Jeszcze przed chatemgpt Polak zrobił coś takiego jak Mekatron i moje przeróbki głupie z 2021 (5 lat minęło czyli w c--j jak chodzi o rozwój takich rzeczy) mają lepszy dubbing jak chodzi o werwę i emocje niż remake xD https://www.youtube.com/watch?v=WBqQKaR5Zt8 Czekam na moda który zastąpi dubbing Mikołajczaka dubbingiem Mikołajczaka wygenerowanym przez AI na próbkach ze starych gothiców, już bez tej chrypki i zacięć. Powiedziałbym że reżyser dubbingu dał d--y albo że Mikołajczak
Grash-Varrag-Arushat - Jeszcze przed chatemgpt Polak zrobił coś takiego jak Mekatron ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno mnie nic tak nie cieszyło. Technicznie jak g---o, to znaczy jak każdy Gothic, ale cholera, podoba mi się to. Tylko ten polski dublaż miejscami taki se( ͡° ʖ̯ ͡°) #gothic
plasq - Dawno mnie nic tak nie cieszyło. Technicznie jak g---o, to znaczy jak każdy G...

źródło: 1000016187

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach