@Auth: Sama upiecz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przepis i jazda, będzie trochę frajdy dla Ciebie i niebieskiego, jak nie zeżrecie w ciągu jednego wieczoru, to starczy na 3 dni (tyle spokojnie każde ciacho wytrzyma), a dodatkowo są kalkulatory przeliczające ilość składników gdybyś chciała mniejsze zrobić, na mniejszej blasze. I zapach świeżo upieczonego ciasta w domu, coś pięknego.
@Chochla: @Polewam: @nothingtown: brałem na wynos;) jako ze ja jestem bardziej wege a wczoraj zjadłem kawałek kurczaka wędzonego to wziąłem dla siebie pite wegetariańska ale zeby nie było to pita gyros wzięta dla rodziców;)

No i powiem tak......
rodzicielom nie podpasowal, gyros twardy, pita trochę gumowa ugryzłem kawałek to potwierdza taki bez historii i bez smaku ......

Od siebie dodam ze tzatziki w moim wege picie to tez niezbyt.....
Pobierz dzester - @Chochla: @Polewam: @nothingtown: brałem na wynos;) jako ze ja jestem bardz...
źródło: comment_NTe2DRbmkZ0koT9Q2XoolsnrVh7kqO08.jpg
Zna się ktoś na oplach z #trojmiasto a najlepiej #gdynia? Ciągle mam problem z odpalaniem Astry G 2.0 dti 82km po dłuższym postoju. Jak stoi przodem z górki z to odpala bez problemu. Jak na płaskim to bez dodania gazu nie odpali i dużo białego dymu z wydechu.

Wszystko wskazuje na zapowietrzanie układu
-filtr paliwa wymieniony, przewody paliwowe niby sprawdzone, dwa zaworki zwrotne założone przed i za filtrem, nowy sterownik świec,
@Kuciniak: Reklamacja dot. zwrotu za całkowicie lub częściowo ... - PKP

jak wklepiesz to w google to bedziesz mieć *.pdf wniosek do wypełnienia

lub https://www.skm.pkp.pl/dla-pasazera/druki/

W przypadku zwrotu biletu na przejazdy wielokrotne od należności podlegającej zwrotowi potrąca się przy jej wypłacie 15% odstępnego, przy czym potrącona kwota nie może być wyższa niż 50 zł(podstawa prawna § 12 ust. 3 RPO-SKM).
@Kuciniak mi PKP akurat zwróciło za pomylkowo kupiony w skycash bilet, Tobie też na pewno zwrócą. Nawet chyba prowizji nie wzięli. Tylko dokładnie opisałem skąd wynikła pomyłka.
Największy hybrydowy prom świata z Gdyńskiej stoczni Crist w drodze do Norwegii <<< znalezisko
31 października ze stoczni Crist SA wyholowano częściowo wyposażony prom pasażersko-samochodowych Color Hybrid. Jednostka, określana jako największy prom hybrydowy świata, finalnie trafi do Color Line - jednego z największych operatorów promowych w Norwegii.

(...) Color Hybrid ma 160,00 m długości całkowitej, szerokość konstrukcyjną 27,10 m, zanurzenie 6,30 m i wysokość boczną 9,10 m. Charakteryzuje się pojemnością brutto 30
Pobierz BaronAlvon_PuciPusia - Największy hybrydowy prom świata z Gdyńskiej stoczni Crist w d...
źródło: comment_ieU2P6zutHzXacbQbq9trafu34CRIzsN.jpg
To co małe #nagrobkiboners z #gdynia witomino, wiadomo bez fajerwerków ale nadal jestem lekko chory
Przy okazji pozwolę sobie zawołać koleżankę @kanapkaznutella i podziękować za dużą wrzutę ze Szczecina.
Mam tylko pytanie, dlaczego tak mało jest nagrobków z motywami morskimi? Gdynia musi nadrabiać kompleksy czy ty po prostu takie omijasz?

Pobierz wytrzzeszcz - To co małe #nagrobkiboners z #gdynia witomino, wiadomo bez fajerwerków ...
źródło: comment_SbJovMFNuEmFi26Hb88AKKNcSD7Ond9N.jpg
Mam pytanie do mirkow/mirabel mieszkających w #trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk zajmujacych sie #terrarystyka
Czy ma ktoś z was drewnojady? Mam początkowa kolonie mrówek. One max potrzebują jednego drewnojada (lub innego robala) na tydzień/dwa tygodnie...... W sklepach zoologicznych sprzedają w opakowaniach gdzie jest bardzo dużo w pudelku robali, które po jakimś czasie zdychają, zjadają się i ich komfort życia wygląda tak jak mieszkania komunalne po 10-20 latach........

Wiec ja raz na tydzień/dwa tygodnie
@dzester: zrób robalom lepsze miejsce; u mnie dla mączników to jest duży box z paroma "elementami krajobrazu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) typu wytłoczki styropianowe. Dostają czasem suchy chleb, sałatę lub bułkę tartą i jest dobrze, z reguły namnażają się wystarczająco szybko. Żeby zahamować rozwój można je upchać i do lodówki.