras, za całą organizację wydarzenia, poprzez klimacik, atrakcje jak i zebranie tylu chłopa. Ja mam problem ugadać 10 chłopa na LAN party w domku położonym w górach, bo każdemu zawsze coś wypadnie i 2-3 wypisze się.
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 09.06.2026, 04:58:17
  • 7
myślę, że opus magnum tagu mógłby być rumuński iceberg, tylko jak pozbierać to wszystko do kupy. #kiszak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomeg123
tomeg123
09.06.2026, 09:11:00 via Wykop
  • 1
@Ch0senIndygo: kiedys chyba o tym pisalem, marzenie zeby takie cos powstalo xd
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
08.06.2026, 10:18:40
  • 17
#kiszak #gothic #bekazludologuff

Dodaje tagi teraz, bo ciągle jest mowa o tym, że to fandom Gothica odpowiada za recenzje i hejty na steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
d4wid - #kiszak #gothic #bekazludologuff

Dodaje tagi teraz, bo ciągle jest mowa o ty...

źródło: 6f649aca-ac67-483d-90bc-2ac4e32c6b8c

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 08.06.2026, 14:32:26 via Wykop
  • 7
@d4wid: poprawiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ch0senIndygo - @d4wid: poprawiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: kishak

Pobierz
  • Odpowiedz
felakuti
felakuti
07.06.2026, 18:12:35
  • 14
Kurde bo wypadłem z obiegu ale czy ten Aureliusz który siedzi teraz na streamie Rumuna to ten sam który został przez niego ciśnięty przez pół godziny? XDDDD

#kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 07.06.2026, 18:28:34 via Wykop
  • 7
@felakuti: i weź teraz wytłumacz jakiemuś chłopowi, że to nie jest sekta xD
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
07.06.2026, 11:23:08
  • 39
Prawda jest taka, że Gothic remake pogrzebał nie tylko end of eden, ale i skeletal zabójcza szufla przy okazji. Przecież kaszakowi kompletnie siądzie psycha po tej wszechobecnej bece z niego przy okazji premiery Gothica i nigdy tego nie wyda. Gothiczek rumuna naruszył, Szkeletal wykona na nim finisher i tyle będzie z pogromcy Vampire Survivors xD

#kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 07.06.2026, 11:27:32 via Wykop
  • 36
@Doberober: muszę cię zawieść, ale skeletal nigdy nie wyjdzie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zaś Szkeletal to już inna bajka.
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 07.06.2026, 00:29:16
  • 13
wam też się wyświetla taki napis w lewym górnym rogu? #endofeden #gothic #kiszak
Ch0senIndygo - wam też się wyświetla taki napis w lewym górnym rogu? #endofeden #goth...

źródło: IMG_1786

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
07.06.2026, 01:31:12 via Wykop
  • 10
@Ch0senIndygo: a wyświetla się tobie to po zakończeniu rozdziału?
kto-wie-ten-wie32 - @Ch0senIndygo: a wyświetla się tobie to po zakończeniu rozdziału?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
publiczny_masakrator
publiczny_masakrator
07.06.2026, 10:51:13 via Wykop
  • 0
@Ch0senIndygo: Jeszcze morda Reinharda Pollice powinna się wyświetlać na początku gry z komunikatem, że ta gra została zrobiona w 5 lat.
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 15:55:10
  • 11
Akolici z obozu na bagnie tańczą do latającej maski Ki-shak ale to VIXA #kiszak

