#gielda
Pochwalony , sprzedałem połowę tego Dywidenda ETF oraz CAŁE PZU MSCI i kupiłem Niewiadow PGM ,no dziękuje za uwagę..
Co myślcie o PGM po tym spuszczeniu akcji przez Grubasa z zarządu ? 37% akcji podobno sprzedali swoich a kurs spadł o 27%
Lubawę miałem skromnie 5 Tyś akcji , flipowałem na MSCI i dziś 30% kurs do góry uffff... Na MSCI całe 8 % zarobione, widziałem rano prognozę Google
Pochwalony , sprzedałem połowę tego Dywidenda ETF oraz CAŁE PZU MSCI i kupiłem Niewiadow PGM ,no dziękuje za uwagę..
Co myślcie o PGM po tym spuszczeniu akcji przez Grubasa z zarządu ? 37% akcji podobno sprzedali swoich a kurs spadł o 27%
Lubawę miałem skromnie 5 Tyś akcji , flipowałem na MSCI i dziś 30% kurs do góry uffff... Na MSCI całe 8 % zarobione, widziałem rano prognozę Google













#gielda