#gielda gorszego gówna niż sap i now to się chyba nie dało wybrać, zapraszam do dyskusji
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#gielda pomocy! Elton piżmo ze swoim rakieciorzem wysysają kapitał z moich spółek!
#gielda Ale micron i marvell stoi. MMMmm chce do buzi chce go poczuć
Marvelka trzymam dalej mimo, że kupiony był ostatnio na ath xdd
Marvelka trzymam dalej mimo, że kupiony był ostatnio na ath xdd
źródło: ad34698a308baef71012cbaa91c8cfce1ece88f1a0d3934a5ccff689973d1fd3
Pobierz- 4
Dziękuje Pani Boziu że trzymałaś moje rączki z dala od guziczka sell na zeszłotygodniowej zwale i nie opchnąłem ani kawałka z moich pamięciorzy
#gielda
#gielda
@ja_tu_tylko_na_moment: Jakaś literówka w Micron. A tego Le Pen nie znam. Warto kupić?
źródło: obraz
Pobierz- 3
#gielda kupujecie dołek na JEDI?
- 3
#gielda piżmowy rokieciorz to w tym tempie w przyszłym tygodniu zieloną k---ę przeskoczy
@thisguy1:
Hamuj się
Hamuj się
- 0
Trzymacie microna czy jednak poganiacie? Jednak solidny rajd zrobił w 3 dni #gielda
Ile to docelowo myślicie będzie? 1200?
Ile to docelowo myślicie będzie? 1200?
#gielda
Micron 1080$ per akcja!!!!!
Micron 1080$ per akcja!!!!!
#gielda
Wszyscy gadali że spcx jebnie, a to ciągle rośnie. No to jak to tak? Małpy się ciesza na zarobek, a influ i spece, że kibel będzie xD
Wszyscy gadali że spcx jebnie, a to ciągle rośnie. No to jak to tak? Małpy się ciesza na zarobek, a influ i spece, że kibel będzie xD
@davidero69: dużo naddrukowanej pustej kasy w rynku to ludzie dosypują i wzniecają ogień zamiast dogasać to się tylko rozpala... a jak dłigo pali się papier to każdy sam wie...
- 2
@James2000: będzie jak z teslą, że aż splity będą robić xD
#gielda TRĄBKI W DŁOŃ! MICRON CO TY ROBISZ?!!??!?
@ParadygmatYT: Jestem amatorem. Analiza techniczna nie działa.
@wscieklykabanos: pewnie już pousuwali
@wscieklykabanos: eksperci xD
#gielda Czyżby SpaceX to największe zaskoczenie miesiąca? Czy zaraz spadnie i będzie po hypie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bruno-bruno: bedzie juz tylko roslo
- 0
#gielda kupiłem spaceX za 20k.
To co, teraz dzida w dol?
To co, teraz dzida w dol?
@DoktorMorela: teraz kupiłeś? XD
kurczę, może jednak powinno być obowiązkowe przejście jakiegoś tutoriala na Demo XTB
#gielda spaceX casualowe 20% daily
@NimooZysku: SpaceXD na wykresie, świeczka się nie mieści
J---ć peroniarzy, z grubasami się nie pieścić
Nie ma czasu na głupoty, ath trzeba rozpieprzyć
Jeśli ci się nie podoba, wyłącz, jak masz dreszczyk
J---ć peroniarzy, z grubasami się nie pieścić
Nie ma czasu na głupoty, ath trzeba rozpieprzyć
Jeśli ci się nie podoba, wyłącz, jak masz dreszczyk
@pomaranczowa_malpa: Pan to jest specjalista. Dziękujemy za tipy, prosimy nie przestawać
@pomaranczowa_malpa sprzedajesz na zamknieciu?
- 2
@jaHejter: nowy rakieciorz > stary takieciorz























źródło: image
Pobierz