wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 21
Dziś Hynix bez wazeliny, a jeszcze ameryczka w kolejce...
#gielda
#gielda
źródło: 1000046788
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 30
@mimik739: jak tam udawanie suwki :D
- 1
Czy na szczurze jak zamkne wybraną pozycje to faktycznie zamknie mi tą wybraną z zyskiem naliczonym tylko na niej, czy to jest poglądowe i i tak weźmie najstarszą po FIFO?
#gielda
#gielda
- 7
- 31
#gielda promka na SK Hynix. Ktoś wchodzi czy b b bańka pęka
Koniec pewnej ery?
- Bańka AI pęka, telefon do tomka z przeprosinami 47.1% (32)
- Czaję się na promocję żeby uciec z peronu 7.4% (5)
- Dokupuję AI 8.8% (6)
- Trzymam wszystko popijając Harnasia 36.8% (25)
- 10
@DoktorMorela CoreWeave buja się w kanale 95$-140$, jak chcesz to się baw w swing training, a jak nie to dokupujesz jak spada poniżej 110$ i czekasz na Breakout. Ot filozofia. AMD tak się bujało 4 miechy między 190$ i 246$. Setup pod Breakout i rajd w kierunku 200$ jest, więc to kwestia czasu. NBIS przy 4 razy mniejszym backlogu ma większą kapitalizacją na dzień dzisiejszy xD
- 0
@makolem: mam nebiusa i co on robi to sam nie wiem
Nie mogło wiecznie żreć patrząc na to co się dzieje w Iranie.
#gielda
#gielda
@seb-mlotkow: przecież od miesiąca cokolwiek sie dzieje na techu nie ma juz nic wspólnego z iranem, tam dalej kibel a tu codziennie ath
@seb-mlotkow: yhy, wszystkie firmy ai oparte są na ropie, to musi jebnac
- 11
- 0
#gielda
Luźne pytanie: uważacie ze jest sens trzymac takie combo typu etf na sektor + jeden czempion z niego?
Obecnie mam
Etf drone + onds
Etf jedi + asts
Luźne pytanie: uważacie ze jest sens trzymac takie combo typu etf na sektor + jeden czempion z niego?
Obecnie mam
Etf drone + onds
Etf jedi + asts
@Guezeman: kazdy tylko patrzy na większy potencjal wzrostu, a nikt nie patrzy na to, ze jak to jebnie na kilka lat to bedzie placz, bo bardzo mała dywersyfikacja. Pozdro
@Guezeman: jedna spółka ci może portfel położyć jak nie upilnujesz
Etf sam wagi dobiera i robi ruchy wewnętrzne bez emocji z algorytmu
Jak jesteś zwyklakiem i g0wno się znasz nie śledzisz sprawozdań i nie wiesz co się dzieje to nie tykaj akcji
Etf sam wagi dobiera i robi ruchy wewnętrzne bez emocji z algorytmu
Jak jesteś zwyklakiem i g0wno się znasz nie śledzisz sprawozdań i nie wiesz co się dzieje to nie tykaj akcji
@RunningMan: dla jednych promocja dla innych krach pokoleniowy
- 1
🇪🇺 Otwarcie Europy [Półprzewodniki] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 UMI.BR +0.24% | Umicore | P/E: 16.0
📉 Spadki:
📈 Wzrosty:
• 📈 UMI.BR +0.24% | Umicore | P/E: 16.0
📉 Spadki:
🇪🇺 Otwarcie Europy [Data Center] — czas Warsaw 09:15
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +0.59% | Alfa Laval | P/E: 27.4
📉 Spadki:
📈 Wzrosty:
• 📈 ALFA.ST +0.59% | Alfa Laval | P/E: 27.4
📉 Spadki:




















#gielda