Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cybher2

cybher2

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13851
  • Znaleziska 371
  • Mikroblog 13480
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 14
trenbolone9898
trenbolone9898
trenbolone9898
39 min temu
  • 6
#kiszak Totalnie mi go nie zal za to jakim jest człowiekiem. Jazda z nim do spodu dalej. Mam nadzieje ze jego tworczosc iternetowa zerujaca na innym kontencie zniknie wraz z jego osoba.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 8 min temu via Wykop
  • 0
@Artok: zdecydowanie wolę Kiszaka od tych miękkich lewackich kluch pokroju Rocka czy NRGeeka
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
13.06.2026, 21:15:43
  • 4
Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci
LukaszTV - Co to jest? xd #warszawa #paradarownosci

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
cybher2
cybher2 13.06.2026, 21:35:31 via Wykop
  • 3
@LukaszTV: 666 płeć
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2 12.06.2026, 06:33:43
  • 8
W przyszłym roku we Francji wybory prezydenckie wygrywa Bardella, a w Polsce koalicja PiS + obie Konfederacje i to będzie już koniec lewackiej UE. Niemcy i von der Leyen zostanie praktycznie sama, bo najważniejsze kraje unii tj. Francja, Polska i Włochy będą prawicowe + konserwatywny sojusznik w USA. Zostanie im tylko Hiszpania. Nie mogę się doczekać 2027.

#polityka #bekazlewactwa #uniaeuropejska #francja #wybory
cybher2 - W przyszłym roku we Francji wybory prezydenckie wygrywa Bardella, a w Polsc...

źródło: sig-4312063.EUCCP1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
12.06.2026, 06:36:36 via Wykop
  • 22
@cybher2: W sumie jak onr cieszący się przed wojną z władzy hitlera. To chyba ta słynna w świecie polska głupota
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
12.06.2026, 06:37:12 via Wykop
  • 13
@cybher2: Nie wygra Bardella. Ma szansę wygrać co najwyżej w 1 turze a w 2 przeprdoli podobnie jak Le Pen wiele razy. On jak zdobędzie w 1 kolo 35% to w 2 zdobędzie podobnie bo wszyscy przeciwnicy w 2 zagłosują przeciwko niemu. Krwa przeciez Kandydat ZN od jakis 20 lat wchodzi do 2 tury i co wybory to samo XD

Ps. "Prawicowa" Meloni to ci wprowadziła Mercosur XDD
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2 09.06.2026, 16:23:00
  • 1
Kiedyś nawet muzyka pop była fajna.
#muzyka
cybher2 - Kiedyś nawet muzyka pop była fajna.
#muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nickszalinski
nickszalinski
09.06.2026, 18:22:12 via Wykop
  • 1
@cybher2: Kiedyś to każda muzyka (no może oprócz soundtracków z gier bo 8-bit) była fajniejsza
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
08.06.2026, 07:19:51
  • 0
#gry #xbox #playstation #ps #gamepass XBOX JAK ZWYKLE MIAŻDŻY PLAYSTATION. Wszystkie gry zaprezentowane wczoraj trafią do Game Pass. Tu w ogóle nie ma porównania. A wy grajcie sobie dalej na tym leciwym ps5 i narzekajcie dalej.
mamracjewieszotym - #gry #xbox #playstation #ps #gamepass XBOX JAK ZWYKLE MIAŻDŻY PLA...

źródło: 1000042332

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 08.06.2026, 07:21:36 via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: a co to za g---o?
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
08.06.2026, 04:33:51
  • 9
#gothic #kiszak czekam aż ktoś modami przerobi mordę wrzoda na morde menelobijcy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 08.06.2026, 07:20:44 via Wykop
  • 0
@Gilgamesz69: ale was boli ten kiszak xD specjalnie nawet tag dla niego stworzyliście, żeby go krytykować, ale z was przegrywy
  • Odpowiedz
qwelukasz
qwelukasz
08.06.2026, 07:12:36
  • 0
#gothic czemu bez brzmi jakby był robiony w ej aj? 😬
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 08.06.2026, 07:15:24 via Wykop
  • 1
@qwelukasz: W oryginale też brzmiał jakby był w ivonie
  • Odpowiedz
wychodze_z_friendzone
wychodze_z_friendzone
08.06.2026, 05:53:18
  • 185
#f1 najpiękniejszy moment tego weekendu i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wychodzezfriendzone - #f1 najpiękniejszy moment tego weekendu i nie zapraszam do dysk...

