#gielda

Był już wątek co tam u ziomka z Reddita co wpakował cały swój hajs z spadku w Intela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmiali się z niego a teraz pewnie chłop ustawia się na pokolenia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda No i jak wam było dziś na #gpw ?? Miejmy nadzieje że to ostatnie takie dni i orangutan z USA zakopie toporek wojenny na dobre.

Każdy już PZU dokupił po 63,20? Można odjeżdzać?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: Przy ciągłym wzroście wydatków na zbrojenia z każdej strony, traceniem zaufania do dostawców z usa, nie chce mi się wierzyć, że RHM nie będzie miał coraz więcej zamówień i nie będzie się mega rozbudowywał. Zaskakują mnie coraz mocniejsze obniżki na tym papierze.
  • Odpowiedz
  • 1
@otoTO: to jest oczywiste ze beda mieli. pytanie czy przestaną spadać przy 1200? 1100? 1000? i ile odbiją w kilka miesiecy. Możę do dzisiejszych poziomów po jakichs zaskakujacych wynikach jesiennych?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@jacas: wygląda na względnie bezpieczny. Jak bedzie zwała to raczej nie powinien mieć większego spadku niz te kilkanaście procent (a moze byc nawet mniej)
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: nie przejmuj sie. Ja pare lat temu zaladowalem sie w AMD i patrzylem z zazdroscia jak NVIDIA rosnie jak szalona, a AMD prawie w miejscu stala. Nie moglem sobie darowac tego wyboru. Glowa do gory - MSFT jeszcze bedzie mial swoj czas chwaly
  • Odpowiedz
#gielda #meczennicyxtb

fundusze reprezentowane przez Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne Spółka, które posiadały łącznie 4.250.000 akcji z których przysługiwało 4.250.000 głosów, stanowiących odpowiednio 6,69% głosów na tym ZWZ oraz 3,61% udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce, w tym Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny, który posiadał 3.505.000 akcji z których przysługiwało 3.505.000 głosów, stanowiących odpowiednio 5,52% głosów na tym ZWZ oraz 2,98% udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce.


Czyli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gonzo91: wcale sie nie zdziwię jak w przyszłym tygodniu jeszcze dobije do tych 500 dolarów.

Ale czym szybsze i mocniejsze wzrosty tym p-----------e przy korekcie bedzie mocniejsze.

Bo już chyba nikt normalny nie wierzy, że to normalne wzrosty.

Tam jest już lewar na lewarze
  • Odpowiedz