#gielda gorszego gówna niż sap i now to się chyba nie dało wybrać, zapraszam do dyskusji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękuje Pani Boziu że trzymałaś moje rączki z dala od guziczka sell na zeszłotygodniowej zwale i nie opchnąłem ani kawałka z moich pamięciorzy

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzymacie microna czy jednak poganiacie? Jednak solidny rajd zrobił w 3 dni #gielda

Ile to docelowo myślicie będzie? 1200?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Wszyscy gadali że spcx jebnie, a to ciągle rośnie. No to jak to tak? Małpy się ciesza na zarobek, a influ i spece, że kibel będzie xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@davidero69: dużo naddrukowanej pustej kasy w rynku to ludzie dosypują i wzniecają ogień zamiast dogasać to się tylko rozpala... a jak dłigo pali się papier to każdy sam wie...
  • Odpowiedz
@NimooZysku: SpaceXD na wykresie, świeczka się nie mieści
J---ć peroniarzy, z grubasami się nie pieścić
Nie ma czasu na głupoty, ath trzeba rozpieprzyć
Jeśli ci się nie podoba, wyłącz, jak masz dreszczyk
  • Odpowiedz