źródło: Ostatnio zachowane - 1 z 1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 08.06.2026, 07:14:24 via Wykop
  • 0
@wychodze_z_friendzone: Czy to się wlicza do statystyk jako wyprzedzenie?
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2 07.06.2026, 13:18:20
  • 6
#f1 Boodnik teraz
cybher2 - #f1 Boodnik teraz

źródło: do-the-macarena

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kingside
Kingside
07.06.2026, 13:13:56
  • 3
Czy to już procesja? #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 13:14:10 via Wykop
  • 14
@Kingside: zawsze była
  • Odpowiedz
markhausen
markhausen
markhausen
07.06.2026, 13:09:22
  • 3
#f1 przy tej kamerze z góry przypomina mi się Death Rally xD
markhausen - #f1 przy tej kamerze z góry przypomina mi się Death Rally xD

źródło: 1000001517

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 13:13:32 via Wykop
  • 1
@markhausen: albo generally
cybher2 - @markhausen: albo generally

źródło: 301158081_779705586687460_3794998077575297671_n

Pobierz
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
07.06.2026, 13:02:05
  • 1
Ale ten Sokół śmiesznie przez nos mówi XDDDD
K---a nie mogę z typa
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 13:03:00 via Wykop
  • 1
@PolsartNews: jak Kubica. Kiedyś ich myliłem. Nawet z wyglądu podobni.
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:56:50
  • 0
Myślę, że z tegorocznymi bolidami jest szansa na to, że GP Monako może być ciekawe.
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MechanicznyTurek
MechanicznyTurek
07.06.2026, 12:53:52
  • 7
#f1

Eluwina p------i ludzie, którzy chcą zmarnować popołudnie oglądając Monako, mimo że wiedzą że będzie 0 wyprzedzeń

tak jak ja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:56:22 via Wykop
  • 0
@MechanicznyTurek: ja myślę, że z tegorocznymi bolidami jest szansa na to, że będzie ciekawie
  • Odpowiedz
Bekon2000
Bekon2000
07.06.2026, 12:50:35
  • 5
Max zje mruwe na starcie i zgarnia wina dziś #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:51:06 via Wykop
  • 0
@Bekon2000: mruwa pewnie straci kilka pozycji na starcie.
  • Odpowiedz
shox
shox
07.06.2026, 12:44:42
  • 4
Ale brokuł tam siarę robi na tym gridzie, Jezuuuu. #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:49:48 via Wykop
  • 0
@shox: papuguje brytolskich reporterów, oni też lubią łazić po torze i robić wiochę.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
07.06.2026, 12:44:54
  • 5
Dzisiejszy pierwszy rząd to potencjalny skład Mercedesa 2027.
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:47:50 via Wykop
  • 1
@Gieekaa: nie wierzę w to. Jak Kimi zdobędzie WDC to oni się tam z Maxem na pewno pokłócą, kto ma być nr 1.
  • Odpowiedz
cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:20:21
  • 3
Nie rozumiem, dlaczego Mercedes nie promuje Russela zamiast Antonelliego. Przecież Russel to brytol. Czy Mercedes to nie jest brytolski zespół (jak prawie każdy team w f1) i czy nie jest tak, że w f1 brytole są faworyzowani? Aż dziwne to.

#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2
Autor
07.06.2026, 12:28:33 via Wykop
  • 0
@honeybadger9951: obecnie faworyzowany jest Kimi, nie oszukujmy się, ma lepszy bolid od Russela. Gdyby mieli takei tame to Russel by wygrywał.
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
07.06.2026, 11:50:19
  • 15
#f1 Dzisiejszą procesję dookoła Góry Karola w parafii pw. Ludwika Vuitton poprowadzi ksiądz Andrzej w asyście księdza Maksymiliana i księdza Ludwika. Prosimy o błogosławieństwo na nadchodzący sezon.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2 07.06.2026, 12:03:40 via Wykop
  • 2
@helvetica:
cybher2 - @helvetica:

źródło: 0d8f1db94080483236950c229bd647ba020ef00ff944640f411f89ad779f2244

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.01.2026

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 14.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking