Wpis z mikrobloga

Gothic jest elegnacki w skali 1-10 na:

  • 10 33.6% (37)
  • 9 13.6% (15)
  • 8 30.0% (33)
  • 7 12.7% (14)
  • 6 4.5% (5)
  • 5 1.8% (2)
  • 4 1.8% (2)
  • 3 1.8% (2)

Oddanych głosów: 110

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturek98c: Gothic to jest ogólnie gra którą bardzo ciężko jest mi ocenić ponieważ moim zdaniem ogólnie ona nie była jakaś wybitna, ale bardzo dużego boosta do popularności i bycia kultową w Polsce dały jej przeróbki z lektorem Ivona.
  • Odpowiedz