Ch0senIndygo - Akolici z obozu na bagnie tańczą do latającej maski Ki-shak ale to VIX...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miloszy
miloszy
miloszy
06.06.2026, 16:07:21 via Wykop
  • 0
@Ch0senIndygo: dodaj tag #gothic
  • Odpowiedz
LUDOSZIEMNIACZANKA
LUDOSZIEMNIACZANKA
06.06.2026, 16:09:37 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

amakuta
amakuta
06.06.2026, 15:41:18
  • 3
#kiszak
amakuta - #kiszak

źródło: rum

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 15:51:34 via Wykop
  • 2
@amakuta: świry z sekty
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
06.06.2026, 15:08:42
  • 9
#kiszak Aureliusz sprzedaje kiszakowi posty z Twittera i z wykopu? Ewidentnie chłop nie rozumie ze gdyby nie wykop i Twitter to dalej by Kiszak go uważał za nieudacznika co nic w życiu nie osiągnął który nie potrafi pisać recenzji (a może dalej uważa). Kiszak nie żałuje tego co zrobił świadczy o tym pierwsza reakcja, natomiast przekopa jaką dostał za te słynne 26 minut wpłynęła na to że dziś już nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 15:17:55 via Wykop
  • 9
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Aureliusz, gdy po raz kolejny sam odbiera sobie godność
Ch0senIndygo - @Mistrzwstrzemiezliwosci: Aureliusz, gdy po raz kolejny sam odbiera so...
  • Odpowiedz
kto-wie-ten-wie32
kto-wie-ten-wie32
06.06.2026, 14:17:05
  • 32
Do dzisiejszej premiery dorzucam bonus, bo słyszałem, że jest spruta o szotowanie śmierci strimera #kiszak
kto-wie-ten-wie32 - Do dzisiejszej premiery dorzucam bonus, bo słyszałem, że jest spr...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 14:42:13 via Wykop
  • 8
@kto-wie-ten-wie32:
Ch0senIndygo - @kto-wie-ten-wie32:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 15:14:22 via Wykop
  • 1
@kto-wie-ten-wie32: cii już zmieniłem na statyczny, nikt nie widział poza tobą
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
06.06.2026, 15:04:24
  • 26
#kiszak #gothic #bekazludologuff

WYKOP PRODUCTIONS
PRZEDSTAWIA

https://streamable.com/2mj0qp
d4wid - #kiszak #gothic #bekazludologuff

WYKOP PRODUCTIONS 
PRZEDSTAWIA 

https://st...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 15:13:47 via Wykop
  • 5
@d4wid: @kto-wie-ten-wie32 content na rumuńskiego psa robi się sam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
06.06.2026, 05:54:02
  • 10
#kiszak @MagicznyKarp patrząc po tym co wrzucasz i na co on narzeka to ewidentnie on dowala się do rzeczy na siłę. Chce tylko zaznaczyć, że to nie jest obiektywność ani rzetelność którą on tak hołduje, więc przeciwnie jest strasznie stronniczy nastawiony negatywnie kierujący się zyskiem by natrzepać jeszcze więcej wyświetleń na sączeniu jadu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 06:07:56 via Wykop
  • 7
@Mistrzwstrzemiezliwosci: rumuński żywiołak estrogenu po prostu zatraca się w swojej idei „płynięcia pod prąd” z popularnymi opiniami dotyczącymi niektórych serii gier. Uderza w Goticzka i Wiedźmina wiedząc jak bardzo oddany fandom mają obie serie w Polsce, a że liczą się tylko szekle to nie ważne jak mówią - ważne, że mówią.

Jednak przebywanie dłużej na tym tagu daje do zrozumienia, że żaden z niego nonkonformista, a zwykła chorągiewa i po
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
05.06.2026, 20:50:18
  • 9
#kiszak Kretoszczury znowu go pokonały, xD (jakby co, to ja tak z opóźnieniem 2h te shoty wrzucam, xD )

https://streamable.com/hc848z
MagicznyKarp - #kiszak Kretoszczury znowu go pokonały, xD (jakby co, to ja tak z opóź...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ch0senIndygo
Ch0senIndygo 06.06.2026, 04:32:18 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: @Konwergencja @cyberchosnek @MagicznyKarp q--a już nawet Overpow z wypranym łbem przez lata Ligi Legend miał pojęcie, że warto pojedynczo pullować moby.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

rumcajs

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 03.08.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking