konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam noclegu z 22.11 do 23.11 chodzi o jedną noc. Byle wziąć prysznic i sie przekimac, w grę wchodzi tylko prywatny pokój z łazienką. Może jakieś miejscówki polecacie? Chodzi o to zechce się przekimac po locie samolotem, zanim wsiade do auta aby wrócić do domu. Coś polecacie? Gdansk i okolice. Mogę dojechać ale
Nie za długo bo boję się że zasne. W grę 2chldzi cena, byle w pokoju było czysto i ciepło.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FPNgda: no ale może ktoś coś poleca xd możliwe że przespie się na Orlenie i wrócę, 200km it nie jwdtqz tak dużo ale po locie z azji może dać się we znaki. A nie jestem pewny czy zostanę na noc, a zarezerwuje. Na booking i kogoś wystawie? Nie bardzo
Mirki z tagu #gdynia która z tych restauracji azjatyckich wybrać dzisiaj wieczorem?
- Lolo Thai Jolo
- Moon - Działki Lesne
- Shanghai - na Bema

Kasa za pilnowanie demokracji w wyborach wpadła wiec idę świętować ;)
@kimikini pierwsze egzemplarze podobno awaryjne więc trzeba poczekać na wyleczenie chorób wieku dziecięcego. A reszta to kwestia subiektywna. Moim zdaniem bmw są mniej dostojne i eleganckie. Agresywnie wyglądające auto nie zwiastuje bezpiecznej i wolnej podróży. Pogodnie środek auta: prywatnie brałbym 5tke ale E ma bardziej "elegancko" w środku
@MikroBelka69: Nie do końca rozumiem co napisałeś, ale chodzi chyba o to, że na liniach trolejbusowych jeżdżą autobusy? No pewnie testują elektryki, nie ma się czym jarać za bardzo. W drugą stronę to też działa, ostatnio coraz częściej widać trolle na eSce