Goticzek ukończon.
Sam nie wiem co myśleć o tej grze, targają mną nieco sprzeczne emocje.
Z jednej strony remake wypadł znacznie lepiej niż się spodziewałem, szczególnie fajnie, że udało się uchwycić główne cechy pierwowzoru, jeśli postrzegać go jedynie jako odświeżenie, to gdyby nie kulejąca warstwa techniczna wypadłby wręcz wzorowo.
Z drugiej, na polach na które najbardziej liczyłem, z wyjątkami nie dowiózł za wiele.
Sam nie wiem co myśleć o tej grze, targają mną nieco sprzeczne emocje.
Z jednej strony remake wypadł znacznie lepiej niż się spodziewałem, szczególnie fajnie, że udało się uchwycić główne cechy pierwowzoru, jeśli postrzegać go jedynie jako odświeżenie, to gdyby nie kulejąca warstwa techniczna wypadłby wręcz wzorowo.
Z drugiej, na polach na które najbardziej liczyłem, z wyjątkami nie dowiózł za wiele.

















Dobra, skończyłem ten remake.
Jakim cudem to powstawało 7 lat? Przecież zmian jest tu tyle co kot napłakał.
System walki popsuty, brak usprawnień z G2, brak żywego świata z G2, brak wyciągnięcia lekcji z G2 na temat eksploracji. "Rozbudowane" lokacje to w większości tylko bieganie bez kontentu. Za dużo biegania w grze, powinni dać runy wcześniej, tak jak jest w modach(I mieć jedną runę z dialogiem, a nie 5 zajmujących osobne