Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
@MaxOttoVonStirlitz: pod urojenia z reddita
- 12
#gielda #gnorts A ten znowu sprzedał tysiącletnie obligacje i tylko stracił na prowizjach XDD
Ale za to być może zdążył się już nauczyć, że ropa w górę to inflacja w górę, a ceny obligów w dół.
"Miesiąc temu ja nie wiedziałem pewnych rzeczy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/tiRPFNrmths?t=300
Ale za to być może zdążył się już nauczyć, że ropa w górę to inflacja w górę, a ceny obligów w dół.
"Miesiąc temu ja nie wiedziałem pewnych rzeczy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/tiRPFNrmths?t=300

@ossprime: największą pompa na nasdaq a on traci xd to trzeba mieć talent
@ossprime: @ParadygmatYT: przede wszystkim zyskał doświadczenie, a to jest cenniejsze niż pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niewiempoco: dokupione pzu po jaja, ale skąd taka pewność, że odjedzie?
- 1
@niewiempoco: dokupione pzu po jaja, ale skąd taka pewność, że odjedzie?
@Herm1t: na bananie, nie ma pewności nigdy.. :/
- 0
Muszę się zadowolić +4,59% na Samsungu
#gielda
#gielda
- 4
@aett: $TSLA
pod co rośnie ten POET? #gielda
@BrakWolnegoLoginu: przyczepił się do pociągu i jedzie na gapę
@BrakWolnegoLoginu: spekulacja
- 4
Żydzi szkalują Niemieckiego #rhm
https://finance.yahoo.com/markets/stocks/articles/rheinmetall-slides-jpmorgan-cuts-target-132415839.html
#gielda
https://finance.yahoo.com/markets/stocks/articles/rheinmetall-slides-jpmorgan-cuts-target-132415839.html
#gielda
@widmo82: Przy ciągłym wzroście wydatków na zbrojenia z każdej strony, traceniem zaufania do dostawców z usa, nie chce mi się wierzyć, że RHM nie będzie miał coraz więcej zamówień i nie będzie się mega rozbudowywał. Zaskakują mnie coraz mocniejsze obniżki na tym papierze.
- 1
@otoTO: to jest oczywiste ze beda mieli. pytanie czy przestaną spadać przy 1200? 1100? 1000? i ile odbiją w kilka miesiecy. Możę do dzisiejszych poziomów po jakichs zaskakujacych wynikach jesiennych?
O tym nda to czytałem i myslalem ze to gowno zleci na jakies 3-4 dolary miko wszystko niezły zwrot akcji
źródło: jeszcze-jak-papiez
Pobierz- 4
#gielda jeszcze parę tego newsów wyjdzie na dniach i bedzie już tło korekty (a tak naprawdę zwała bedzie przez delewarowanie)
https://x.com/i/status/2052717355285754153
https://x.com/i/status/2052717355285754153
- 11
#gielda hej cipcia, chcesz zobaczyć jak mój micron rośnie?
źródło: 2k3zsodzyntc1
PobierzMam 2k, nagoncie na jakiegoś śmieciucha, bo CDP zaraz spadnie poniżej 250 to szkoda kupować #gielda
@BrakWolnegoLoginu: sandisk
@BrakWolnegoLoginu: micron
@UsmiechnietyAnon: zrób więcej, żeby modele AI miały jeszcze większe zużycie
- 5
@wypok_user_321: Kusi mnie suno i piosenka pamięciorze. Chyba spróbuję coś stworzyć. Będzie na ATH co puszczać
@Ostrzewtlumie: nie przejmuj sie. Ja pare lat temu zaladowalem sie w AMD i patrzylem z zazdroscia jak NVIDIA rosnie jak szalona, a AMD prawie w miejscu stala. Nie moglem sobie darowac tego wyboru. Glowa do gory - MSFT jeszcze bedzie mial swoj czas chwaly
- 1
#gielda #meczennicyxtb
Czyli
fundusze reprezentowane przez Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne Spółka, które posiadały łącznie 4.250.000 akcji z których przysługiwało 4.250.000 głosów, stanowiących odpowiednio 6,69% głosów na tym ZWZ oraz 3,61% udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce, w tym Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny, który posiadał 3.505.000 akcji z których przysługiwało 3.505.000 głosów, stanowiących odpowiednio 5,52% głosów na tym ZWZ oraz 2,98% udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce.
Czyli
- 6
#gielda #meczennicyamd
Ciociu Liso, piękny to był rajd, wierzę w 600$ i więcej w przyszłości, ale teraz zrobiło się już drogo.
Ciociu Liso, piękny to był rajd, wierzę w 600$ i więcej w przyszłości, ale teraz zrobiło się już drogo.





























Był już wątek co tam u ziomka z Reddita co wpakował cały swój hajs z spadku w Intela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiali się z niego a teraz pewnie chłop ustawia się na pokolenia.
No tak, złota zasada. Rośnie bo właśnie sprzedał ( ͡° ͜ʖ ͡°)